Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.05.2002, 09:53   #16
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Koli, że się jeszcze zapytam o jedno: mam nagrywarkę LG GCE 8240B (1.07) 24/10/40. Czy obsłóguje ona wszystkie możliwości programu SafeLock (ATIP, Subkanał Q, EFM1, EFM2 , i cos tam jeszcze)
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.05.2002, 11:57   #17
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]MacGyver (18-05-2002 10:53):
Koli, że się jeszcze zapytam o jedno: mam nagrywarkę LG GCE 8240B (1.07) 24/10/40. Czy obsłóguje ona wszystkie możliwości programu SafeLock (ATIP, Subkanał Q, EFM1, EFM2 , i cos tam jeszcze)

a jak myślisz?? Oczywiście że nie. Jeśli nie kopiujesz SD2 i SD2.51 to nie wykorzystasz EFMv1 i EFM v2 . Wiem że jest kilka modelów x24 które obsługiwały ok. EFm ale to żadkość. Wykonaj test na SD2 i SD2.51 to się przekonasz.
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 18.05.2002, 12:33   #18
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Tak sie zastanawiam, czy to Forum jest odpowiednim miejscem do rozpowszechniania programow zabezpieczajacych CD . W koncu wszyscy tu chca cos odbezpieczac a nie zabezpieczac. Zabezpieczac to raczej firmy . Z calym podziwem dla umiejetnosci Koliego (w programowaniu i psuciu krwi biednym kopierom), moze zaczalbys robic programy rozwalajace zabezpieczenia ? Chociaz niby jest Clone CD...
Co do ceny ? Faktycznie 50 zl to cenka zaporowa nieco. To jak z Audio CD : Ciezko Ci odzalowac 50 zl, na zwykla plytke (nie jakis rarytas, po prostu chcialbys posluchac), ale 30 zl to juz mozna wylozyc z malym tylko bolem.
Jakby to bylo srodowisko linuxowe, to pewnie program bylby FREE ,a tak mamy nowych Gatesow (ale nie obrazaj sie, to zart).
Mozna by konkurs zrobic - kto skrakuje program Safe Lock, he,he, jesli to wzbudza tyle emocji
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 18.05.2002, 12:36   #19
Art
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 10
Art w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra to skoro jest taki dobry i nie do skopiowania to może byś cos nam opisał ten safelock lub zrobił stronę to podaj, bo jak kupować to kupować coś konkretnego, bo teraz nie jestem pewien czy robisz nas wszystkich w bulona czy nie, wiec może jakieś testy byś zrobił by każdy z nas mógł zobaczyć czy faktycznie jest tego wart, a i jakie nagrywarki mogą to nagrać bo z tego co wiem to na pewno nie te starsze niż x16. Jak wiecie 60zł to nie tak dużo i moim zdaniem to przystępna cena jak na nasz rynek i ja jestem już zainteresowany. MacGyver jak pisałeś kupisz se za 50zł mcrally2 i do tego nie zabezpieczony (jeśli się nie mylę to poprawcie mnie) ale tu masz tylko jedną grę a tu dostajesz program do zabezpieczania danych, spójrzmy może inaczej są programy do zabezpieczania plików i są poza granicą naszych portfeli a tu proszę Koli proponuje program zabezpieczający i to bardzo dobry jak pisał jeszcze niemożliwy do złamania a wy się plujecie o głupie 60 zł, nagracie ze 4 do 6 płyt komuś w zależności od tego ile kto bierze i macie program, a do tego Koli musiał trochę popracować nad modernizacją bo takie zabezpieczenia to się nie robi w ciągu 1dnia czy 3 tygodni tu trzeba siedzieć i obliczać działania które by was wszystkich pogięło by na kolana. Ludzie, jak ktoś by z was zrobił tez jakiś program to byście tez chcieli go za pieniądze, bo siedzieliście nad tym kilka miesięcy czy kilka lat. Koli nie dawaj się tym gościom. Trzymam z tobą

Pozdrowienia i czekamy
Art jest offline  
Stary 18.05.2002, 12:53   #20
SQBI
Obserwator
 
Avatar użytkownika SQBI
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Racibórz
Posty: 34
SQBI zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Brawa dla Koliego!
Ale bedzie tak samo jak z kazdym innym zabezpieczeniem.Zlamanie go to tylko kwestia czasu...
SQBI jest offline  
Stary 18.05.2002, 13:06   #21
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]Jabba the Hutt (18-05-2002 13:33):
Tak sie zastanawiam, czy to Forum jest odpowiednim miejscem do rozpowszechniania programow zabezpieczajacych CD . W koncu wszyscy tu chca cos odbezpieczac a nie zabezpieczac. Zabezpieczac to raczej firmy . Z calym podziwem dla umiejetnosci Koliego (w programowaniu i psuciu krwi biednym kopierom), moze zaczalbys robic programy rozwalajace zabezpieczenia ? Chociaz niby jest Clone CD...

A kto powiedział że nie pracuję nad kopiowaniem zabezpieczeń. własnie się zajmujem tages i efekty są nawet ciekawe.

A nad konkuresm mogę się zastanowić. Czemy by nie. Oczywiście bym postawił konkretne warunki.
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 18.05.2002, 13:08   #22
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
SQBI (18-05-2002 13:53):
Brawa dla Koliego!
Ale bedzie tak samo jak z kazdym innym zabezpieczeniem.Zlamanie go to tylko kwestia czasu...
Już został złamany (wersja która możecie wy korzystać). Akle wersji która zabezpieczam płyty z SafeLockiem to nikt nie skopiuje ok. Jeśli skopiuje to traci prawo do uaktualnień czyli mu się nie zakutalizuje program i będzei musiał być na jednej wersji.
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 18.05.2002, 13:13   #23
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
proponuje program zabezpieczający i to bardzo dobry jak pisał jeszcze niemożliwy do złamania a wy się plujecie o głupie 60 zł

Napisałem niemożliwy do złamania na jego nagrywarce (wersja która wam proponuję) bo wersje którą juz opracowałem i na razie zabezpieczam tylko płyty z safelockiem i są prowadzone rozmowy z firmą o tawersje.


by z was zrobił tez jakiś program to byście tez chcieli go za pieniądze, bo siedzieliście nad tym kilka miesięcy czy kilka lat. Koli nie dawaj się tym gościom. Trzymam z tobą

Niemam zamiaru im się dać. Do programu władowałem ponad 30pułampek przd crackami i teraz tylko czekam aż pojawui się generato keya i wprowadzam system rejestracji 320bit kodowania (jak na razie takiego algorytmu jeszcze nikt nie złała w łatwy sposób wiec to bedzie nie do zgryzienia przez zwykłych jadaczy chleba);
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 18.05.2002, 13:42   #24
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
[quote]Dawid Partyka - Koli (18-05-2002 14:13):
proponuje program zabezpieczający i to bardzo dobry jak pisał jeszcze niemożliwy do złamania a wy się plujecie o głupie 60 zł

Nie mow o 60 zl glupie, bo czasem trzeba na nie dlugo pracowac, zwlaszcza przy obecnej sytuacji na rynku. I to w wydawaloby sie bogatej instytucji jak TV.

Koli - jesli wyprodukujesz jakis fajny program do lamania zabezpieczen , to zapodaj go jako freeware Zycze powodzenia.
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 18.05.2002, 18:47   #25
SQBI
Obserwator
 
Avatar użytkownika SQBI
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Racibórz
Posty: 34
SQBI zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wszystko mozna zlamac...
Mialem na mysli cracka.
A swoja droga-bardziej interesuje mnie zabezpieczanie swoich wlasnych, legalnych mp-trojek i plyt CD-Audio. Safelockiem tego nie zrobie.
SQBI jest offline  
Stary 18.05.2002, 19:40   #26
BLACKER
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.05.2002
Posty: 4
BLACKER w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czemu tego nie zrobisz ? Weż mix mode i wez jakiś programik exe i juz masz zabezpieczone (chyba?)
BLACKER jest offline  
Stary 18.05.2002, 22:09   #27
Art
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 10
Art w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
SafeLock Dla Lamerów obecnych tu ?!

SKBI ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego ze zabezpieczenie 128bitowe potrzebujesz co najmniej pół roku jak nie roku by go złamać mając tylko 1 maszynę o prędkości 2GHz a 256bit praktycznie jeszcze nikt go nie złamał a gdyby go ktoś złamał to nawet programy typu Fireware były by dla HAKERÓW pestką a Koli pisze, że jest zabezpieczony aż 320 bit kodem czyli jeśli byście mieli około pół miliona kompów to by wam to zajęło około 600 lub nawet więcej lat, tak się czasem zastanawiam czy wy wogóle znacie się na windows***8217;ach i tych innych sprawach skoro o takich rzeczach nie wiecie. Ludzie Uczcie się i nie piszcie więcej takich bzdur ze zostanie złamany 320bit kod

Ludzie, Nauka To Potęgi Klucz A Bez Niego To Staczacie Się Na Dno ( i piszecie niestworzone bzdury)
Art jest offline  
Stary 19.05.2002, 00:28   #28
albertartu
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 03.07.2001
Posty: 119
albertartu zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam jedno pytanie skoro tak ładnie nawijacie o tym zabezpieczeniu 320 bitowym. Dlaczego tak mało firm wprowadza tego typu zabezpieczenia i nie mówię o 320 bitach, ale chociażby o 256 czy 128 ? Czyżby chciały aby dany program był kopiowany.?
albertartu jest offline  
Stary 19.05.2002, 01:08   #29
Pio
Gość
 
Posty: n/a
Programik Koliego, który jest nam dostępny, jest dobry, nie mogę powiedzieć, ze bardzo dobry, bo da się obejść zabezpieczenie (na kilku nagrywarach). Ale Koli włożył dużo czasu w jego zrobienie i należy mu się ta kaska. Ja testowałem ten program dla własnej przyjemności i chęci pomocy Twórcy tego programu. Próbowałem też obejść 15 limitowe uruchomienie i da się to obejśc, ale do czasu aż Koli wprowadzi w życie nowy sposób zabezpieczenia swojego programu.

Dlatego też nie na miejscu jest pisanie o udostępniania za free, bo pamiętajcie nic na tym Swiecie nie jest za darmo !!!
 
Stary 19.05.2002, 09:09   #30
SQBI
Obserwator
 
Avatar użytkownika SQBI
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Racibórz
Posty: 34
SQBI zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wiem,co mowie.Rozpedziles sie troche.Klucz 320 bit nie zostal jeszcze wprowadzony do programu.
A gdzie jest napisane, ze prog ma 128bit system rejestracji?
Czy Safelockiem da sie zabezpieczyc cos innego oprocz gier i programow?
Popieram autora i jezeli program sie sprawdzi, zastanowie sie nad kupnem.
SQBI jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.