Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2004, 18:24   #61
zolwikbl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.07.2004
Posty: 2
zolwikbl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ponieważ to moja pierwsza wypowiedź,witam wszystkich na forum!
Mnie też udało sie zrobić kopie SD 3.2 Alcoholem,emulacja też działa, ale po odinstalowaniu alcohola płytka się nie odpala.
__________________
zolwikbl jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.11.2004, 09:27   #62
giena
Registered
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 104
giena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam wszystkich.
U mnie(na synka komputerze) kopia Harry Potter i więzien Azkabanu działa
bez żadnego alcohola,game jacka czy deamona.
Najgroźniejszym programem u niego jest winamp.
Po prostu działa z płyty i juz.
Oczywiście nie mam tez żadnego cracka,patcha czy innego wspomagacza.
giena.
giena jest offline  
Stary 30.11.2004, 22:39   #63
zolwikbl
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.07.2004
Posty: 2
zolwikbl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
To dobra wiadomość Giena.O ile dobrze się orientuje to masz tę samą nagrywarke(Liteon 52327S) i też używałeś najnowszego Alcohola,więc zastanawia mnie ten fakt,co można jeszcze zmienić ?Może wersja biosu nagrywarki-którą masz?A jak ze sterownikami aspi(wersja)?W wolnej chwili będę próbował dalej.
Pozdrowienia.
__________________
zolwikbl jest offline  
Stary 01.12.2004, 11:00   #64
giena
Registered
 
Data rejestracji: 04.01.2003
Lokalizacja: Inowrocław
Posty: 104
giena zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witanko.
Zolwikbl,mam ltr 52327S z biosem QS58(chyba ten najnowszy),a kopię Azkabana zrobiłem mając bios litka QS57 i też QS58.
Sterowników aspi nie instalowałem,gdyż mam win 98 se i clony xxl pokazuje ,że są one w systemie.
Wiem,że może jestem za murzynami z windowsem,ale po nowym roku chyba kupię XP prof z sp2.Zobaczymy jak na tym systemie się sprawuje litek.
Giena
giena jest offline  
Stary 03.12.2004, 02:45   #65
Ignacy
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Ignacy
 
Data rejestracji: 03.12.2004
Lokalizacja: Europe
Posty: 4
Ignacy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question NHL2005 jak to nagrac

Witam wszystkich!

Sciagnąłem sobie gierke NHL 2005 z neta , w instrukcji bylo napisane aby nagrac za pomoca Alkohola (tej wersji którą posiadam) z profilem Safedisc 2/3 przy predkosci 4x i tak tez zrobilem.Ale gdy chce uruchomic gre to pokazuje mi tylko tło poczatkowe gry a potem znany komunikat"aplikacja zostanie zamknieta itp... wyslij-nie wysylaj" Czy jest jakis sposób aby gra dzialala z płytki??
Posiadam Liteon SOHC 5232K

Pozdrawiam
__________________
Ignacy
Ignacy jest offline  
Stary 03.12.2004, 16:36   #66
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ignacy
Witam wszystkich!

Sciagnąłem sobie gierke NHL 2005 z neta , w instrukcji bylo napisane aby nagrac za pomoca Alkohola (tej wersji którą posiadam) z profilem Safedisc 2/3 przy predkosci 4x i tak tez zrobilem.Ale gdy chce uruchomic gre to pokazuje mi tylko tło poczatkowe gry a potem znany komunikat"aplikacja zostanie zamknieta itp... wyslij-nie wysylaj" Czy jest jakis sposób aby gra dzialala z płytki??
Posiadam Liteon SOHC 5232K

Pozdrawiam

Poczytaj..
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...94&postcount=4

Ps.na przyszłość inaczej sformułuj pytanie... , jak chcesz aby Twoje posty miały rację bytu tutaj.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 03.12.2004 o godz. 16:41
Maciej jest offline  
Stary 04.12.2004, 00:36   #67
Ignacy
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Ignacy
 
Data rejestracji: 03.12.2004
Lokalizacja: Europe
Posty: 4
Ignacy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Maciej
Poczytaj..
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...94&postcount=4

Ps.na przyszłość inaczej sformułuj pytanie... , jak chcesz aby Twoje posty miały rację bytu tutaj.
Chetnie bym poczytal ale cos ten link nie dziala
__________________
Ignacy
Ignacy jest offline  
Stary 04.12.2004, 07:36   #68
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ignacy
Chetnie bym poczytal ale cos ten link nie dziala
a u mnie coś ten link działa,,,

Cytat:
to jest dział o kopiowaniu zabezpieczonych płyt, czyli jak zrobić backup oryginalngo nośnika,
a nie nagrywaniu pirackich kopii ściągniętych z internetu...
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 04.12.2004 o godz. 07:44
Maciej jest offline  
Stary 16.12.2004, 10:16   #69
DaRealOdi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Posty: 4
DaRealOdi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jedno pytanko drobne

Czesc! Chce sobie zrobic virtuala oryginalnego CD z tej racji, ze moj cedek slabiutko juz dziala i ciagle sie krztusi, dusi a program sporo z niego doczytuje. Poczytalem dyskusje na forum, bo okazalo sie ze plytka zabezpieczona jest safedisc'iem 3.20.22 .Sciagnalem alcohola 1.9.2.1705 i wlasnie tworze image.

Pytanie jest dosc naiwne, ale szczerze mowiac z alkoholem stykam sie po raz pierwszy, bo nawet nie mam przegrywarki:

Wlasnie tworzy mi sie obraz plytki. Zaznaczylem 8x predkosc, safedisc 2/3 i w opcjach przy nagrywaniu bind EMS costam costam (chyba to mialem zanzaczyc,nieprawdaz?). Problem jest taki, ze podczas tego procesu robienia image pokazuja sie ciagle w okienku informacyjnym komunikaty w rodzaju:
"disc read error at: 3367" etc - rozne numerki. Co to znaczy? To tak ma byc (w zwiazku z zabezpieczeniem), czy to komunikat o tym ze, ze cos nie tak i image'u nie da sie zrobic?
Prosilbym o rychla odpowiedz, bo jak widze to robienie image'a moze potrwac caly dzien - szkoda cedeka i procka jakby cos nie tak mialo pojsc
DaRealOdi jest offline  
Stary 16.12.2004, 10:26   #70
DaRealOdi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.12.2004
Posty: 4
DaRealOdi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ups - sorki -juz wszystko w porzadku. image dal sie spokojnie zrobic - hm. a myslalem ze caly dzien to zajmie...
DaRealOdi jest offline  
Stary 20.12.2004, 00:30   #71
markurek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.02.2004
Posty: 1
markurek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Też bym poczytał

Cytat:
Napisany przez Maciej
a u mnie coś ten link działa,,,
Też bym poczytał ale widzę taki napisik :"Invalid Post specified. If you followed a valid link, please notify the webmaster".
markurek jest offline  
Stary 08.03.2005, 10:23   #72
xone
Rohimir
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4
xone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam..
Temat juz troche stary, ale dla mnie aktualny...
Chciałem zrobic mojej dziewczynie backupa orginału The Sims 2..
Czytajac posty doszedlem do tego jak zgrac na dysk (dziala z virtuala).
Po nagraniu na plyte (Alcohol 1.9.2.1705 z profilem A-Ray 1.0.0.0) dlawi sie, gra uruchamia sie strasznie dlugo. Jak odinstaluje Alcohola to w ogole sie nie uruchamia.
Nagrywalem na nagrywarce Teac CD-W552E z predkoscia x4 (program i profil jak napisalem wczesniej), na plycie RW Dysana.
Czy na tej nagrywarce mozna w ogole zrobic kopie 1:1? Czy to jest zalezne od nosnika?
--
Pozdrawiam,
xOne
xone jest offline  
Stary 08.03.2005, 15:48   #73
downloads
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Posty: 575
downloads zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez xone
Witam..
Temat juz troche stary, ale dla mnie aktualny...
Chciałem zrobic mojej dziewczynie backupa orginału The Sims 2..
Czytajac posty doszedlem do tego jak zgrac na dysk (dziala z virtuala).
Po nagraniu na plyte (Alcohol 1.9.2.1705 z profilem A-Ray 1.0.0.0) dlawi sie, gra uruchamia sie strasznie dlugo. Jak odinstaluje Alcohola to w ogole sie nie uruchamia.
Nagrywalem na nagrywarce Teac CD-W552E z predkoscia x4 (program i profil jak napisalem wczesniej), na plycie RW Dysana.
Czy na tej nagrywarce mozna w ogole zrobic kopie 1:1? Czy to jest zalezne od nosnika?
--
Pozdrawiam,
xOne
Witam. TEAC jest taki sobie- potrafi skopiować 1:1 SafeDisc 2.8 a reszta idzie juz przez emulację. Jak odinstalujesz Alcohol a uruchamiasz z nagrywarki to nic nie ukrywa ATIPu- więc gra może sprawdzić, że jest nagrana a nie tłoczona- to wyklucza oryginał. Widziałem w innym Twoim poscie, że masz Lite-ONa SOHR-5238S- on jest o wiele lepszy do kopiowania. używaj dobrej płytki CDRW (na CDR trudniej nagrać)

Powodzenia
downloads jest offline  
Stary 08.03.2005, 18:57   #74
xone
Rohimir
 
Data rejestracji: 08.03.2005
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4
xone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez downloads
Widziałem w innym Twoim poscie, że masz Lite-ONa SOHR-5238S- on jest o wiele lepszy do kopiowania. używaj dobrej płytki CDRW (na CDR trudniej nagrać)Powodzenia
Lite-ONa mam w pracy... wiec moze sprawdze jak pojdzie z tym na tamtej nagrywarce...

--
Pozdrawiam,
xOne
xone jest offline  
Stary 26.03.2005, 20:34   #75
wolf
No Guts, No Glory
 
Avatar użytkownika wolf
 
Data rejestracji: 06.07.2002
Lokalizacja: Częstochowa
Posty: 653
wolf zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Trochę odgrzeję temat mam od kumpla grę zabezpieczoną SD3.2 Call of Duty United Offensive i próbuję ją przegrać włąsnie nagrywarka to LG 8526B programy to CloneCD 5.1 i A120% 1.9.5 do tej pory myślałem że na LG da się skopiować ale.. ( właśnie do SD3.15 palił bezproblemowo) odczyt i kopia wybrana z profilu SD2/3 podczas uruchamiania napęd mieli płytą około 1 min po czym komunkat że program wykonał .... kopia wykonana
Clone CD weryfikacja płyty przebiega sprawnie tak jak oryginału i .. dupa program wykonał ( i 2 płyty poszły do kosza) troszkę mnie to zdziwiło, jak wyczytałem jednej osobie ukało sie to na w/w modelu czy moze podać jak to zrobiła ?

A i jeszcze jeden problem nie mogę ustawić w A120% predkości odczytu jak ustawię np. x8 to program to pomija i odczytuje x30 może tu jest problem ?
__________________
145 Sqr PFT Skalski's Circus: February - July 1943
Thomas St John Marmaduke "Pat" Pattle (AS988)80 Sqr RAF 20 April 1941 - credited with 50 victories, 8 probable
Ray "Throttle" Thorold-Smith (BS231)452 Sqr RAAF 15 March 1943 - credited with 5.5 victories

Ostatnio zmieniany przez wolf : 26.03.2005 o godz. 20:46
wolf jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.