Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.08.2005, 22:38   #1
Michael00
Bywalec
 
Data rejestracji: 27.09.2004
Posty: 48
Michael00 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mini image - Pytanie

Witam.
Mam Simsy 2, na jednej z płyt znajduje się mini image.
Gdy montuje go w Daemonie wszystko chodzi i jest ok, ale chciałbym nagrać ten mini image na płyte (normalnie tak jak każdy inny obraz płyty ), nagrywałem najnowszym Clone i Alcoholem z profilem Safedisc2/3.
Płyta jednak nie działa (ATIP ukryty), moje 2 pytania są takie:

1. Czy mini image można nagrać na płytę i wtedy będzie działał z CD-Romu,
czy też mini image działa tylko w wirtualnym napędzie i nagrany na płytę już nie emuluje zabezpieczenia (bo musi to być pełny obraz płyty, a nie mini-image).

2. Czy można jakoś połączyć mini image z normalnym obrazem płyty (oba w formacie MDF/MDS). Czyli po prostu przenieść informacje z uszkodzodynymi sektorami z mini image do drugiego obrazu z plikami.
Michael00 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.08.2005, 18:18   #2
xxx3900
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.09.2004
Posty: 14
xxx3900 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
@1mozesz nagrac mini image na plyte, ale najprawdopodobniej nie odpalisz jej z CD-ROMu tylko z nagrywarki, u mnie tak bylo z kopia zapasowa.

@2 z tego co wiem nie da sie polaczyc zabezpieczenia(MINI IMAGE) z danymi. Sam chcialem polaczyc mini imaga z SAFEDISC + DATA ale nie ma programu ktory by tego dokonal.
xxx3900 jest offline  
Stary 19.08.2005, 20:24   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Kolejne pytanie które się powtarza, i które można znaleź w szukajce forum łacznie z odpowiedzią.
Szukjka bije, gryzie i jest niebezpeiczna dla tych co ją używają dla tego o wiele lepiej jej unikać bo a nuż się znajdzie odpowiedź na zadane pytanie ...

Coś mnie dziś wiezło na gadanie o szukajce ...
__________________
mgit jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.