Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.05.2002, 22:54   #46
Art
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 10
Art w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i mamy FINI TO, nareszcie zrozumieliście, że nie wszystko można mieć z darmo i warto wspomóc autorów programów a tym bardziej tych co rozumieją polskie warunki finansowe i że nie każdego stać na drogie oprogramowanie.

Czyli chyba każdy z nas się czegoś tu nauczył
i myśle że nie będzie już więcej sporów wszystkich głupie 60zł


Pozdrawiam wszystkich tu obecnych

a i jeszcze jedno ja mam znajomosci i mógłbym przyskszynić Koli'ego na cacy ze nie prowadzi działaności legalnie ale nie jestem głópi by takich ludzi pakować w tak zwane >***< i pozostawiam cie tylko uwazaj koli bo ktoś cie moze wsypać wiec postaraj sie o jaką nazwe firmy i masz z głowy

no to juz koniec
Art jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.05.2002, 23:02   #47
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Art za takie texty ...to powinno sie ....kogo chcesz postraszyć ? ze masz niby co ?? znajomości ? u kogo u Barbary Piwnik ?
obar jest offline  
Stary 20.05.2002, 07:35   #48
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[quote]Art (19-05-2002 23:59):
a i jeszcze jedno ja mam znajomosci i mógłbym przyskszynić Koli'ego na cacy ze nie prowadzi działaności legalnie ale nie jestem głópi by takich ludzi pakować w tak zwane >***< i pozostawiam cie tylko uwazaj koli bo ktoś cie moze wsypać wiec postaraj sie o jaką nazwe firmy i masz z głowy

******************
e tam - wystarczy umowa o dzielo. Koszty uzyskanie 50%,
tj.30zeta, suma do opodatkowania 30 zeta , podatek 20 %,
tj,6 zeta na konto Urzedu Skarbowego i jestes czysciutki jak nowa plytka
bgn jest offline  
Stary 20.05.2002, 16:11   #49
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
e tam - wystarczy umowa o dzielo. Koszty uzyskanie 50%,
tj.30zeta, suma do opodatkowania 30 zeta , podatek 20 %,
tj,6 zeta na konto Urzedu Skarbowego i jestes czysciutki jak nowa plytka[/quote]

Wiem. Sam z tego korzystam z pewną firmą.
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 20.05.2002, 20:22   #50
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Tak właściwie Koli to jak przebiega update zarejestrowanego SafeLocka?
Czyżbyś wysyłał nową płytę z programem na własny koszt ?
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 20.05.2002, 20:42   #51
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]MacGyver (20-05-2002 21:22):
Tak właściwie Koli to jak przebiega update zarejestrowanego SafeLocka?
Czyżbyś wysyłał nową płytę z programem na własny koszt ?

NIe. Pojawia się na necie porgram. On podczas updatu prosi o plytę cD z SafeLockiem i wtedy analizuje płytę CD czy jest jako oryginał czy kopia i instaluje (jesli oryginał)
__________________
Pozdrawiam
Dawid Partyka
SafeLock@CDRinfo.pl
http://SafeLock.CDRinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 21.05.2002, 09:51   #52
xlukas18
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 01.09.2001
Lokalizacja: war-maz
Posty: 145
xlukas18 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
KOLI mowiles o dwoch wersja SAFELOCK'a. Jedna dla zwyklych zjadaczy plyt (czyt. MY) druga dla firm(??)(nie pamietam). Mowiles ze ta druga jest nie do obejscia. Czy jak kupie ta pierwsza to w przyszlosci udostepnisz jako update ta druga czy trzeba bedzie jeszcze raz zaplacic, czy moze w ogole nie bedzie jej w sprzedazy?
Czym sie rozni pierwsza od drugiej?
xlukas18 jest offline  
Stary 21.05.2002, 12:42   #53
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Koli. Czy mogę - w nagrywarce, która poprawnie nie obsługuje EFM 2 - zaznaczyć w SafeLocku "korekcja EFM 2".
Jeżeli nie mogę to co się stanie gdy ją zaznaczę?
Kiedy planujesz dodać do programu zabezpieczenie płyt audio?
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 22.05.2002, 20:43   #54
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no nieźle zabezpiecza ..az do tego stopnia ze po odpaleniu pliku exe na płycie spreparowanej - juz przerobionego miesza płytą poczym stwierdza by włożyć oryginalną płytę ..tak sie dzieje w cd-romie jak i w nagrywarce chyba ze cos źle zrobiłem... ale starałem sie robić zgodnie z ustawieniami
obar jest offline  
Stary 23.05.2002, 01:25   #55
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Art (19-05-2002 23:59):
No i mamy FINI TO, nareszcie zrozumieliście, że nie wszystko można mieć z darmo i warto wspomóc autorów programów a tym bardziej tych co rozumieją polskie warunki finansowe i że nie każdego stać na drogie oprogramowanie.

Czyli chyba każdy z nas się czegoś tu nauczył
i myśle że nie będzie już więcej sporów wszystkich głupie 60zł


Pozdrawiam wszystkich tu obecnych

a i jeszcze jedno ja mam znajomosci i mógłbym przyskszynić Koli'ego na cacy ze nie prowadzi działaności legalnie ale nie jestem głópi by takich ludzi pakować w tak zwane >***< i pozostawiam cie tylko uwazaj koli bo ktoś cie moze wsypać wiec postaraj sie o jaką nazwe firmy i masz z głowy

no to juz koniec
Dowcipny jestes... Chyba jeszcze chodzisz do podstawowki, przyznaj sie. He, he, he :-) :-) Zal mi ciebie... przyskrzynic... :-) :-)
woitas jest offline  
Stary 23.05.2002, 17:31   #56
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Do KOLIEGO
- Czy do zabezpieczenia może posłużyć plik instalacyjny, w instrukcji pisze że nie może to być InstallShield. Czy inne mogą posłużyc do zabezpieczenia ?
- Czy można zabezpieczyć więcej niż jeden program na płycie ? (jak?)
- Czy da się zrobić kopie zapasową płyty z programem ?
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 23.05.2002, 18:07   #57
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
MacGyver (23-05-2002 18:31):
Do KOLIEGO
- Czy do zabezpieczenia może posłużyć plik instalacyjny, w instrukcji pisze że nie może to być InstallShield. Czy inne mogą posłużyc do zabezpieczenia ?

Jeśli sam napisałeś to tak. Inne instalatory niekiedy tego nie wytrzymują (na razie niema pewnej metody skryptowania. własnie nad nia pracuję)

- Czy można zabezpieczyć więcej niż jeden program na płycie ? (jak?)

Jeszcze nie. w przyszłych wersjach nad tym pomyślę.

- Czy da się zrobić kopie zapasową płyty z programem ?
Jesli jest ona juz czymś zabezpieczona to nie a jeśli niejest jest tzw. crackowana to tak.
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 23.05.2002, 18:12   #58
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]obar (22-05-2002 21:43):
no nieźle zabezpiecza ..az do tego stopnia ze po odpaleniu pliku exe na płycie spreparowanej - juz przerobionego miesza płytą poczym stwierdza by włożyć oryginalną płytę ..tak sie dzieje w cd-romie jak i w nagrywarce chyba ze cos źle zrobiłem... ale starałem sie robić zgodnie z ustawieniami

Spróbuj skopiować pliki safelock.001 i wtedy dowiemy się wiecej. wydaje mi się że nagrałeś na nagrywarce nie obsługującej w pełni EFM v1 (w zabezpieczeniu jest typowo "skondensowana" korekcja EFM. Niektóre nagrywarki potrafiace wypalić SD2 nie są w stanie tego wypalić powodując oznaki zawieszonego odczytu (cdrom mieli i mieli . Spróbuj skopiować i daj znać na safelock@cdrinfo.pl
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 23.05.2002, 18:15   #59
Dawid Partyka - Koli
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 05.01.2002
Lokalizacja: Rybnik - Ślaskie
Posty: 320
Dawid Partyka - Koli zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[quote]woitas (23-05-2002 02:25):
Cytat:
Art (19-05-2002 23:59):
No i mamy FINI TO, nareszcie zrozumieliście, że nie wszystko można mieć z darmo i warto wspomóc autorów programów a tym bardziej tych co rozumieją polskie warunki finansowe i że nie każdego stać na drogie oprogramowanie.

Czyli chyba każdy z nas się czegoś tu nauczył
i myśle że nie będzie już więcej sporów wszystkich głupie 60zł


Pozdrawiam wszystkich tu obecnych

a i jeszcze jedno ja mam znajomosci i mógłbym przyskszynić Koli'ego na cacy ze nie prowadzi działaności legalnie ale nie jestem głópi by takich ludzi pakować w tak zwane >***< i pozostawiam cie tylko uwazaj koli bo ktoś cie moze wsypać wiec postaraj sie o jaką nazwe firmy i masz z głowy

A co do legalności to się troszke mylisz. Pamiętasz wtedy jaki ci mówiełm u Romana o rozmowach z pewną firmą które własnie prowadzę. Więc jestem tak jakby kryty przed skarbówką. HaHa.

no to juz koniec
Dowcipny jestes... Chyba jeszcze chodzisz do podstawowki,

Jakiej podstwówki. Tu się mylisz!!!!

przyznaj sie. He, he, he :-) :-) Zal mi ciebie... przyskrzynic... :-)
Dawid Partyka - Koli jest offline  
Stary 23.05.2002, 19:15   #60
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
[quote]Dawid Partyka - Koli (23-05-2002 19:15):
Cytat:
woitas (23-05-2002 02:25):
Cytat:
Art (19-05-2002 23:59):
No i mamy FINI TO, nareszcie zrozumieliście, że nie wszystko można mieć z darmo i warto wspomóc autorów programów a tym bardziej tych co rozumieją polskie warunki finansowe i że nie każdego stać na drogie oprogramowanie.

Czyli chyba każdy z nas się czegoś tu nauczył
i myśle że nie będzie już więcej sporów wszystkich głupie 60zł


Pozdrawiam wszystkich tu obecnych

a i jeszcze jedno ja mam znajomosci i mógłbym przyskszynić Koli'ego na cacy ze nie prowadzi działaności legalnie ale nie jestem głópi by takich ludzi pakować w tak zwane >***< i pozostawiam cie tylko uwazaj koli bo ktoś cie moze wsypać wiec postaraj sie o jaką nazwe firmy i masz z głowy

A co do legalności to się troszke mylisz. Pamiętasz wtedy jaki ci mówiełm u Romana o rozmowach z pewną firmą które własnie prowadzę. Więc jestem tak jakby kryty przed skarbówką. HaHa.

no to juz koniec
Dowcipny jestes... Chyba jeszcze chodzisz do podstawowki,

Jakiej podstwówki. Tu się mylisz!!!!

przyznaj sie. He, he, he :-) :-) Zal mi ciebie... przyskrzynic... :-)
Ciekawe co to za pajac... :-) :-) :-)
woitas jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.