Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2005, 11:29   #1
El Mad
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 4
El Mad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile Pleasee jaki program ?????

Mam problem chce Nagrac film na cd, powiedzcie mi czy jest jakis program ktory zabezpieczy ten film przed skopiowaniem. Czyli podsumowując nagrywam np. film BLADE Trinity.avi lub inne i co zrobic zeby wypalony film niedalo sie skopiowac. Jezeli jest jakis program to napiszcie jaki dokladnie lub najlepiej dajcie linka dzieki któremu rzwiaze swoj problem.





Z góry dzieki Pozdrawiam all
El Mad jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2005, 12:00   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,431
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Aha, czyli spiraciłeś sobie np. Blade i nie chcesz, by inni też to robili?

Nie mam dobrych wiadomości, co człowiek popsuł, człowiek naprawi.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 18.11.2005, 12:41   #3
El Mad
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 4
El Mad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cool

Juz odrazu spiracilem (chociaz pewnie masz racje hrhr ;]) poprostu sciągnolem z internetu i szukam jakiegos programu co by zabezpieczal takowe cd. Mam nadzieje ze jest taki program bo jak bym komus zapodal takie cd ze da sie kopiowac all to by dopiero bylo piractwo heh ;]
El Mad jest offline  
Stary 18.11.2005, 13:20   #4
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Chyba wiem o co Ci chodzi. Masz film, chcesz pożyczyc koledze, ale chcesz aby miał zonka przy przegrywaniu sobie filmu. To teraz ja zrobie ci Zonk2 . Nie znam takiego programu i przypuszczam, że taki nie istnieje
Piterniel jest offline  
Stary 18.11.2005, 14:19   #5
Matievoo
Prison break
 
Avatar użytkownika Matievoo
 
Data rejestracji: 27.11.2004
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 1,298
Matievoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To dobiero kolega jak by mu zrobił zonka jak to nazwał @Piterniel
Ale tak wogule dobre by to było.
Matievoo jest offline  
Stary 18.11.2005, 14:50   #6
El Mad
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 4
El Mad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Piterniel ale mnie teraz pocieszyles mowiac ze niema takiego programu chlip ;[
Mam nadzieje ze ktos takowy zrobi jak tak to dajcie znac.
A co do tego Zonka to sie zgadzam tylko ze to nie moj kolega tylko taki inny kolega mojego kolegi co pozycze mu filma jakiegos zaraz all maja i wpadaja potem domnie i tekst: "daj pozycz mi ten film wypal ej" itd. wiec mialem nasdzieje ze dzieki takiemu programikowi bym sie odgryzl i mial spokuj heh ;] Pozdrawiam
El Mad jest offline  
Stary 18.11.2005, 15:40   #7
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez El Mad
Piterniel ale mnie teraz pocieszyles mowiac ze niema takiego programu chlip ;[
Mam nadzieje ze ktos takowy zrobi jak tak to dajcie znac.
A co do tego Zonka to sie zgadzam tylko ze to nie moj kolega tylko taki inny kolega mojego kolegi co pozycze mu filma jakiegos zaraz all maja i wpadaja potem domnie i tekst: "daj pozycz mi ten film wypal ej" itd. wiec mialem nasdzieje ze dzieki takiemu programikowi bym sie odgryzl i mial spokuj heh ;] Pozdrawiam
....a nie mówiłem
Zobacz jaka jest sytuacja, największe corporacje produkujące gry wydają duże pieniądze, aby zabezpieczać swoje gry przed przegraniem, a w necie pojawiają się coraz to nowe gry. Więc na ten moment jak jest jakieś zabezpiczenie trudne do przejścia to nie możesz go wykorzystać do filmu, lub nie jest udostępnione publicznie.
Myśle, że jeżeli kolega nie jest zbyt inteligentny możesz spróbować użyć zabezpieczenia twórcy, który znajdował się lub znajduje się w szeregach CDRfinfo. Jak dobrze pamiętam to LaserLock, to musisz już poczytać w archiwum.

Pozdrawiam Pit
Piterniel jest offline  
Stary 18.11.2005, 15:40   #8
Arcadio
Zeropostowiec
 
Avatar użytkownika Arcadio
 
Data rejestracji: 12.09.2005
Posty: 370
Arcadio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie ma zabezpieczeń nie do złamania.
__________________

Arcadio jest offline  
Stary 18.11.2005, 15:45   #9
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arcadio
Nie ma zabezpieczeń nie do złamania.
Dokładnie, ale nie każdy potrafi je złamać, ale to tylko mały szczegół.
Prawdopodobieństwo, że używa NERO i pali W LOCIE jest baardzo duże (chodzi mi o tego kolege )
Piterniel jest offline  
Stary 18.11.2005, 19:09   #10
El Mad
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.11.2005
Posty: 4
El Mad w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oks byc moze to dobry plan Piterniel . Ale gdyby ktos jednak kiedys dostal taki programik w swoje rece lub sam stworzyl bo i tacy eksperci sa to plx msg my na gg 1814320 oki dzieki za pomoc all Pozdrawiam
El Mad jest offline  
Stary 07.12.2005, 14:25   #11
$David$
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.05.2004
Lokalizacja: Londyn
Posty: 1
$David$ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez El Mad
Mam problem chce Nagrac film na cd, powiedzcie mi czy jest jakis program ktory zabezpieczy ten film przed skopiowaniem. Czyli podsumowując nagrywam np. film BLADE Trinity.avi lub inne i co zrobic zeby wypalony film niedalo sie skopiowac. Jezeli jest jakis program to napiszcie jaki dokladnie lub najlepiej dajcie linka dzieki któremu rzwiaze swoj problem.





Z góry dzieki Pozdrawiam all
Program nazywa się SafeLock, można nim zabezpieczać płyty z filmami, grami i programami. Nie wiem czy działa z płytami DVD ponieważ jak go używałem to nie miałem jeszcze nagrywarki DVD, ale z CD działa napewno.

Jeśli chciałbyś zabezpieczyć grę to nie zabezpieczaj płyty która musi być w napędzie na czas gry (nie wiem czy to prawdza ale koleś powiedział, że płyta pękła w napędzie)

Nie używaj płyt nie znanych firm (ja używałem "Datex") ponieważ gdy zabezpieczyłem płytę z filmem a płyta wyglądała jak by miała z dwóch stron nośnik czyli jakiejś firmy "krzak", plik tekstowy z napisami po otworzeniu był pusty.

Dziwne, że sam nie znalazłeś tego programu.
Używałem go chyba z rok temu a mój kuzyn chyba z dwa lata temu albo i więcej.

Pozdrowienia z Londynu.
$David$ jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.