![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video). |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#11 |
Bywalec
Data rejestracji: 27.09.2004
Lokalizacja: Toruń
Posty: 76
![]() |
![]()
Witam. Wszystkie parametry mojej nagrywarki są dołączone w screenie, który zauploadowałem do załącznika. Mój problem polega na tym:
Ściągnąłem obrazy płyt w formacie MDF. - Kopie oryginału. Nagrałem na płytę, z odpowiednimi parametrami. Wszystko działa. Jednak chciałbym zrobić teraz kolejną kopię, szczególnie CD1. Bo z tego, co słyszałem, z innymi krażkami nie ma problemu. Próbuję Alcoholem ze wszystkimi podanymi przez Was parametrami i nic nie daje, same błędy odczytu. Próbowałem przegrać z płyty na płytę, zrobić obraz płyty na dysk, same błędy odczytu sektora. Jest ich mnóstwo. ![]() ![]()
__________________
Pozdrawiam, Boczi.
![]() |
![]() |
![]() |
|
|