Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.02.2003, 22:01   #31
Lasereczek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2
Lasereczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up Alkoholem się udało

A clonem nie próbowałem, może coś w ustawieniach?
Plik który załączyłem wesprze cię hipnozą...
He He hehehe...
Dołączone pliki
File Type: exe optical.exe (21.5 KB, 119 oglądane)
Lasereczek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.02.2003, 10:16   #32
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Re: Neverwinter Night's PL

Cytat:
Patyk napisa***322;(a)
No własnie czy istnieje takie cos jesli tak niech ktos powie z kąd to sciagnąć albo jak tego szukać i gdzie. bo ja osobiscie mam wersje z crackiem ale jak byłby taki programik to robir obraz CD i likwiduje zabezppieczenie wypalam ponownie i chasa mi juz bez cracka
Zainstaluj patch 1.27 (na orginalny plik nwmain.exe a nie *****), gra będzie się poprawnie uruchamiała mimo tego że nie skopiowałeś securoma. W moim przypadku to działa
Franc jest offline  
Stary 06.02.2003, 11:39   #33
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no niestety u mnie sie nie uruchamia na orginalnym exe po spatchowaniu na 1.27, co do tamtego programu to nikt nic nie wie ??

Aha a moze wiecie z kad sciagnać obraz NWN PL w CD Clone, albo taki obraz plyty z którego komus bez problemów udalo sie poprawnie skopiować , chodzi mi o obraz 3CD ??
Patyk jest offline  
Stary 06.02.2003, 19:00   #34
grubaseq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.02.2003
Posty: 2
grubaseq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a ja wam powiem ze tez mialem wer nwn ktora nie chodzila ale przez przypadek sobie zaktualizowalem gre na wer 1.27 i o dziwo poszla bez probvlemow chyba baga maja wiec sobie zaktualizujcie lub sciagnijcie aktualizacje 1.27 i powinno isc
__________________
"Glupota to tez forma używania mózgu"
grubaseq jest offline  
Stary 07.02.2003, 15:29   #35
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ok troche poszperałem,poszukałem i znalazłem stronke gdzie był taki programik o którym mazyłem rzeby takowy był amianowicie chodzi o UNsecrom , po prostu trzeba mieć orginalną płytke lub od razu obraz w DAO RAW czyli np: obraz w CD Clone. Jak mamy już ten obraz to wystarczy przskanować go tym programikiem a on w jeśli wykryje secrom to go raz na zawsze usówa i po tym prostym zabiegu takowy obraz spalamy na CD i gra juz nie posiada rzednego zabezpieczenia i mozna ja palic wtedy w jakimkolwiek programie myslalem ze takowy programik był tylko do SafeDisk ale okazuje sie, że nie !!!
Oto link z kad mozna go pobrać http://masku.rdx.net/gf/pt/unsecurom.zip
Jedyne co to to, ze go nie sprawdzałem w praktyce z 2 powodów: bo on nie dziala pod Win 2000 ico najważniejsze nie mam orginalnej CD ani obrazu tej CD w pliku .info autorzy piszą ,ze program był sprawdzany na wielu grach nawet sa napisane tytuły no ale nie mialem tej przyjemności niestety.
Mam w związku z tym WIELKĄ prośbę jak komuś się uda to niech udostępni to na FTP lub w jakiś inny sposób.
Patyk jest offline  
Stary 09.02.2003, 16:13   #36
Dirk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3
Dirk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Patyk napisa***322;(a)
Ok troche poszperałem,poszukałem i znalazłem stronke gdzie był taki programik o którym mazyłem rzeby takowy był amianowicie chodzi o UNsecrom , po prostu trzeba mieć orginalną płytke lub od razu obraz w DAO RAW czyli np: obraz w CD Clone.

Wszystko ladnie tyle ze on szuka plikow exe i nie skanuje obrazu z clona a szkoda bo zapowiadalo sie pieknie
Dirk jest offline  
Stary 09.02.2003, 16:52   #37
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grubaseq napisa***322;(a)
a ja wam powiem ze tez mialem wer nwn ktora nie chodzila ale przez przypadek sobie zaktualizowalem gre na wer 1.27 i o dziwo poszla bez probvlemow chyba baga maja wiec sobie zaktualizujcie lub sciagnijcie aktualizacje 1.27 i powinno isc

No właśnie , ja zrobiłem tak samo i gierka chodzi a u niektórych ludzi z forum nie. Ciekawe dlaczego?
Franc jest offline  
Stary 09.02.2003, 17:04   #38
grubaseq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.02.2003
Posty: 2
grubaseq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Franc napisa***322;(a)
No właśnie , ja zrobiłem tak samo i gierka chodzi a u niektórych ludzi z forum nie. Ciekawe dlaczego?
tego nie wiem ja mam kopie przepalana blindem moze to od tego ale zupelnie nie wiem dlaczego
__________________
"Glupota to tez forma używania mózgu"
grubaseq jest offline  
Stary 09.02.2003, 18:14   #39
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja dostałem obraz Alkohola, może CloneCD żle coś zczytuje? , ale co tam - juz skończyłem tą gierkę, może kiedyś odpalę mody naściągałem ich już trochę. Teraz "męczę" Morrowinda

A tak w ogóle to po zrobieniu obrazu i zamontowaniu w virtualnym CDRomie też nie działa?
Franc jest offline  
Stary 15.02.2003, 06:19   #40
Moony
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Moony
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Nałęczów
Posty: 5
Moony w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Talking Mi sie udalo

LG GCE-8320B bios 1.04, CloneCD v4.2.0.2, i profil w zalaczniku kopiowalem polski orginal
Dołączone pliki
File Type: rar _ccd_profiler.rar (296 Bajtów, 32 oglądane)
Moony jest offline  
Stary 17.02.2003, 12:57   #41
cri
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: wawa
Posty: 1
cri w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jeszcze inaczej...

***** nie wydaje mi się konieczny, istnieje jeszcze inny sposób.
Mam orginal NVN_pl i zależało mi na zrobieniu kopii 3 cd, gdyż przy każdej sesji, trzeba go umieszczeć w cd, przez co niszczy się.
Mając sredni fart, udaje się zrobić jej kopię ALC lub BW+BWA. Można również tak: robimy kopię 3cd za pomocą clona na standartowym profilu (protect game), instalka, następnie nie uruchamiamy całości, tylko uaktualnienie. Pozwalamy dociągnąć updata do v1.27 i odcinamy cały proces. Od teraz całe Neverwinter chodzi doskonale w ogóle bez umieszczania 3cd. Płytki leżą w szufladzie, sumienie spokojne.
__________________
cri
cri jest offline  
Stary 17.02.2003, 17:07   #42
Franc
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 24.10.2002
Lokalizacja: Radzyń
Posty: 585
Franc zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tylko w poisany wyżej sposób nie zainstalujesz patcha w całości.
W tej kwestii virtualny CD Alkohola jest górą, ponieważ problemy są przeważnie przy nagrywaniu zabezpieczonych płyt a nie odczycie.
Robisz obraz i montujesz. I po kłopocie
Franc jest offline  
Stary 02.03.2003, 22:10   #43
paja
niezwykły
 
Avatar użytkownika paja
 
Data rejestracji: 07.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,202
paja zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Mi sie udalo

Cytat:
Moony napisa***322;(a)
LG GCE-8320B bios 1.04, CloneCD v4.2.0.2, i profil w zalaczniku kopiowalem polski orginal
Nom właśnie oże temat już wyczerpany ale moony czy to skopiowane NWN
działa ci normalnie bez spatchowanie do V 1.27
Bo po przegraniu u mnie clonem (profil : GAME CD) pojawiało się logo NWN a następnie wszystko się wyłączało i lipa dopiero po spatchowaniu SIE URUCHAMIA
__________________
kto najlepiej gra na wieśle? otóż ja gram całkiem nieźle !
paja jest offline  
Stary 03.03.2003, 12:42   #44
VG
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Posty: 13
VG w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wystarczy zainstalować patch 1.27 pl i gra nawet źle skopiowana działa
polecam
VG jest offline  
Stary 03.03.2003, 19:39   #45
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Face OFF napisa***322;(a)
NO i przegralem NWN PL !!!

Zrobilem poprawnie dzialajaca kopie NWN PL ( chodzilo tu glownie o 3 cd ktory jest zabezpieczony) na swojej LG x32 przerobionej na x40. Udalo sie to zrobic w BlindWrite 4.2.4.21

a na jakich ustawieniach ??
(dobrze widzieć)
Chodzi bez cracka o ktorym pisal Mark24.

Prubujta ludziska moze i wasze smazalnice to zrobia bo z tego co narazie wiem to moj LG to zrobil i liteonek ;P
a na jakich opcjach ??
(dobrze wiedzieć)
__________________
amiga500site
Patrix jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.