Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.10.2005, 15:51   #31
macsob
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.06.2004
Posty: 28
macsob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie FAKTYCZNIE DZIAŁA na Chaos Theory!!

No więc tak to zrobiłem:
1. Zrobiłem Imaga nowym Alcoholem SCCT
2. Instalka gry z imagu
3. Odpinam napędy
2. Instalacja SFcure driver
3. Reset
4. Start "Sfafsb"
5. Starforce Nightmare
- Disable CD
- Disable Node
6. Odpalam gre i jaaazda

(WAŻNE: żeby gra działała musiałem WYŁĄCZYĆ wszystkie napędy Daemona)


EDIT: okazało sie za napedy moga byc podlaczone.

POWODZENIA!

Ostatnio zmieniany przez macsob : 03.10.2005 o godz. 16:03
macsob jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.10.2005, 17:27   #32
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@macsob co to jest pkt. 4
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Stary 03.10.2005, 17:48   #33
marekzi
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.09.2004
Posty: 219
marekzi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co z serialem?
Pyta?
Co mu podać? Moich kilka z netu albo od razu odrzuca że nieprawidłowe, albo myśli 5-10 min. i też pisze że nieprawidłowe.
marekzi jest offline  
Stary 03.10.2005, 18:50   #34
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
szkoda ze dziala to z SP2, a moze nie? jak jest z tym nforcem i disable node? widac przejsciowka usb nadal gora P
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline  
Stary 03.10.2005, 19:42   #35
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Deus
jeśli mnie pamięć nie myli to ostatni patch do SHIII nie zawierał w sobie SF /mogę się mylić, bo operam się na informacjach z drugiej ręki/
jeśli chodzi o patch 1.4b ...to napewno ma SF.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 03.10.2005, 19:59   #36
macsob
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.06.2004
Posty: 28
macsob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez marekzi
Co z serialem?
Pyta?
Co mu podać? Moich kilka z netu albo od razu odrzuca że nieprawidłowe, albo myśli 5-10 min. i też pisze że nieprawidłowe.
Ja serial (co ciekawe jest to jeden z tych dostępnych w necie :\ ) wpisałem ten co miałem napsiany na płycie z SCCT. Wcześniej też miałem, że muliło mi się bardzo, ale jak zmieniłem Daemona na A120% to jest gites. Co ciekawe gra nie działa z mini-image z gamecopyworld

Sorki za mój poradniczek ale namieszało mi sie troche i daje bardziej jasną wersje:

1. Zrobiłem Imaga Splinter Cella nowym Alcoholem
2. Instalka gry z imagu
3. Reset komputera
4. Instalacja SFcure driver
5. Reset komputera
6. W programie SF Anti File System Blocker (SFAFSB) klikam Start SFAFSB
7. Starforce Nightmare
- Disable CD
- Disable Node
6. Odpalam gre i jaaazda

Polecam wszystkim użycie StarForce Protection Driver Removal Tool, żeby wykasować sterowniki starforca i zacząc wszystkie punkty od nowa.


EDIT: Słyszałem od nie których że program SF Anti File System Blocker (SFAFSB) podczas weryfikacji płyty ma być MINIMALIZOWANY. Nie wiem czy coś to daje, ale spróbujcie

Ostatnio zmieniany przez macsob : 03.10.2005 o godz. 21:00
macsob jest offline  
Stary 03.10.2005, 20:38   #37
przemoka
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika przemoka
 
Data rejestracji: 03.10.2005
Posty: 1
przemoka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ja przetestowalem wg powyzszej metody i kupa. Moze problem w tym, ze mam plyte na nForce 2. Jutro sprobuje jeszcze wyciagnac kable. A wlasnie, czy wirtualny naped tez trzeba odinstalowac? Bo ja zostawilem, a potem wylaczylem. I tez kupa. A tak w ogole to ta metoda na USB2IDE dziala??

Pozdro
przemoka jest offline  
Stary 03.10.2005, 22:50   #38
marekzi
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.09.2004
Posty: 219
marekzi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@macsob
Jak sądzisz, czy nie jest mozliwe że udało Ci się odpalić SCCT z obrazu przy użyciu SFAFSB dlatego, że miałeś wcześniej zainstalowanego oryginała? (bo z Twoich wypowiedzi wynika, że miałeś, chyba że się mylę).
Na razie tylko dwóm osobom się to udało; Tobie i Sight'owi - ale on nabrał wody w usta.
marekzi jest offline  
Stary 03.10.2005, 23:52   #39
Qba1906
Zagłebiak
 
Data rejestracji: 03.10.2005
Posty: 4
Qba1906 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re

"Uwaga ! Uwaga !

Pojawił sie nowy sposób na StarForca w Splinter Cellu 3
oto i on:
s some of you know by now a tool called sfcure has been released on a well known site. There a versions of this tool avaiable. One is a bit older than the other one. I tested the newer one. Here is a little manual for you all.

1. Unzip sfcure01.zip
2. doubleclick !setup.bat to install the driver and press "ok" to put the needed information into your registry
3. restart your computer
4. to start the driver doubleclick !start.bat (to stop it after use doubleclick !stop.bat)
5. Get yourself a copy of Splinter Cell Chaos in mdf/mds format made with Alcohol 120%. The mds-file has to contain the DPM-information (DPM= Data Position Measurement) and the mdf-file has to one big non-splitted image. A image splitted into for example 2 gig segments wont work, at least it didnt work for me. The mdf-filesize for Splinter Cell Chaos Theory is 4,15 gigabyte for me.
6. Mount the image and install the game.
7. Start Starforce Nightmare 1.12 and disable your internal ide-Cd and DVD-drives and also disable node.
8. Now start the game while the sfcure-driver is started and starforce will verify that the mounted image is real. (Some of you maybe have to restart your computer because Starforce tells you to do this)
9. Enjoy Splinter Cell Chaos Theory without an USB-drive!

Btw: The above mentioned method has also been tested by me on the following games 1944: Battle of the Bulge, Panzers: Phase Two, Cross Racing Championship 2005 and Trackmania: Sunrise. I can personally confirm that I played them without a problem.

Also a short note on Starforce Nightmare 1.12. From starforce version 3.5.XX.XX and further you cant use Starforce Nightmare to disable your internal ide-CD and DVD-drives. In such a case you have to manually remove the powercable from your drives. But you still have to use Starforce Nightmare to disable node, because this is needed to hide your virtual drives.

I hope this manual helps some of you without an USB-drive to play Splinter Cell Chaos Theory and other SF-titles, while we wait for Daemon Tools 4. I also hope that some clone-groups release high-DPM versions of newer SF-titles such as Bet on Soldier or the upcoming Brothers in Arms.

Teraz jeżeli komuś to nie bedzie działać to nie zawalc forum postami typu "nie działa mi " tylko wejśc na http://www.nforce.nl/forum/viewtopic...er=asc&start=0
i tam kierowac pytania."


znalazlem w sieci, szczegolnie polecam wejsc na: http://www.nforce.nl/forum/viewtopic...er=asc&start=0
tam jest duuuzo osob, ktorym to dziala, ja cos chyba zle robie, sprawdzcie

pozdro
Qba1906 jest offline  
Stary 04.10.2005, 13:27   #40
macsob
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.06.2004
Posty: 28
macsob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez marekzi
@macsob
Jak sądzisz, czy nie jest mozliwe że udało Ci się odpalić SCCT z obrazu przy użyciu SFAFSB dlatego, że miałeś wcześniej zainstalowanego oryginała? (bo z Twoich wypowiedzi wynika, że miałeś, chyba że się mylę).
Na razie tylko dwóm osobom się to udało; Tobie i Sight'owi - ale on nabrał wody w usta.
Wiesz na orginale to grałem, ale przed formatem. A po formacie orginalnej DVD użyłem tylko do robienia IMAGE.
macsob jest offline  
Stary 04.10.2005, 19:15   #41
Qba1906
Zagłebiak
 
Data rejestracji: 03.10.2005
Posty: 4
Qba1906 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re

postapilem tak, jak jest w tej instrukcji, ktora tu umiescilem, niektorym dziala, niektorym nie....

mnie wyskakuje komunikat: "wprowadzony klucz nie odpowiada plycie umieszczonej w napedzie"...

pomocy
Qba1906 jest offline  
Stary 04.10.2005, 20:20   #42
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Qba1906
postapilem tak, jak jest w tej instrukcji, ktora tu umiescilem, niektorym dziala, niektorym nie....

mnie wyskakuje komunikat: "wprowadzony klucz nie odpowiada plycie umieszczonej w napedzie"...

pomocy
u mnie tak samo heh. jak to jest z tymi prawami admina na kompie? trzeba je miec zeby to odpalic?
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline  
Stary 04.10.2005, 21:17   #43
macsob
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.06.2004
Posty: 28
macsob w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie używacie Windowsa XP Pro SP2?? Czy może HOME SP2??
macsob jest offline  
Stary 05.10.2005, 12:52   #44
Qba1906
Zagłebiak
 
Data rejestracji: 03.10.2005
Posty: 4
Qba1906 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re

xp pro z sp2
Qba1906 jest offline  
Stary 05.10.2005, 15:26   #45
Diabolique
Horror Fan
 
Avatar użytkownika Diabolique
 
Data rejestracji: 27.06.2005
Lokalizacja: Blok Wschodni
Posty: 1,622
Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Diabolique po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
najlepsze jest to ze kolejnosc punktow ktore nalezy wykonac czesto jest rozna. np. najpierw zainstaluj SFcure a potem gre, lub na odwrot. moze to miec jakies znaczenie?
__________________

iHAS124@PX-L890SA

Diabolique jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.