Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.12.2002, 19:09   #16
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jezeli tak jak mówisz NWN PL jest zabezpieczony najnowszym Securom'em czyli jest to Securom v2 i z tego co czytałem na stronce cdr.info to Diablo 2 jest tym zabezpieczone a u mnie D2 spaliło sie na mojej nagrywarce przy pomocy CD Clone bez problemu.
Patyk jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.12.2002, 19:16   #17
Angel
Gość
 
Posty: n/a
Mylisz się. Najnowszy Securom nie jest w wersji v2.x tylko v4.x. W programie Alcochol 120% masz do wyboru z listy Securom v4.x
 
Stary 18.12.2002, 19:54   #18
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Angel napisa***322;(a)
Mylisz się. Najnowszy Securom nie jest w wersji v2.x tylko v4.x. W programie Alcochol 120% masz do wyboru z listy Securom v4.x
Czyli w Alcochol120% spale spokojnie NWN PL ??
Patyk jest offline  
Stary 18.12.2002, 20:26   #19
Patyk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Posty: 21
Patyk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zainstalowałem najnowszy alcohol 120% i stwozył mi sie nowy naped czy jego mam uzywać do palenia czy wybrac z menu moją nagrywarkę TEAC'a i tam na dole z menu wybrac securom 4x ?? aby poprawnie zrobic obrac NWN PL ??
Patyk jest offline  
Stary 19.12.2002, 07:08   #20
Angel
Gość
 
Posty: n/a
To czy zrobisz poprawną kopie zapasową zależy równierz od twojej nagrywarki. Mnie nie udało się zrobić kopii zapasowej ani Alcocholem 120% ani BlindWriterem ani nawet CloneCD 4.x.x.x. Ja swoją kopie zapasową zrobiłem CloneCD 3.x.x.x. I wszystko jest ok. Jeżeli po zrobieniu kopii zapasowej pojawi się tylko oko i gra się nie odpali to zainstaluj patcha i uaktualnij gre do wersji 1.27, powinno wtedy wszystko działać.
 
Stary 19.12.2002, 07:57   #21
Rambler
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Rambler
 
Data rejestracji: 18.04.2002
Lokalizacja: Gród Kraka :)
Posty: 120
Rambler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Patyk napisa***322;(a)
Zainstalowałem najnowszy alcohol 120% i stwozył mi sie nowy naped czy jego mam uzywać do palenia czy wybrac z menu moją nagrywarkę TEAC'a i tam na dole z menu wybrac securom 4x ?? aby poprawnie zrobic obrac NWN PL ??
Po zainstalowaniu 120% utworzony napęd wirtualny będzie ci służył do uruchamiania
obrazów płyt ( to jest szybki CD x200).
Wypalasz na swoim napędzie fizycznym.
Dla 120% w wersji trial możesz zamontować 6
wirtualnych napędów. Pełna wersja 120% obsługuje ponad 20 wirtualnych CD.
Pozdrowienia
__________________
We have nothing left to lose except.... ***===========*** Charlie & Bravo Groups **
Rambler jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.