Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2011, 12:43   #1
dem0niczny
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2011
Posty: 3
dem0niczny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z Deamon Tools i Alcohol

Witam, nie moge sobie poradzic z deamonem.
Moj system operacyjny to vista, zainstalowalem sobie deamona i alcohol (najnowsze wersje trial). Chcialem zainstalowac Far Cry2 ale potrzebne bylo aby stworzyc obraz dlatego uzylem jednego a potem drugiego. Obraz sie zalacza, ale w momencie kiedy vista proponuje mi albo wlaczenie autostartu lub wejscie do katalogu, co kolwiek bym nie dal to nagle obraz znika... Nie wiem jak mam sobie z tym poradzic.
dem0niczny jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2011, 13:51   #2
marekzi
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.09.2004
Posty: 219
marekzi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja się przyznam: - nic nie rozumiem.
Może napisz to bardziej składnie i powoli: - masz oryginał, chciałeś zrobić obraz, czy instalowałeś z oryginału, czy z obrazu, użyłeś jednego a potem drugiego (DT o ALc) - do czego? (zrobienia obrazu?) - jeśli tak, to jak to robiłeś, gdzie ten obraz znika, itp. itd....
marekzi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2011, 13:59   #3
dem0niczny
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2011
Posty: 3
dem0niczny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no przyznam sie bez bicia ze probowalem pirata zainstalowac... ale na xp nie mialem z tym problemow dopiero jak sobie system na viste zmienilem to takie cuda. WYglada to tak:
instalacja ok
dzialanie programu ok
no i teraz:
wkladam plytke z gra na ktorej zapisany jest ten plik .nrg robie jego obraz w wirtualnym napedzie, gra sie odczytuje poprawnie i vista mi daje 2 opcje: albo autorun.exe albo wejscie do katalogu. Co bym nie wybral to w tym samym momencie obraz sie kasuje i musze ponownie to samo robic i tak w kolko, nie jestem w stanie nic zrobic... z alcoholem bylo identycznie
dem0niczny jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2011, 15:19   #4
marekzi
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.09.2004
Posty: 219
marekzi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zaraz wpadnie tu moderator i da ci popalić za tego pirata.
Ale myślę, że można potraktować to nie jak problem piractwa, (Regulamin !!! - czytaj) tylko jako problem czysto techniczny.
Mam nadzieje, że moderator na to pójdzie?
Bo to jest problem techniczny - obraz dysku odmontowuje ci się automatycznie z napędu wirtualnego w momencie uruchomienia? - w DT czy Alc?
I jeszcze żeby uściślić (bo znowu piszesz nie do końca dokładnie):
"instalacja ok
dzialanie programu ok"
to odnosi się do instalacji i działania DT i/lub Alc?
Jesli napęd wirtualny sam odmontowuje obraz:
- zamontuj w wirtualu obraz zrzucony wcześniej z płyty na HDD,
- spróbuj otworzyć obraz (zamontowany w wirtualu) klikając na niego w "Mój komputer" PPM i "Eksploruj" a następnie odpal plik "Setup"
marekzi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2011, 15:28   #5
dem0niczny
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.01.2011
Posty: 3
dem0niczny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak to odnosi sie i do alc i do dt. Oba to samo robia, byc moze plyta "z oryginalna gra" jest uszkodzona. Zedytuje jak zrobie to co mi napisales
dzieki wielkie
dem0niczny jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2011, 04:37   #6
DejaVu
Guru
 
Avatar użytkownika DejaVu
 
Data rejestracji: 23.08.2008
Posty: 2,813
DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>DejaVu ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Posiadam oryginał tej badziewnej gry dla pierwszej części nie dorasta do pięt jest tam oprócz Securom7 i SecuromPA również Dvd Check. I nawet aby pograć w tą grę na oryginale wpierw trzeba pobrać(sam się ściąga) patch 40mb z obrazu to zawsze wykryje emulację.Pisałem tu o tym.
DejaVu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Strasznie dziwny problem z Daemon Tools kubula_123 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 2 29.08.2007 00:05
Alcohol problem maciekm77 Napędy optyczne CD 1 17.08.2007 04:34
Alcohol 120% i problem z wirtualnym napędem lefty Napędy optyczne CD 5 24.09.2006 17:54
Alcohol 120% & LiteON Problem Pinki Napędy optyczne CD 3 29.07.2003 18:11
Alcohol 120% i Deamon TaMoSe Napędy optyczne CD 9 29.06.2003 17:50


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.