Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.04.2013, 02:35   #1
Lukaszenka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.04.2013
Posty: 4
Lukaszenka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ripowanie zabezpieczonej płyty audio do FLAC

Witam, poprosiłem aby pewna osoba zgrała mi płytki do formatu FLAC ponieważ nigdzie ich nie można dostać a ona akurat miała. I okej przegrała jedną płytkę pomyślnie, drugą też, ale przy próbie zgrania trzeciej płytki EAC wywala błędy odczytu i synchronizacji przy każdym utworze i pewnie jest to spowodowane tym że ta płytka jest "chroniona elektronicznie" ponieważ na jej opakowaniu widnieje napis ''copy controlled''. Tak bynajmniej mi ta osoba mowiła. Ta sprawa bardzo utrudnia nam życie, nie wiemy co mamy zrobić. Nawet ta osoba probowała odpalić program ''Anydvd'' i następnie sprobować zgrać EAC'em tą płytkę ale niestety nic ''Anydvd'' nie pomógł BARDZO PROSZĘ O POMOC

z góry dziękuje

PS: AHA! płytka została wydana przez wydawnictwo EMI.
PS2: Dodam że bardzo zależy mi na jakości dzwięku, rip ma być idealną kopią płytki.
ps3: płytka nazywa się ''Twarze'' zespołu Milczenie owiec.
Lukaszenka jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.04.2013, 10:14   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukaszenka Podgląd Wiadomości
Witam, poprosiłem aby pewna osoba zgrała mi płytki do formatu FLAC ponieważ nigdzie ich nie można dostać a ona akurat miała. I okej przegrała jedną płytkę pomyślnie, drugą też, ale przy próbie zgrania trzeciej płytki EAC wywala błędy odczytu i synchronizacji przy każdym utworze i pewnie jest to spowodowane tym że ta płytka jest "chroniona elektronicznie" ponieważ na jej opakowaniu widnieje napis ''copy controlled''. Tak bynajmniej mi ta osoba mowiła. Ta sprawa bardzo utrudnia nam życie, nie wiemy co mamy zrobić. Nawet ta osoba probowała odpalić program ''Anydvd'' i następnie sprobować zgrać EAC'em tą płytkę ale niestety nic ''Anydvd'' nie pomógł BARDZO PROSZĘ O POMOC

z góry dziękuje

PS: AHA! płytka została wydana przez wydawnictwo EMI.
PS2: Dodam że bardzo zależy mi na jakości dzwięku, rip ma być idealną kopią płytki.
ps3: płytka nazywa się ''Twarze'' zespołu Milczenie owiec.
Nie wiem jak dokładnie w przypadku tej płyty - ale EMI stosowało wtedy zabezpieczenie CDS200 i po objawach choroby można zaryzykować że takie jest również w tym przypadku .Oczywiście AnyDVD spokojnie rozkodowuje to zabezpieczenie ale pod podstawowym warunkiem że jest to legalnie zarejestrowany program ponieważ wszystkie chałupniczo zarejestrowane wersje nie działają od wersji 6.8.1.0 --2011 06 17( Added new "Online Protection Database")ponieważ bazę z kluczami wyprowadzono z programu na serwer SlySoft i dostęp do niej mają jedynie zarejestrowani posiadacze tego programu przez co dostajemy komunikat że po wykryciu zabezpieczenia AnyDVD zostaje wyłączony!!!

Możesz również tego oprogramowania spróbować do zgrania płyty
http://www.softpedia.com/get/Multime...unCDcopy.shtml

lub też starszego napędu firmy Plextor i oprogramowania PlexTools

Bądź też starszą wersję AnyDVD (poniżej 6810)
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2013, 19:02   #3
Lukaszenka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.04.2013
Posty: 4
Lukaszenka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Nie wiem jak dokładnie w przypadku tej płyty - ale EMI stosowało wtedy zabezpieczenie CDS200 i po objawach choroby można zaryzykować że takie jest również w tym przypadku .Oczywiście AnyDVD spokojnie rozkodowuje to zabezpieczenie ale pod podstawowym warunkiem że jest to legalnie zarejestrowany program ponieważ wszystkie chałupniczo zarejestrowane wersje nie działają od wersji 6.8.1.0 --2011 06 17( Added new "Online Protection Database")ponieważ bazę z kluczami wyprowadzono z programu na serwer SlySoft i dostęp do niej mają jedynie zarejestrowani posiadacze tego programu przez co dostajemy komunikat że po wykryciu zabezpieczenia AnyDVD zostaje wyłączony!!!

Możesz również tego oprogramowania spróbować do zgrania płyty
httwwsoftpediac/get/Multimedia/Audio/Audio-CD-Rippers-Encoders/unCDcopy.sht

lub też starszego napędu firmy Plextor i oprogramowania PlexTools

Bądź też starszą wersję AnyDVD (poniżej 6810)
wielkie dzieki, a ten program unCDcopy tak samo dokładnie zgra płyte co eac jeśli plyta bedzie w złym stanie(chodzi o jakość dźwieku)? Bo jak wiadomo Eac ma spećjalńe algorytmy. I co do tego AnyDvD to ńie ma jakiegoś cracka ktory pozwalałby normalnię pobierać tę klucze z serwerów Slysofta? Dodam że ta osoba prawdopodobńie wgrywała jakiegoś cracka do anydvd.
Lukaszenka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2013, 19:41   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Lukaszenka Podgląd Wiadomości
wielkie dzieki, a ten program unCDcopy tak samo dokładnie zgra płyte co eac jeśli plyta bedzie w złym stanie(chodzi o jakość dźwieku)? Bo jak wiadomo Eac ma spećjalńe algorytmy. I co do tego AnyDvD to ńie ma jakiegoś cracka ktory pozwalałby normalnię pobierać tę klucze z serwerów Slysofta? Dodam że ta osoba prawdopodobńie wgrywała jakiegoś cracka do anydvd.
Nie pamiętam jak zgrywa unCDcopy ale to jedyny darmowy program umożliwiajacy zgranie zabezpieczonego CDAudio,co do lekarstwa na AnyDVD nie ma i szybko nie bedzie -każde użycie klucza w ilości większej od jednego jest od razu banowane!!Możesz Triala na 21 dni zainstalować po wyczyszeniu info o zainstalowaniu AnyDVD lub starszą wersję od 6810.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.04.2013, 19:54   #5
Lukaszenka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.04.2013
Posty: 4
Lukaszenka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Aha to po prostu ta osoba wystarczy że odinstaluje skrakowanego anydvd i zainstaluje najnowszego AnyDVD w trialu, i bez problemu po uruchomieniu anydvd w trialu w eacu będzie można zgrać tę płytke do flac?
Lukaszenka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.04.2013, 00:41   #6
chris996
AdvancedNet.pl - hosting
 
Avatar użytkownika chris996
 
Data rejestracji: 11.04.2005
Posty: 915
chris996 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zabezpieczony film DVD da się zgrać w wersji trial, więc z Audio CD nie powinno być problemu.
Kwestia tylko, czy ten trial będzie działał. Jeśli się skończył okres testowy, trzeba zresetować
__________________
chris996 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2013, 18:15   #7
Lukaszenka
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 19.04.2013
Posty: 4
Lukaszenka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam ponownie! ta osoba zgrała tą płytkę z którą były problemy, prawdopodobnie zgrała już ją wcześniej jeszcze za pomocą scrackowanego anyDvd. Prosiłbym abyście sprawdzili ten rip, tutaj link - h ttp ://chomi kuj .p l/corte ss87/Milczenie+Owiec+-+Twarze, chodzi o to że log EAC'a pokazuje że były błędy przy zgrywaniu płytki i jakość danego tracka(track quality) wacha się pomiędzy jakoś 91% a 94%, a powinno być około 100%, moglibyścię mi powiedzieć czemu tak jest? i czy to ma jakiś wpływ na jakość dzwięku?

z góry dzięki

ps: proszę usunąć spacje z linku, nie mogłem wstawić go normalnie ponieważ abym mógł to zrobić musiałbym mieć przynajmniej 10 wiadomości.

EDIT: TUTAJ TA SAMA PŁYTKA NA SPOTIFY ht tp ://op en.spo tify.com/album/0IByDpunm cJk0Bo QtK40zt, została ona niby tam wstawiona przez wytwórnie, nie wiem czy to jest ona w wav czy mp3.......


ps: Wydaje mi się że gdzieś w 0:16 sekundzie słychać taki lekkie zniekształcenie w piosence ''Oni'' gdy wokalistka zaczyna śpiewać głosem krzykliwym, nawet w logu z EAC'a (nagranie 9 czyli piosenka ''Oni'') piszę ''Podejrzane miejsce 0:00:17''. Bardzo proszę o pomoc, ja aktualnie mam słaby sprzęt audio i ciężko mi wyłapać jakieś zniekształcenia z piosenek, ale za niedługo będę mieć lepszy sprzęcik.

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 26.04.2013 o godz. 21:22
Lukaszenka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.04.2013, 14:12   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Błędy raczej wynikają z słabego odczytu bądź zniszczonego już trochę CD z którego zgrywano materiał -ale jakość w granicach 90% w EAC można uznać za poprawną ,trzeba również pamiętać że zabezpieczone płyty zazwyczaj nie są w formacie Compact Disc CD Audio i jako takie nie mają oficjalnego wsparcia w napędach komputerowych -nie wszystkie potrafią poprawnie odtworzyć ,skopiować itp itd taką płytę
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
emi milczenie owiec

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero Burning Rom 6.0.6.16 nagrywa płyty audio, ale wieża ich nie może odtworzyć!!! :( Margo1982 Audio 5 20.11.2006 23:44
Problem z nagraniem płyty audio. marcin_mwo Napędy optyczne CD 2 04.12.2005 21:25
Szukam programu, który by zgrywał płyty Audio CD do jednego pliku mp3 lub wav. rafi4house Film i Muzyka 4 20.11.2005 10:03
Problem!mój Lite-on Nagrywa I Odtwarza Tylko Płyty Audio!!! magiczny Off topic 1 27.09.2005 21:07
Jakość skopiowanej płyty audio lukas777 Napędy optyczne CD 1 29.05.2005 15:46


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.