Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.05.2009, 20:21   #1
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Peugeot Laser DVD

Witam

Kolega mnie poprosił o wypalenie .nrg zatytułowanego Peugeot Laser (i jest to kopia jakiegoś programu diagnostycznego, ale dokładnie nie wiem co, a kolega jest niekomunikatywny).

Nero v.7.8.5.0 przy próbie importu wywala mi coś takiego jak na załączonym obrazku (pierwszy screen od góry). Wprowadzam różne wartości, ale i tak wywala ten drugi komunikat.

Mógłby dobry człowiek doradzić jak to wypalić?

Nie mam Alcohola, jakby co.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Peugeot Laser DVD-peugeot_nero.jpg  
pali jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.05.2009, 21:15   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,934
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ten obraz to najprawdopodobniej fake.
Niedawno ktoś też tu ćwiczył program diagnostyczny od fiata z podobnymi problemami.

Zamontuj go w wirtualnym napędzie, np daemonie. Jak ci się to uda, to dalej już masz drogę prostą.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 26.05.2009, 22:53   #3
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Nie dawał się podmontować w niczym.

Ale udało się:

1. Otworzyłem obraz w IsoBuster 2.3, który to "widzi" strukturę katalogów ale pliki są walnięte.
2. Track 01 - > "Kopiuj dane binarnie RAW 2352bajtów/blok" do .BIN
3. Obraz daje się już podmontować, używam MagicDisc 2.6 freeware. - jest struktura katalogów w podmontowanym obrazie, ale pliki są "walnięte"
4. Za pomocą MagicDisc robię "Make CD/DVD Image" -> ISO z podmontowanego w nim obrazu.
5. Wypalam w Nero i program działa.

Pewnie jest prostszy sposób.... Na ten wpadłem jak małpa, wyklikałem nie rozumiejąc co robię, no ale działa, może komuś się przyda (tym bardziej, że google wywala na 1 pozycji cdrinfo.pl )
pali jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
problem z tmpg fati DVD-Video 1 11.12.2004 21:24
DVD stacjonarne - laser dodo. Napędy optyczne DVD 4 09.04.2004 07:20
VCD na DVD OscarCD DVD-Video 2 08.04.2004 20:42


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.