Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2003, 15:16   #1
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najlepsze zabezpieczenie przeciwko nagrywarce LG

JAKIE jest Najlepsze zabezpieczenie przeciwko nagrywarce LG.tylko nie piszcie o SecuRom'ie bo jak dotąd nierelne jest jego zdobycie i co jest z SAFEdicem ??w testach wynika że nagrywarka radzi sobie bezproblemu z tym zabezpieczeniem , a jak zdąrzyłęm zauważyć , każdy pisez że nieradzi to co jest
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2003, 17:49   #2
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
makaron a o co ci tak naprawde chodzi?

SD to zalezy od numeru i zalezy od modelu nagrywarki.

Wyjasnij powod tego topicu.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 21.09.2003, 17:59   #3
Pingwin60
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.09.2003
Posty: 29
Pingwin60 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja się pobawie w jasnowidza i wytłumacze o co chyba makaronowi chodziło... A więc tak:
Chce nagrać płytkę i ją zabezpieczyć takim zabezpieczeniem, żeby jego kumpel, ktoremu pożycza tą płytkę nie mógł jej przegrać... A ten jego kumpel ma nagrywakrę LG. Przynajmniej tak mi się zdaje.

Pozdrawiam
Pingwin
Pingwin60 jest offline  
Stary 21.09.2003, 18:31   #4
mallow
Koordynator
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika mallow
 
Data rejestracji: 03.03.2003
Lokalizacja: Elblążak w Toruniu ;)
Posty: 2,789
mallow zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sposob na lg i nie tylko:
1.) Gwoźdź
2.) miksowanie na asfalcie
3.) palenie ... zapalniczka naprzyklad
__________________
mallow jest offline  
Stary 21.09.2003, 21:27   #5
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
proste
nie nagrywac
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  
Stary 21.09.2003, 23:30   #6
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jeszcze prostsze - nagrac a potem zjesc
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 22.09.2003, 00:15   #7
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
jeszcze prostsze - nagrac a potem zjesc
BIG LOL
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 22.09.2003, 14:26   #8
Pingwin60
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.09.2003
Posty: 29
Pingwin60 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
jeszcze prostsze - nagrac a potem zjesc
Dobra, dobra żary żartami, ale to jest chyba mały OT... Wiem, że jestem nowym użytkownikiem, ale moim zdaniem jak ktoś zadaje pytanie to powinno się jemu odpowiedzieć, a nie zaśmiecać forum, wyśmiewać się z niego. Oczywiście nie uważam tego tematu za zbyt odpowiedni(zła treść, mało danych itp.)... A więc Makaron podaj więcej danych, a może ktoś Ci pomoże( )... A do reszty prośba: Nie najeżdżajcie tak na ludzi, bo to źle świadczy o was.

Pozdrawiam
Pingwin
Pingwin60 jest offline  
Stary 22.09.2003, 16:05   #9
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
jeszcze prostsze - nagrac a potem zjesc
nie lepiej zjesc plyte przed nagraniem (tak dla calkowitej predkosci) ^_^

Cytat:
Pingwin60 napisa***322;(a)
Dobra, dobra żary żartami, ale to jest chyba mały OT... Wiem, że jestem nowym użytkownikiem, ale moim zdaniem jak ktoś zadaje pytanie to powinno się jemu odpowiedzieć, a nie zaśmiecać forum, wyśmiewać się z niego.
dobrze mamo

Cytat:
Pingwin60 napisa***322;(a)
Oczywiście nie uważam tego tematu za zbyt odpowiedni(zła treść, mało danych itp.)... A więc Makaron podaj więcej danych, a może ktoś Ci pomoże( )...
niech poda model wypalarki LG ktora bedzie "lamac" plyte...

zreszta co bedzie jak taki ha[haha]ker uzyje LiteOn'a zamiast LG - cala zabawa z zabezpieczeniem na nic



Cytat:
Pingwin60 napisa***322;(a)
A do reszty prośba: Nie najeżdżajcie tak na ludzi, bo to źle świadczy o was.

Pozdrawiam
Pingwin
no patrzcie panstwo, ledwo co sie zarejestrowal a juz moraly prawi....
proponuje Pingwina60 na nowego moder... e tam administracyjne uprawnienia mu dajcie odrazu
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline  
Stary 22.09.2003, 16:31   #10
Pingwin60
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.09.2003
Posty: 29
Pingwin60 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra widzę, że z wami nawet nie można podyskutować na odpowiednim poziomie. Znająć życie zaraz kolejne bluzgi na mnie polecam. Ale co tam tak was rodzice wychowali i to świadczy TYLKO o was. Nie mam zamiaru wam prawić kazań, ale niezbyt przyjemnie się czyta same wyśmiewanie się z ludzi... Dooobra nie mam zamiaru wchodzić z innymi w konflikty. EOT(mam nadzieje) z mojej strony...

Pozdrawiam
Pingwin
Pingwin60 jest offline  
Stary 22.09.2003, 16:37   #11
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nieweim o co wam chodzi raz piszecie ze ta nagrywarka razdzi sobie dobrze z takim a takim zabezpieczeniem a nastepnym razem że nie np pare razy odpowiedziano mi ze moja wypalara nie poradzi sobie z safedyskiem 2.0 (LGx32 i lgx52 czyli 8320b i 8520b)a ja na to gówno prawda poniewarz narazie miałem problemy tylko z secu romem więc sprawdzam czy na pytania odpowidają ludzie którzy wiedzą coś na ten temat a nie udzielaja sie aby podbić sobie statystyki(to przecierz nie żaden RPG tylko informacja jak nieweisz to sienieudzielaj).nic wiecej koniec tematu.Pewnie teraz to objadą mnie wszyscy "znajacy sie" nie mówie na tych którzy naprawde wiedzą co nieco ale jest ich zapewne niewielu.
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline  
Stary 23.09.2003, 16:46   #12
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niektóre modele nagrywarek LG (np x24) nie radzą sobie z Safediskiem, na innych (np. x32) mozna przegrac wczesniejsze wersje. Jak jest z modelem x52 nie wiem dokładnie, poniewaz nie czytałem opisu tego modelu - ale Ty mozesz to zrobić - wykaż trochę inwencji twórczej
Franc jest offline  
Stary 23.09.2003, 17:04   #13
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
pingwinie - faktycznie zbyt krotko tu jestes zeby wiedziec jakei intencje przyswiecaja takim komentarzom

w skrocie polega to na tym ze osoby zabezpieczajace i ogolnie kombinatorzy sa tu poprostu niemile widziani - a osoby ktore nie dosc ze chca zabezpieczac to jeszcze wykazuja sie ogolna niewiedza sa narazone na atak podwojnie (zanim zaczniesz kombinowac naucz sie conieco zebys wiedzial o czym mowisz)
do tego dochodzi troche napastliwy ton - 'dajcie, dajcie bo ja chce' - i klopsik - normalnej odpowiedzi nie bedzie

tu wychodzi ogolny brak pojecia o temacie - securom to zabezpieczenie komercyjne, DROGIE, wymagajace specjalnej lini produkcyjnej - na nagrywarkach efekt nie do uzyskania (tak samo safedisc) - metody domowe - czyli przerozne programy typu safelock maja wady: sa do skopiowania na nowszych nagrywarkach a same programy sa lamane przez crackerow co pozwala na odbezpieczenie zab. plyty

nowe lg powinny lykac standardowe zabezpieczenia do securoma *very new* (czyli >4.7.58)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 24.09.2003, 13:13   #14
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
NO i do h.. pana niemoza było by mi odrazu tak odpowiedzieć.myślicie że ot tak bez kombinowania to tego podszedłem ściagałem programiki (tzc itp) bo chciałem siepobawic , zrobić coś nowego a nie tylko wypalać płytke i na półke , ale wszystkie te programy wywoływały jakieś błedy typu "ścierzka na 4sekundy...." coś takiego..Na początku myslałem że to win asprzetu ale u kupla który kupił nowy działo sie jeszce bardziej dziwnie.Moje pytanie Czy secu rom mozna gzdieś dostać nie było takie głupie skoro wiele osób zaglądało myślac ze jest tam jakaś podpwiedź.Czatuje z wieloma ludzmi takiego pokroju i oni mi za każdym razem wskazują ta strone.Vluka , sit the rat i "paru innich " troszczeke siemyli ale wiekszośc ludzi jest włąśnie takimi piracikami którzy robią sobie takie zabezpieczenia to choć by dlatego że np jak sie kupi girke z stdionu to zeby kuplowi który umie tylko przegrywać w nero nieposzło bez główkowania.Pytania które zadaje są czesciowo głupie dlatego ze zacząłem zajmować sie tym od niedawna , po przerabianu konsol trzeba poszukać sobie czegoś nowego toteż pRZEPRASZAm jeżeli uraziłem takim gadaniem ludzi którym forum służy do czego innego. PEACE FOREVER
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline  
Stary 24.09.2003, 17:57   #15
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
hm... uzyskanie 4sek sciezek jest dosyc dobrym objawem - wiele programow zabezpieczajacych modyfikuje TOC plyty - sztucznie zwiekszajac jej rozmiar np do 2gb lub tworzac uklad sciezek nie do uzyskania w zaden sposob na nagrywarce - np dane-audio-dane...
doczytaj instrukcje do tzc - niewykluczone ze sam nie wiedzac uzyskales to czego chciales
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.