Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.12.2003, 22:31   #1
carvino
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 11
carvino w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Plyta Lipnickiej - EMI - Zabezpieczenie

Nie znam sie za duzo na zabezpieczeniach... normalnie sobie radzilem - ale teraz to jestem zbyt mocno wkur... ony...
Kupilem sobie pirata, bo chcialem przesluchac plyte - a gosciu mial do wyboru piraty i orginaly - umowilem sie z nim ze jak co to wymieni mi na orginala..
Plyta mi sie spodobala - a ze jakosc pirata to byla pewnie MP3 128 wiec czym predzej wymienilem na orginal - i tu zonk - bo jest zabezpieczona (ile bluzg polecialo, mail do EMI juz wyslany...) - ale teraz do sedna : jak to ugryzc - bo mam przenosnego MP3 palyera... , jak zrobic chociaz kopie audio.. Clonexxl wskazuje na nieznane zabezpieczenie audio... wiec co z tym zrobic?? Ma ktos jakis pomysl... bo sie chyba wroca i zamienie spowrotem na pirata (jak widac lepiej byc piratem bo jak uczciwy chcesz byc to ci dupe ogola...)
Jakby mial ktos cos do powiedzenie to bylbym happy... Faq, forum pobierznie, bo pobierzenie przjrzalem - i odpowiedzi nie znalazlem - mam nadzieje, ze to lamerskie pytanie
carvino jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.12.2003, 23:39   #2
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
o kurcze, ale cholerstwo.

nawet nie idzie kompresja na mp3? Mi Cdex do tej pory wszyscho zrzuacał co mu zapodałem. Jak chcesz tylko do playera mp3 to kompresja Ci starczy, ale żeby zrobić kopie, to nie wiem, takim specem od zabezpieczeń nie jestem.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 17.12.2003, 09:33   #3
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm, jak nic albo Key2Audio albo Cactus Data Shield 200. Spokojnie poszukaj kogos kto ma np. lite-on'a ltr-52327S i on zrzuci ci to spokojnie.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 17.12.2003, 10:19   #4
carvino
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 11
carvino w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra: moze za malo informacji:
Nagrywarka Teac CDW-540E, XP, XXL(najnowszy):nieznane zabezpieczenie

Plyta niewidoczna z poziomu WMP... posuchac sobie jej mozna tylko za pomoca programu na plycie (oczywiscie Linuxa nie obsluguje - tylko Win i Mac...)
Nero (save track) widzi to poszczegolne sciezki jako Data (mode1) - wiec nero sobie nie poradze... EAC tak samo....
Czyli wiec Key2Audio odpada - bo tam widac sciezki.. chyba?? - nawet w moim napedzie (w Cataliscie wogole nie widac plyty)..

O cactusie nie slyszalem jeszcze....

Czytalem na CDRinfo o SafeAudio - moze to to?? - tego u siebie nie sprawdze.. bo mam xp...

Dostepu do tej nagrywarki nie mam... Ale poszukam...

Ale obiecuje sobie ze to zgram - nawet jezeli mialbym zgrywac to z x1 po kablach (a mam dojscie do porzadnego sprzetu) to umieszcze na kazdym FTPie pliki mp3 w jakosci 320... i bota postawie na XDCC z obrazem takiej plyty... wkurzony jestem co nie miara... oczyiscie EMI nie odpisuje... arrr...
carvino jest offline  
Stary 17.12.2003, 22:21   #5
berdi@cdrinfo.pl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.06.2002
Posty: 6
berdi@cdrinfo.pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jesli chodzi o przegrywanie to nowy CloneCD przegrywa takie plyty bez problemu na moim LiteON LTR481248W (ma profil Multimedia Audio CD), a jesli chodzi o zrobienie MP3 to niestety nadal jestem bezradny
berdi@cdrinfo.pl jest offline  
Stary 06.01.2004, 07:56   #6
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Płyta jest zabezpieczona Cactusem. Clone XXL bez problemu rozpoznał zabezpieczenie po czym uruchomiłem Alcohola 120%. Płytę przegrałem bez problemu!! Mam nagrywarkę Teac'a około 2 letnia (więc nie taka nowa).

pozdrawiam
Air jest offline  
Stary 06.01.2004, 14:03   #7
xDzidek
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika xDzidek
 
Data rejestracji: 05.01.2004
Lokalizacja: Lodz
Posty: 9
xDzidek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Air23
Płyta jest zabezpieczona Cactusem. Clone XXL bez problemu rozpoznał zabezpieczenie po czym uruchomiłem Alcohola 120%. Płytę przegrałem bez problemu!! Mam nagrywarkę Teac'a około 2 letnia (więc nie taka nowa).

pozdrawiam
no nie wiem, którego clone XXL do tego użyłeś ? Możesz powiedzieć jak wykrywałeś ? Mi pokazał nieznane zabezpieczenie i nici z przegrywania. Choć CloneCD mi to przegrał były okropne trzaski

Nagrywarka Ricoh MP7163A (też ze 2 lata ma)
xDzidek jest offline  
Stary 11.01.2004, 23:31   #8
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jeśli chodzi o przegranie tej płytki w EAC-u na CDW540E teac to zapomnij bo nie ma takiej możliwości , jedyny sposób to zgrać w alcoholu albo w clonie i walnąć na płytke lub podmontować obraz do alcohola i spróbować wyciągnąć z niego tracki. Płytke ta czyta w EAC-u Liteon 52327s ok 4 godzin a to oznacza że zabezpieczenie jest naprawdę niezłe i trzeba b.dobrej korekcji błędów aby to palnąć.
__________________
BIDI
Bidi jest offline  
Stary 12.01.2004, 09:47   #9
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zależy od napędu
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 12.01.2004, 13:23   #10
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
mam plextora i zczytaywalem ja przy pomocy alcohola120 i clona.
Przy pierwszym wylatywal przy nagrywaniu, lacz przy clonie bezproblemowo.
Co lepsze zrobil z niej zwykle audio CD i teraz na wszystkim mozna ja przegrac

prometeusz
__________________



prometeusz jest offline  
Stary 13.01.2004, 01:57   #11
carvino
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 11
carvino w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja jeszcze nie ruszylem sie z tym tematem... niemniej jednak dziekuje wszystkim bardzo za podpowiedzi i odpowiedzi.... Jak mi sie cos uda to jeszcze napisze i powiem co jak i gdzie zrobilem )

Poza tym - EMI oczywiscie sie nie odezwalo... bo najlepiej to jest miec w dupie klienta... liczyy sie przeciez ze frajer kupil CDeka... co nie

pzdr
carvino jest offline  
Stary 16.01.2004, 08:11   #12
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez carvino
Poza tym - EMI oczywiscie sie nie odezwalo... bo najlepiej to jest miec w dupie klienta... liczyy sie przeciez ze frajer kupil CDeka... co nie
Będąc na miejscu EMI zrobił bym to samo...
A nawet więcej: napisał bym stosowny donos do stosownej instytucji...
A może niedługo ktoś zapuka do Twoich drzwi, przecież sam prznajesz się do próby popełnienia przestępstwa. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Stary 16.01.2004, 09:04   #13
carvino
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 11
carvino w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
chyba nie tak... Plyta nie chodzi mi na moim odtwarzaczu stacjonarnym (DVD ktore kosztowalo kupe kasy...- trzaski) Probowalem kontaktowac sie z EMI .. lecz jedyne co oni moga zrobic to olewka... Poza tym.. zrobienie jednej kopii bezpieczenstwa to chyba sprawa oczywista w dzisiejszym swiecie... a format MP3 hmm... ulatwia mi zycie... Po prostu robie sobie Playliste...
Problem polega na tym, ze ktos z gory ZMUSZA cie do robienia czegos (sluchaj calej plyty... uzywaj naszego programu (PC, MAC),) - EMI odrazu okresla kazdego kupujacego piratem i zlodziejem... Sytuacja jest podobna do Placznika... Ludzie mamy wolnosc - i nikt kur..a nie bedzie dyktowal czy ja moge sobie zrobic MP3 czy nie - czy ja moge plyty sluchac na odwarzaczu takim czy takim... PARANOJA...

Jezeli w ta strone beda isc producenci to juz niedlugo na prawde malo osob bedzie chcialo kupowac ich plyty - fali rozpowszechniania MP3 w necie juz nikt nie kontroluje...
Ja wlasnie postanowilem kupic oryginal - bo podobala mi sie muzyka... od momentu gdy go kupilem przestalem sluchac plyty.. Jaki z tego moral - juz nie kupie plyt EMI.. kto stracil?? Ja nie - na pewno znajde MP3 w necie lub plyte za 15 zl na rynku ...

Kazda plyte ktora odtwarzam w samochodzi to kopia - ten kto uzywa plyt w samochodzie wie dlaczego... I co - teraz mam sobie nosic oryginal az do sciuchrania??
******e to...

Pozdrawiam
carvino jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.