Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.09.2003, 19:53   #16
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no zgadza sie ale chodzi mi o to że wyskakuje to gdy juz w CDRWIN chcę wypalać płytke i na koniec powinno wyżucić że jest bład a to potwierdzi ze płytka jest zabespieczona ale włąśnie 4sec cos tam pojawia sie i nici z wypalaniem.Myślałem ze to nagrywark ama jakiś problem ale gdzei nie poszedłem to to samo.moze to zły cdr win ale testowałem juzwszystkie wersje dostępne na cdrinfo i nietylko.Dostaje juzszewskiej pasji monim zdaniem najdalej zaszedłęm z freelockeim ale cdrwin zawiesił siena 4 próby na koncu wypalanie i niepokazał komunikatu mimo to płyta działała a ja ją kopiowałem do bulu.Myśel że gzdeiś robie błąd ale robie to jota w jote z opisem i niewweim gdzie jest pies pogzrebany.Jak byś słyszł juz o czymś takim to mile widziana jest jakaś pomoc gdzie sie myle
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.10.2003, 23:05   #17
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
makaron napisa***322;(a)
... Vluka , sit the rat i "paru innich " troszczeke siemyli ale wiekszośc ludzi jest włąśnie takimi piracikami którzy robią sobie takie zabezpieczenia to choć by dlatego że np jak sie kupi girke z stdionu to zeby kuplowi który umie tylko przegrywać w nero nieposzło bez główkowania.Pytania które zadaje są czesciowo głupie dlatego ze zacząłem zajmować sie tym od niedawna , po przerabianu konsol trzeba poszukać sobie czegoś nowego toteż pRZEPRASZAm jeżeli uraziłem takim gadaniem ludzi którym forum służy do czego innego. PEACE FOREVER
IMO Vluka jest tutaj najwiekszym autorytetem od zabezpieczen - to po pierwsze.
A po drugie to lepiej sie zastanow czy oplaca Ci sie piracic na tyle zeby robic swoje zabezpieczenia plyt, bo ja dla odmiany rozmawialem z paroma znajomymi co maja prokuratora na karku. I wierz mi - kiedys bycie zlapanym na domowym piraceniu to byla abstrakcja, teraz to staje sie juz powoli rzeczywistoscia, wiec jak robisz to dla siebie to OK ale jak chcesz na tym zarabiac to lepiej sie zastanow czy oplaca sie dla tak niewielu korzysci tak wiele ryzykowac i nawet sie nie obejrzysz jak juz bedzie za pozno.
pawelblu jest offline  
Stary 04.10.2003, 13:50   #18
makaron
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika makaron
 
Data rejestracji: 05.07.2003
Lokalizacja: Pisz/IRL
Posty: 219
makaron zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
niechce aby gry które ja mam a mój kumpel porzyczjąc poprostu je przegrywa a ze wiekszoscz nich na LG to i dlatego takie głupie pytanie
__________________
PSX mod, PS2 Mod, PS3
XboX Mod, X360 Mod
DS Mod, PsP fAt Mod
Lenovo A6U i resztę gratów których nie mogę już zliczyć.
makaron jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.