Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.03.2006, 18:07   #1
monster2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.03.2006
Posty: 1
monster2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mapa DX

Mam mape DX.Po rozpakowaniu jej mam takie pliki:
IMAGE.ccd
IMAGE.cue
IMAGE.img
IMAGE.sub
SafeDisc 3.x .ccp

I plik tekstowy w którym jest to:
Cytat:
Burn with CloneCD, use included profile safedisc 3.1 - location in clonecd ../program files/slysoft/clonecd/profiles
- burn 4x speed /works with other speed too/
Umiescilem ten SafeDisc w profiles w CloneCD.Zeby go wybrac przy wypalaniu to trzeba wskazac IMAGE.ccd na innych go nie ma do dyspozycji.Jak to tak wypaliłem to nie działa.I tu jest moje pytanie.Jak to prawidłowo wypalic?Wydaje mi sie ze te pliki pozostałe tez musza byc na plytce CD,ale nie wiem jak je wszystkie naraz umiescic.Chyba ze blad tkwi gdzie indziej?Prosze o pomoc.
monster2 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.03.2006, 10:02   #2
Ghost_mode
< pojawia się i znika >
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Ghost_mode
 
Data rejestracji: 25.02.2004
Posty: 1,281
Ghost_mode niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez monster2
Mam mape DX.Po rozpakowaniu jej mam takie pliki:
IMAGE.ccd
IMAGE.cue
IMAGE.img
IMAGE.sub
SafeDisc 3.x .ccp

I plik tekstowy w którym jest to:


Umiescilem ten SafeDisc w profiles w CloneCD.Zeby go wybrac przy wypalaniu to trzeba wskazac IMAGE.ccd na innych go nie ma do dyspozycji.Jak to tak wypaliłem to nie działa.I tu jest moje pytanie.Jak to prawidłowo wypalic?Wydaje mi sie ze te pliki pozostałe tez musza byc na plytce CD,ale nie wiem jak je wszystkie naraz umiescic.Chyba ze blad tkwi gdzie indziej?Prosze o pomoc.
Plik cue nie jest potrzebny, w pliku img jest cała zawartość obrazu, w sub są dodatkowe informacje, zawartość subkanałów, plik ccd - to główny plik cloneCD i tylko ten plik się otwiera a reszta oczywiście załaduje się automatycznie...

Mapa jest zabezpieczona przez Safedisc 3 i tylko odpowiednie nagrywarki potrafią nagrać taką płytę! Zanim zapytasz o nagrywarki to poczytaj o zabezpieczeniu safedisc oraz istniejący temat o mapach DX.

PS posiadasz oryginalną płytę z nawigacją, że chcesz zrobic kopię zapasową ?
__________________
ghost_mode (at) wp . pl

Ghost_mode jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.