Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.05.2002, 16:05   #1
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
SafeLock

Tak właściwie to co Koliemu leży aby udostępnić SfeLocka za free (czytaj: udostępnić seriala).
Mało kto będzie chciał wydać 60 zł za niego; za 50 zł w Media Markt mogę sobie kupic grę Colin McRae Rally 2 !
Rozważ to Koli (pozytywnie)
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.05.2002, 17:01   #2
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]MacGyver (16-05-2002 17:05):
Tak właściwie to co Koliemu leży aby udostępnić SfeLocka za free (czytaj: udostępnić seriala).
Mało kto będzie chciał wydać 60 zł za niego; za 50 zł w Media Markt mogę sobie kupic grę Colin McRae Rally 2 !
Rozważ to Koli (pozytywnie

Rozważyłem i stwierdziłem że nie ponieważ wszyscy piraci by zaczeli zabezpiczać. A to by źle wpłynło na rynek płyt CD
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 16.05.2002, 17:06   #3
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
To może zmniejszyć cenę do 20 zł
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 17.05.2002, 08:21   #4
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Dawid Partyka - Koli (16-05-2002 18:01):

Rozważyłem i stwierdziłem że nie ponieważ wszyscy piraci by zaczeli zabezpiczać. A to by źle wpłynło na rynek płyt CD
Z jednej strony to bgn może i ma rację, że z ceną możesz nie trafić w rynek.
A z drugiej strony tak sobie myślę, że jak ktoś chce zabezpieczać, to ma co - czyli coś cennego. No to chyba zabezpieczanie będzie warte tej ceny.
I faktycznie - najchętniej by zabezpieczali piraci - nie swoje tylko spiracone.
Mac - Ty lepiej nam wszystkim napisz co takiego chcesz zabezpieczyć ;D - bo niby dlaczego koli ma swoją pracę rozdawać za darmo - ale o tym to już cOrdat pisał
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 17.05.2002, 08:43   #5
c0rdat
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika c0rdat
 
Data rejestracji: 31.05.2001
Posty: 363
c0rdat zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No tak... Napisał chłopak, to dajcie mu zarobić !

A tak BTW: nieoficjalnie powiem (Koli - to chyba nie tajemnica, nie ?) że na prośbę autora troszkę uczestniczyłem w testowaniu programu (a konkretnie zabezpieczeń anti-*****) i co prawda nie była to wersja finalna (tej nie próbowałem) ale zaprawdę powiadam wam: nie jest ją łatwo rozwalić (chociaż jest to możliwe, tylko baaardzo trudne).

Więc: zapomnijcie o cracku, a ponieważ seriala wam autor (raczej) nie da, zacznijcie squadać kasę

Pozdro.6
c0rdat jest offline  
Stary 17.05.2002, 12:36   #6
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
No dobra ale może ktoś kupi tego seriala legalnie i opublikuje go na stronie. CO w tedy. Jeden serial for all.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 17.05.2002, 14:16   #7
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MacGyver (17-05-2002 13:36):
No dobra ale może ktoś kupi tego seriala legalnie i opublikuje go na stronie. CO w tedy. Jeden serial for all.



A ty myślisz że serial tylko starczy. Serial jest tylko na jedna wersje. Jesli chcesz miec prawo updatu musisz posiadać płytke CD która zawiera sygnaturę cyfrową (jak na razie nie do skopiwania).

Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 17.05.2002, 14:46   #8
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ja myślę, że Koli testuje rynek i zachowa się rynkowo, jak zobaczy, że mu program nie idzie, to pewnie opuści cenę , przecież żyjemy w kapitaliźmie (ułomnym, ale jednak).
PS. ja nie zabezpieczam, więc nie jestem zainteresowany.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 17.05.2002, 15:16   #9
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]Zetoxa (17-05-2002 15:46):
... ja myślę, że Koli testuje rynek i zachowa się rynkowo, jak zobaczy, że mu program nie idzie, to pewnie opuści cenę , przecież żyjemy w kapitaliźmie (ułomnym, ale jednak).

Już moge powiedzieć że cena nie pójdzie w dół. Rynek się zachowuje dobrze (tak jak myslałem).
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 17.05.2002, 17:52   #10
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Powiadasz, ***380;e rynek zachowywuje si***281; bdb. Pytanko ile ju***380; sprzeda***322;e***347; p***322;yt z programem SafeLock ?
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 17.05.2002, 18:03   #11
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Do Koliego.
Proponuje żebyś powiadomił Bxxxxj-ota autora Clony XXL,że spreparowałeś Safelocka to może go umiesci w programie,bo przecież Clony4 kopiuje Safelocka tylko trzeba umiec ustawic (opcje z dwóch zabezpieczeń-chyba securom i sd2)
lopus jest offline  
Stary 17.05.2002, 18:25   #12
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]MacGyver (17-05-2002 18:52):
Powiadasz, ***380;e rynek zachowywuje si***281; bdb. Pytanko ile ju***380; sprzeda***322;e***347; p***322;yt z programem SafeLock ?


Dla 30z***322; jest to nie op***322;acalne. Koszt wysy***322;ki wynosi ok 10z***322;. To na Kopiowaniu CD mam wi***281;cej w ciagu 1 godziny w ciagu dnia. A po drugie jak jestes zainteresowany to pozostaje ci formatowa***263; co kilka dni komputer albo znale***347;***263; seriala (jak na razie ma***322;o prawdopodobne) albo go kupi***263;.
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 17.05.2002, 18:33   #13
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]lopus (17-05-2002 19:03):
Do Koliego.
Proponuje żebyś powiadomił Bxxxxj-ota autora Clony XXL,że spreparowałeś Safelocka to może go umiesci w programie,bo przecież Clony4 kopiuje Safelocka tylko trzeba umiec ustawic (opcje z dwóch zabezpieczeń-chyba securom i sd2)

Powiadomienie raczej nic nieda ponieważ niewie jak mocen jest to zabezpieczenie. A programu u siebie nie sprawdzi gdyż program jest tak zrobiony aby nie działał w komputerach nie polskich urzytkowników. Program jest tylko dostępny dla polaków a u innych narodowości nie startnie (chyba że pozmienia ustwaienia dotyczące kraju). Jeszcze szło by mu podesłać imaeg zabezpieczonej płyty CD. Ale znowu są dwie wersje safelock: dla rozwiązań prywatnych (czyli dla was) i dla firm (czyli wersja nie do skopiowania z pełnym ograniczeniem sprzetowym dla odczytu CD). I każda wersja jest inaczej identyfikowana(oznaczyłem je jako v1 i v2). Jeszcze będzie 3 ale to w przyszłości (prace juz trwają).
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 17.05.2002, 18:59   #14
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dobra Koli masz tu forsę ,daj numerek
lopus jest offline  
Stary 17.05.2002, 19:03   #15
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... aleś mu przywalił, dopiero chłop będzie miał ćwieka do rozwiązania (na 50-tce nie widać paska z napisem NBP, czyżby fałszywka?).
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.