Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.01.2003, 18:38   #1
bannerer
Gość
 
Posty: n/a
SafeDisk v2.80.10 = big problem!

Hejoo! Mam problem:
Chcialbym skopiowac plyte (NFS:HP2) ale zawiera ona zabezpieczenie SafeDisk v2.80.10 a profil dla CloneCd ktory stworzyl Profiler nie kopiuje poprawnie(aby plyta "zalapala" trzeba wlaczyc opcje "ukryj nosnik CD-R"). Chodzi mi o to czy i jak da sie to zabezpieczenie pokonac aby gra uruchamiala sie normalnie bez zadnycz innych trikow. Aha moja nagrywarka to LiteOn LTR-40125S.
Z gory wielkie dzieki!
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.01.2003, 18:59   #2
Barracuda
Bywalec
 
Avatar użytkownika Barracuda
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: kiele tamy na Wiśle
Posty: 27
Barracuda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Uzyj Alcohola (najlepiej w najnowszej wersji) no i przeczytaj co napisal VLuka http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...threadid=14663
Barracuda jest offline  
Stary 15.01.2003, 09:45   #3
chester
P.I.M.P.
 
Avatar użytkownika chester
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 452
chester zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sluchaj ja mam taka sama wypalare
mam clona 4.0.1.10 zaznaczam ze kopiuje gre i tyle.
pozniej wszystko jest ok.
__________________
kochasz ajax amsterdam??
my kochamy.
wejdz i zobacz:
www.ajax.dmf.pl
chester jest offline  
Stary 15.01.2003, 19:54   #4
Barracuda
Bywalec
 
Avatar użytkownika Barracuda
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: kiele tamy na Wiśle
Posty: 27
Barracuda w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dodam tylko ze po wypaleniu clonem u mnie tez gierka chodzi bez problemów (Spearhead), ale na innym kompie juz nie chciala, natomiast po wypaleniu alcoholem,na drugim kompie smiga bezproblemowo
(nagrywara LG 8400B)
Barracuda jest offline  
Stary 17.01.2003, 10:34   #5
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ściągnij sobie Kazą Alcohol w wersji retail to ci się nie wyłączy po mieciącu:chytry:

Pozdrawiam wszystkich.
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline  
Stary 17.01.2003, 14:02   #6
chester
P.I.M.P.
 
Avatar użytkownika chester
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 452
chester zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiesz problem moze lezec w tym jaki masz cd.
nie kazdy cd odczytuje przegrane plyty z SD 2.8
__________________
kochasz ajax amsterdam??
my kochamy.
wejdz i zobacz:
www.ajax.dmf.pl
chester jest offline  
Stary 17.01.2003, 20:50   #7
VLuka
Zarejestrowany
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Posty: 219
VLuka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Clone nie potrafi zrobic poprawnej kopii SD 2.8. Alcohol i BW (na przyklad, sa tez inne programy) potrafia.
VLuka jest offline  
Stary 19.01.2003, 15:55   #8
kazikrycho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: Chrzanów
Posty: 19
kazikrycho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question clone a sv2,8

Ostatnio kopiowałem (NFS:HP2)przy pomocy clone w.4.2.0.2 działa bez zarzutu. Zabezpieczenie wykryłem przy pomocy Clone XXl 2.0.1.1a i profiler ustawił mi clone. Mam nagrywarkę LiteOn 48125S.
Niedawno sprubowałem skopiować Medal of Honor: Spearhead, które też ma zabezpieczenie sd 2.8 przy pomocy Alcohol 120% wersja 1.4.0.114 posłużyłem się ustawieniami z artykułu z forum v1.61 ale ani przy ustawieniach włączona korekcja EFM jak i wyłączona korekcja EFM komputer zawiesza się w tym samym procentowo miejscu. Kopiowałem z pedkością 4x z obrazem. Na liście nagrywarek moja ma dwie owieczki tzn. miało być bez problemu. Powyższą grę skopiowałem przy pomocy clone tak jak (NFS:HP2)
kazikrycho jest offline  
Stary 19.01.2003, 22:56   #9
VLuka
Zarejestrowany
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Posty: 219
VLuka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kopia zrobiona Clonem nie bedzie dzialala we wszystkich napedach. Co to znaczy, ze sie zawiesza?
VLuka jest offline  
Stary 20.01.2003, 17:40   #10
kazikrycho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: Chrzanów
Posty: 19
kazikrycho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
MoH:Spearhead

Zawiesza się tzn. przy kopiowaniu płytki i dojściu do około 70% program staje, nie reaguje na żadne klikania, zegar nagrywania się nie przesuwa. Po około 1 godzinie musiałem zresetować komputer, ponieważ nie można było zamknąć programu.
kazikrycho jest offline  
Stary 20.01.2003, 18:39   #11
luminat
Gość
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
luminat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dzieje sie tak poniewaz wiekszosc zabezpieczen potrafi sprawdzic z jaka plyta ma do czynienia (dzieje sie to w odtwarzaczach CD-RW). Natomiast napedy DVD/CD nie maja funkcji sprawdzania rodzaju nosnika i jej parametrow. Dlatego tez poprawnie nagra kopia plyty zabezpieczonej SafeDiskiem dziala tylko w napedach CD i DVD natomiast, aby dzialala w CD-RW nalezy wlaczyc funkcje ukrytania typu nosnika.
luminat jest offline  
Stary 20.01.2003, 18:39   #12
Lukasz57
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Lukasz57
 
Data rejestracji: 20.01.2003
Lokalizacja: stolica
Posty: 3
Lukasz57 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
VLuka napisa***322;(a)
Kopia zrobiona Clonem nie bedzie dzialala we wszystkich napedach. [...}
Nie działa dlatego ze do poprawnego dzialania wymaga emulatora zabezpieczenia(np ukruj nosnik cd-r w clonie)
Lukasz57 jest offline  
Stary 22.01.2003, 04:45   #13
goil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.01.2003
Posty: 2
goil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z EFM

Siemanko Panowie
Mam problem, probuje wypalic gre NFS. HP2, i nic. probowalem i CloneCD i Alcohol 1.4.0.114. Zadne z CD nie dzialaja. Jak uzywam Virtual CD to jest w porzadku. Moja wypalarka jest LG CD-RW CED 8080B (nie ma ona zadnej owieczki, niestety). Vluka napisal ze nalezy wlaczyc opcje KOREKCJA EFM.
moze mi ktos powiedziec dokladnie jak i gdzie to sie robi? zaznaczam ze jestem w tym wszystkim nowy, tak, ze badzcie ze mna "cierpliwi".
Czy jest to mozliwe, ze problemem jest moja wypalarka i zebym nie wiadomo co robil, to i tak gra nie bedzie dzialac?

Dzieki z gory za odpowiedz
goil jest offline  
Stary 22.01.2003, 07:05   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,935
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Re: problem z EFM

Cytat:
goil napisa***322;(a)
Siemanko Panowie
Mam problem, probuje wypalic gre NFS. HP2, i nic. probowalem i CloneCD i Alcohol 1.4.0.114. Zadne z CD nie dzialaja. Jak uzywam Virtual CD to jest w porzadku. Moja wypalarka jest LG CD-RW CED 8080B (nie ma ona zadnej owieczki, niestety). Vluka napisal ze nalezy wlaczyc opcje KOREKCJA EFM.
moze mi ktos powiedziec dokladnie jak i gdzie to sie robi? zaznaczam ze jestem w tym wszystkim nowy, tak, ze badzcie ze mna "cierpliwi".
Czy jest to mozliwe, ze problemem jest moja wypalarka i zebym nie wiadomo co robil, to i tak gra nie bedzie dzialac?

Dzieki z gory za odpowiedz
Ta nagrywarka nie uda ci sie nagrac poprawnie tej gry (gra jest zabezpieczona jednym z najnowszych SD), nie ma ona sprzetowej korekcji EFM i softwarowe wlaczenie tej funkcji nie wystarczy, poza tym ona rowniez nie obsluguje pelnego trybu DAO 96. Pozostaje ci grac z emulatora albo szukac cracka. W alcoholu korekcje EFM wlacza sie w profilach nagrywania w zakladce zapis a w nowym clonie zdaje sie przy wyborze nagrywarki prawym kl. myszy i tam edytujesz profil nagrywania.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 22.01.2003, 23:26   #15
goil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.01.2003
Posty: 2
goil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
podziekowanie

dzieki wielkie za odpowiedz
jutro kupuje nowa nagrywarke
goil jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.