Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.04.2005, 00:27   #1
marcopil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2005
Posty: 7
marcopil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PROBLEMY Z KOPIĄ EUROPLUS+ z CAMBRIDGE

Witam

Mam problem ze zrobieniem kopi "EUROPLUS+ z CAMBRIDGE" próbowałem za pomocą CloneCD (CloneXXL, Profiler) a także i Alocohol 120% i Alcoholer (wszystkie programy to najnowsze wersje).Problem ten sam płytka się instaluje ale po uruchomieniu programu trwa weryfikacja płyty i tu jest problem program podaje komunikat "proszę włóżyć płyte". Zabezpieczenie jest typu SecuROM NEW tak podaje CloneXXL a w programie A-Ray Scanner jest podane SecuROM 5.xxx. Bardzo proszę o info jeśli ktoś miał i rozwiązał podobny problem. Z góry WIELKIE DZIĘKI
POZDRAWIAM
Marco
marcopil jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.04.2005, 00:47   #2
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na początek wejdź w menu emulacja Alcoholu 120% i sprawdź czy masz zaznaczone opcje "ignoruj typ nosnika" oraz "emulacja RMPS". Jeżeli nie, to zaznacz i sprawdź jeszcze raz kopie wykonana Alcoholem.
Do wykonania kopii wystarczy odczyt i zapis A 120% z profilem SecuROM NEW (4/5) ale konieczne jest wybranie niskiej predkości dla analizy DPM (najlepiej x1). Jeżeli zrobiłes to zbyt szybko to kopia nie zadziała.
W razie problemów daj znac i/lub zajrzyj sobie do FAQ o kopiowaniu w przyklejonych (chyba pkt 6).
Pozdrawiam
downloads jest offline  
Stary 13.04.2005, 11:53   #3
marcopil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.04.2005
Posty: 7
marcopil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PodziĘkowania

Wielkie Dzięki Downloads

Muszę przyznać że dzięki Tobie złamałem płytkę jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI zrobiłem nie miałem włączonej w A 120% emulacji RMPS i wcześniej robiłem prędkość analizy DPM z prędkością x8, zapomniałem wcześniej napisać, że po zrobieniu obrazu przez A 120% pojawiał się komunikat "Błąd odczytu sektora: 258212", i uważałem że jest to odpowiedzialne za moją porażkę, ale żeby było śmieszniej to po wykonaniu Twoich zaleceń też pojawił się ten sam błąd natomiast efekt zupełnie inny po płytkę program weryfikuje pozytywnie a co za tym idzie D Z I A Ł A.
Masz u mnie
marcopil jest offline  
Stary 14.04.2005, 18:47   #4
XaRaDaS
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika XaRaDaS
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 3
XaRaDaS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Z kopią na płytkę działa także u mnie, ale jak zrobie samego image to nie chce a bardziej zależy mi na uruchamianiu z image. Ma ktoś może jakiś pomysł ??
XaRaDaS jest offline  
Stary 14.04.2005, 19:53   #5
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez XaRaDaS
Z kopią na płytkę działa także u mnie, ale jak zrobie samego image to nie chce a bardziej zależy mi na uruchamianiu z image. Ma ktoś może jakiś pomysł ??
Jest blacklist na napęd wirtualny w SecuROM 5 i 7, żeby go ominąc trzeba odebrać adminom prawa odczytu do :
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\Devicemap\SCSI\[tu właściwy port]
i HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices
downloads jest offline  
Stary 15.04.2005, 13:22   #6
XaRaDaS
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika XaRaDaS
 
Data rejestracji: 14.04.2005
Posty: 3
XaRaDaS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez downloads
Jest blacklist na napęd wirtualny w SecuROM 5 i 7, żeby go ominąc trzeba odebrać adminom prawa odczytu do :
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\Devicemap\SCSI\[tu właściwy port]
i HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices
Zrobiłem to tylko z tą drugą opcja zaraz sobie sprawdzę
XaRaDaS jest offline  
Stary 29.09.2005, 16:51   #7
tadeusz77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2005
Posty: 5
tadeusz77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez downloads
Jest blacklist na napęd wirtualny w SecuROM 5 i 7, żeby go ominąc trzeba odebrać adminom prawa odczytu do :
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\Devicemap\SCSI\[tu właściwy port]
i HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices
A jak sie odbiera prawa adminom w rejestrze - odnalazlem te klucze i wpisy ale nie chce czegos zepsuć - dzięki za pomoc.
tadeusz77 jest offline  
Stary 29.09.2005, 16:53   #8
tadeusz77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2005
Posty: 5
tadeusz77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez marcopil
Wielkie Dzięki Downloads

Muszę przyznać że dzięki Tobie złamałem płytkę jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI zrobiłem nie miałem włączonej w A 120% emulacji RMPS i wcześniej robiłem prędkość analizy DPM z prędkością x8, zapomniałem wcześniej napisać, że po zrobieniu obrazu przez A 120% pojawiał się komunikat "Błąd odczytu sektora: 258212", i uważałem że jest to odpowiedzialne za moją porażkę, ale żeby było śmieszniej to po wykonaniu Twoich zaleceń też pojawił się ten sam błąd natomiast efekt zupełnie inny po płytkę program weryfikuje pozytywnie a co za tym idzie D Z I A Ł A.
Masz u mnie
A masz wersje na CD czy DVD - bo wersja DVD extra edition - nie chce mi sie nawet uruchomic oryginal. - zatrzymuje sie na planszy tytułowej
tadeusz77 jest offline  
Stary 29.09.2005, 16:56   #9
tadeusz77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2005
Posty: 5
tadeusz77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez downloads
Na początek wejdź w menu emulacja Alcoholu 120% i sprawdź czy masz zaznaczone opcje "ignoruj typ nosnika" oraz "emulacja RMPS". Jeżeli nie, to zaznacz i sprawdź jeszcze raz kopie wykonana Alcoholem.
Do wykonania kopii wystarczy odczyt i zapis A 120% z profilem SecuROM NEW (4/5) ale konieczne jest wybranie niskiej predkości dla analizy DPM (najlepiej x1). Jeżeli zrobiłes to zbyt szybko to kopia nie zadziała.
W razie problemów daj znac i/lub zajrzyj sobie do FAQ o kopiowaniu w przyklejonych (chyba pkt 6).
Pozdrawiam
Mam pytanie - jak wkładam do nagrywarki (lite-on) oryginal kursu to w alkoholu nie mam mozliwosci ustawienia profilu (to okienko znika)- pojawia sie natomiast okienko "podziel plik"?? po prawej stronie. - natomiast jak wkladam plyte CD to jest mozliwosc wybierana profili o co chodzi - bede wdzieczny za pomoc i dlaczego nie uruchamia sie oryginał - zatrzymuje sie na planszy startowej?
tadeusz77 jest offline  
Stary 29.09.2005, 16:58   #10
tadeusz77
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.09.2005
Posty: 5
tadeusz77 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez downloads
Jest blacklist na napęd wirtualny w SecuROM 5 i 7, żeby go ominąc trzeba odebrać adminom prawa odczytu do :
HKEY_LOCAL_MACHINE\HARDWARE\Devicemap\SCSI\[tu właściwy port]
i HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices
I czy udało Ci się uruchomić - mógłbyś udzielic wskazówek?
Dzięki za pomoc.
tadeusz77 jest offline  
Stary 23.10.2005, 15:29   #11
jorok
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.10.2005
Posty: 1
jorok w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witajcie,

Mam ogromną prośbę mianowicie kupiłem miesiąc temu przez Allegro orginał tego programu na DVD ale gość nie wysłał mi licencji i teraz się nie odzywa, więc płytka sobie leży nieużywana, co mnie bardzo wkurza. Czy mógłby mi ktoś podać serial do tego programu?

Z góry wielkie dzięki.

Zapraszam do lektury regulaminu oraz ogłoszenia
e) wszelkie prośby o pliki modyfikujące i łamiące zarazem licencje gier/programów, nie będą tolerowane na Forum.
//@Mac
jorok jest offline  
Stary 24.10.2005, 10:15   #12
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sorry za opóźnienie.

@jorok- seriala nie dostaniesz, vide regulamin

@tadeusz77- uruchomiłem zarówno DVD jak i CD, z kopii i z wirtuala. Przy robieniu obrazów DVD nie masz wyboru profilu ale dla SecuROMa wystarczy ze zaznaczysz analizę DPM przy odczycie i zapis RPMS na płycie.

Pozdrawiam.
Jeszcze raz sorry za czas reakcji ale jestem troszke zapracowany
downloads jest offline  
Stary 26.10.2005, 13:42   #13
zycho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.11.2004
Posty: 2
zycho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Euro+ z Cambridge Extra Edition

Witam,
Kupiłem niedawno - oczywiście oryginalną wersję - Euro+ Ang. z Cambridge Extra Edition, nową wersję. Wypróbowałem wszystkie opisane tu sposoby aby odpalić kurs z wirtuala i NIESTETY NIC Z TEGO Co prawda udało mi się skopioać obraz wykonany Alc120% na płytę, która działa, ale za nic nie chce odpalić się z wirtuala. Zarówno z Alc120% jak i z Daemon Tools. Zablokowałem odczyt adminom w rejestrze etc. dokładnie wg opisu i nic. Ciągle pokazuje się "conflict with emulation software detected..." Będę bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki jak wreszcie uruchomić ten kurs z wirtuala - korzystam z niego prawie co dzień i zaczynam mieć dość ciągłego przekładania płyt.
Z góry dziękuje.
zycho jest offline  
Stary 09.12.2005, 22:46   #14
Radek11
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.11.2005
Posty: 5
Radek11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ja mam kopie tego programu i niestety za nic nie moge go uruchomic nie przechodzi mi poprawnie weryfikacji plyty moze mi ktos doradzic jak mozna obejsc te weryfikacje plyty albo ktos wie z kad sciagnac craka zgory dziekuje.
Radek11 jest offline  
Stary 12.07.2006, 16:16   #15
daniko
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.02.2003
Posty: 4
daniko w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Radek11
Witam ja mam kopie tego programu i niestety za nic nie moge go uruchomic nie przechodzi mi poprawnie weryfikacji plyty moze mi ktos doradzic jak mozna obejsc te weryfikacje plyty albo ktos wie z kad sciagnac craka zgory dziekuje.
Lekarstwo na rozwiązanie tego problemu jest tutaj: http://rapidshare.de/files/25649253/AAoCG.rar.html

W archiwum jest instrukcja, ja tylko dodam, że należy zamienionemu plikowi pozwolić na dostęp do sieci. Można ustwić regułę firewall'a na częściowy dostęp.
Nie należy się obawiać, to nie jest wirus, ani szpieg, a Euro+ działa.
daniko jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Cambridge Audio dvd 89 problemy z odtwarzaczem 75radekc Domowy sprzęt Audio/Video (nagrywarki, odtwarzacze DVD, Blu-ray, odtwarzacze sieciowe, TV) 5 14.01.2011 17:04
Problemy z kartami pamięci dla PS2 Berion Hardware 0 23.02.2008 13:47
Problemy z cdrinfo esem Propozycje, sugestie, błędy forum 6 02.02.2003 16:23
Problemy z dyskiem HITACHI_DK23AA-12B Kricho Napędy optyczne CD 3 04.09.2001 14:12
Problemy z przegranie EuroPlus + japu Napędy optyczne CD 0 25.09.2000 09:56


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.