Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.10.2006, 20:21   #1
PlanetG
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika PlanetG
 
Data rejestracji: 13.10.2006
Lokalizacja: Gubin
Posty: 3
PlanetG w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
SecureRecording w nagrywarkach Plextor

Interesuje mnie możliwość szyfrowania zawartości płyt CD podczas zapisu (późniejszy odczyt płyty po podaniu wcześniej ustalonego hasła).
Zainteresowała mnie funkcja "SecureRecording" stosowana w niektórych modelach nagrywarek firmy Plextor. W związku z tym mam kilka pytań do osób, które korzystały z ww. funkcji:
- czy zabezpieczenie działa tylko na płytach CD-R? Producent nie podaje informacji dotyczącej płyt DVD+/-R;
- czy popularne aplikacje do obsługi nagrywarek (np. Nero) obsługują tą funkcję czy trzeba używać oprogramowania dostarczanego przez producenta nagrywarki?
- jak skuteczne jest to zabezpieczenie? Czy ktoś z Was spotkał się już ze sposobem jego obejścia lub złamania?

A może istnieją inne, lepsze rozwiązania - niekoniecznie programowo-sprzętowe. Może są jakieś programy do modyfikacji plików ISO. Szczerze mówiąc, nie zagłębiałem się jeszcze w ten temat.
PlanetG jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.10.2006, 20:39   #2
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez PlanetG
A mo***380;e istniej***261; inne, lepsze rozwi***261;zania - niekoniecznie programowo-sprz***281;towe. Mo***380;e s***261; jakie***347; programy do modyfikacji plik***243;w ISO. Szczerze m***243;wi***261;c, nie zag***322;***281;bia***322;em si***281; jeszcze w ten temat.
U***380;ywam programu TrueCrypt (Darmowy).
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.