Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2004, 10:05   #46
TheOne69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.12.2002
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 5
TheOne69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam! a moze mi ktos opisac jak zrobic obraz z orginalu? siostra porzyczyla dla siebie ta giere i musi dzisiaj odac, mecze sie z tym patentem

z gory dzieki. Jak co jestem tez na gg.3916146

pozdro all.
TheOne69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2004, 12:02   #47
dejmag
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: Radom
Posty: 165
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obrazy płytek zrób Alcoholem, najważniejszy jest CD1, bez niego nie pograsz. Obraz CD1 zrób na profilu safedisc2/3 przy najmniejszej dostępnej prędkości odczytu, nagraj wg schematów opisanych ostatnio przez Wojtka (nie kasuj obrazu CD1 na dysku-może się przydać). Jak ci się poszczęsci gra będzie chodzić z kopii, jak nie obraz CD1 podepnij do Daemon Tools, powinno dać się grać.
__________________
Pozdrawiam,
dejmag
dejmag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 13:33   #48
TheOne69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.12.2002
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 5
TheOne69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dejmag
Obrazy płytek zrób Alcoholem, najważniejszy jest CD1, bez niego nie pograsz. Obraz CD1 zrób na profilu safedisc2/3 przy najmniejszej dostępnej prędkości odczytu, nagraj wg schematów opisanych ostatnio przez Wojtka (nie kasuj obrazu CD1 na dysku-może się przydać). Jak ci się poszczęsci gra będzie chodzić z kopii, jak nie obraz CD1 podepnij do Daemon Tools, powinno dać się grać.
No ale wlasnie jest lipa, probowalem juz tak wczesniej, odrazu wyskakuja bledy odczytu sektorow, nie wiem co za lipa ?
TheOne69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 14:25   #49
Skotnik
Poczatkujący
 
Avatar użytkownika Skotnik
 
Data rejestracji: 23.08.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 49
Skotnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam...
Tez mam ta gre... I mam podobny problemik mi dziala bez problemu z Virtualnego dysku w Alcohol, ale jak wypalilem to nie dzialala. Sproboje tymi sposobami jakie tu opisaliscie i sie odezwe
Skotnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 15:34   #50
TheOne69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.12.2002
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Posty: 5
TheOne69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dejmag
Obrazy płytek zrób Alcoholem, najważniejszy jest CD1, bez niego nie pograsz. Obraz CD1 zrób na profilu safedisc2/3 przy najmniejszej dostępnej prędkości odczytu, nagraj wg schematów opisanych ostatnio przez Wojtka (nie kasuj obrazu CD1 na dysku-może się przydać). Jak ci się poszczęsci gra będzie chodzić z kopii, jak nie obraz CD1 podepnij do Daemon Tools, powinno dać się grać.
Cytat:
Napisany przez TheOne69
No ale wlasnie jest lipa, probowalem juz tak wczesniej, odrazu wyskakuja bledy odczytu sektorow, nie wiem co za lipa ?
Mimo ze wystepowaly te bledy sektorow przy zrzucaniu cd 1 na obraz, to wszystko dziala elegancko po odpaleniu gry przy pomocy Daemon Tools, narazie na cd nie wypalam.

pozdro i dzieki za wskazowki.
TheOne69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 17:38   #51
Skotnik
Poczatkujący
 
Avatar użytkownika Skotnik
 
Data rejestracji: 23.08.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 49
Skotnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Siemka...
Wiecie zrobilem tak jak napisaliscie i dziala....
Wypalalem dwiema nagrywarkami jedna nagrala 2 nie
Mianowicie na TEAC CD-W552G wszystko dziala ale na Lite-ON DVDRW LDW-851S
niestety nie dziala
Ale dzieki za pomoc...
Pozdrawiam

EDIT:

Wiecie co mam wlaka Zrobilem tak z tymi SIMSAMI
Zainstalowalem z Virtualnego dysku w Alcohol i dzialalo jak wsadzalem tam wirtualnie CD1 smigalo wszystko OK. Nagralem na CD-RW CD1 wylaczylem Virtualny dysk i gra dzialala a nagralem ja tak jak pisaliscie... no wiec caly szczesliwy wypalilem reszte CD tak samo ustawiajac... a teraz instaluje zacieram raczki i KLOPS nie dziala... zas cos zwalilem... eh... nie mam juz sily
Pozdrawiam, meczcie sie sami

Ostatnio zmieniany przez Skotnik : 21.09.2004 o godz. 19:39
Skotnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.09.2004, 21:38   #52
dejmag
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: Radom
Posty: 165
dejmag zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
The One 69
Błędy odczytu to istota tego zabezpieczenia, są normalne w czasie robirnia obrazu. Przejrzyj serwis a dowiesz się więcej i zrozumiesz.
Generalnie tak ma być, czekaj spokojnie aż obraz się wykona.

Skotnik
Wszędzie (nie tylko w ojczyźnie) ludzie chcą znaleźć regułę na Sd 3.20.xxx. Póki co jesli nie działa to masz pecha i używaj DT (lub leć do apteki - "jeśli wiesz o czym ja mówię...")
__________________
Pozdrawiam,
dejmag
dejmag jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 01:02   #53
Radaar
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Posty: 69
Radaar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
pare slow ode mnie

mam wersje simsow 2 z czterema rozszerzeniami [ img, sub, ccd, cue ], wypalalem za pomoca pliku cue w alcoholu 120 % [ 1.9.2 ] profilem safedisc 2/3, emulacja safedisc w daemon tools [ 3.47 ]...i nie dziala to samo dzieje sie, gdy wypalalem za pomoca pliku ccd w alcoholu...ale...

wypalilem pierwsza plyte clonem [ 5.0.2.2 ] profilem protected pc game [ w opcjach zapisu mialem nagrywanie x8, napraw slabe sektory i zaznaczona opcje nie naprawiaj danych subkanalowych ]. po wypaleniu zaznaczylem emulacje safedisc i wszystko smiga.

plyte palilem na liteonie sohw-832s, firmware vs0a - rowniez na tym napedzie odpalalem plyte.

co jest zabawne, mam zainstalowanego clone'a, nero, alcohol, daemon tools i nic mi nie marudzi, ze musze cos odinstalowac, chyba mam szczescie

zycze powodzenia z safedisciem 3.20
Radaar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 14:01   #54
Skotnik
Poczatkujący
 
Avatar użytkownika Skotnik
 
Data rejestracji: 23.08.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 49
Skotnik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hello...
To zas ja. Wypalilem ta 1CD na CD-RW i dziala ale jak wypalilem w ten sam sposob na zwykla plytke to nie dziala... co to ma byc ? Zaczynam miec dosyc

Pozdro
Skotnik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 17:20   #55
rafi_pl
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.07.2002
Lokalizacja: międzyrzecz
Posty: 116
rafi_pl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a ja mam takie pytanie. czy na nagrywarce DVD LG-GSA4040B (tutaj opis: http://www.cdrinfo.pl/software/stron...eid=3219192613 ) bedzie dalo rade przegrac CD1?? jak myslicie? i drugie pytanie-ktos pisal, ze pojawilo sie lekarstwo na te problemy-czy moze mnie ktos oswiecic o co biega? z gory dzieki za odp
rafi_pl jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 19:07   #56
Radaar
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Posty: 69
Radaar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rafi_pl--> podobno LG bardzo dobrze radzi sobie z SD 3, wypal na RW i stestuj; co do drugiego pytania - moze chodzi o nowego *****'a ktory sie wczoraj pojawil?
Radaar jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 20:20   #57
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Doszły mnie słuchy ,,,że ten nowy c_rack od StarFuckers, także ma bug`a ,,,cały tryb budowania jest zwalony.
,,,a u was? jak to wygląda?. Sprawdzaliście?
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 22.09.2004 o godz. 20:44
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 20:59   #58
romus_
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Posty: 3
romus_ w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Qurcze, nie wiem juz o co chodzi . Zgralem pierwsza plyte clonem, alcoholem i ogolnie wszystko ok ale podczas instalacji gry, czy to z obrazu czy z nagranej plyty wystepuje blad " nie mozna odczytac z pliku sfx.package' i instalacja zostaje przerwana. Moze ktos wie o co chodzi ??

dzieki :cool:
romus_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 22:06   #59
Wojtek Toruń
Jak może to pomoże
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Toruń
Posty: 460
Wojtek Toruń zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wrzuce jeszcze pare informacji .
Postanowiłem się troche pobawić i zobaczyć jaka jest powtarzalność tej operacji.
Następna płyta nagrana (Titanum) nie zadziałała.
Zmieniłem więc sposób zapisu - odznaczyłem : "Korekcja danych subkanałowych"
Nagrałem następne Titanum i gra zadziałała.
Następnie nagrałem na LG.
Gra zagrała ale odtwarzana z DVD-ROM LiteOn 166S.
Ta sama płyta na nagrywarce już nie rusza.
Stwierdzam więc ze nie jest to 100% metoda na kopie 1:1 nawet jak się raz udało.
Dalsze testy wykazały że żadna ze skopiowanych płyt nie rusza z nagrywarki.
Pod Daemontools zamontowany obraz prawidłowo współpracuje z grą (bez żadnej emulacji )
Wynika z tego ze Alcohol zczytał orginał dobrze a kłopoty są jedynie z nagraniem.
Pewnie Ameryki nie odkryłem ale podzieliłem się posiadanymi informacjami i testami.

Ostatnio zmieniany przez Wojtek Toruń : 22.09.2004 o godz. 22:20
Wojtek Toruń jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 10:06   #60
Neo
Wasz Pan i wladca
 
Avatar użytkownika Neo
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 325
Neo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
na suprnovej jest fix na nocd ktory zajmuje bodajrze 150 kb dokladniej jest to tylko obraz zabezpieczenia z plytki 1 wystarczy na deamonie zarzucic ten obraz bez zadnej emulacji i all dziala cacy wlacznie z save i trybem budowania po rozpakowaniu ten obraz zajmuje kolo 1.5 mb ale lepiej grac z obrazu ktory zajmuje 1.5 mb i mozna go nagrac na plyte bez problemu (np do katalogu nocdfix i stad go odpalac) niz z obrazu ktory zajmuje 750-800mb i nie mozna go nagrac w sposob 100%pewny
Neo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.