Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.05.2009, 15:50   #1
Gnapek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.12.2005
Posty: 8
Gnapek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Tomb Raider II - Obraz

Witam.

Mam problem. Mianowicie gdy odpalam oryginalnego Tomb Raider'a II w wersji premierowej to dźwięk i muzyka jest. Jednakże mój napęd tak głośno chodzi że psuje mi to niesamowicie klimat gry a dodatkowo w pokoju jest strasznie głośno. Pomyślałem więc żeby zrobić obraz płyty i grać z obrazu. No i tutaj zaczyna się problem. Gdy odpalam grę dźwięk jest muzyki nie ma ;( Jest jakiś sposób by grać z dysku w Tomb Raider'a II z muzyką ?

Próbowałem sprawdzić czy płyta ma jakieś zabezpieczenie - nic nie wykrył A-Ray Scanner i inne

Z góry dziękuję
Gnapek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.05.2009, 15:54   #2
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zrób obraz płyty i montuj w deamonie , w TRII muzyka jest w postaci ścieżek audio
- Deckard - jest offline  
Stary 14.05.2009, 16:30   #3
Gnapek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.12.2005
Posty: 8
Gnapek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Już dawno to robiłem i nic. Teraz spróbowałem w Alcoholu 120% zrobić obraz z profilem "Audio CD" bo tak jak mówiłeś muzyka w TRII jest w postaci audio - Nic
Gnapek jest offline  
Stary 24.05.2009, 13:24   #4
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja mam ten sam problem z CueClub - tam też jest muzyka w postaci audio i jak skopiowałem Alcoholem to nie było muzyki.
darolo1 jest offline  
Stary 24.05.2009, 18:21   #5
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A moze takie sposob:
-uzyc jakiegos proga do zwalniania napedu (z bezplatnych to nero cos ma).
Nie powinno wtedy tak halasowac.

EDIT:
Muza pewnie jest w osobnej sesji (czy jak oni tam robia) i ciezko zrobic obraz o ile to w ogole mozliwe.

Mozna tez zgrac sobie muze np do mp3 czy na inna plyte przegrac i po porstu podczas gry sobie puscic

Ostatnio zmieniany przez Sunna : 24.05.2009 o godz. 18:31
Sunna jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
tomb raider legend DejaVu Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 10 18.10.2008 15:55
Tomb Raider Legend pablocoo Gry 76 27.06.2008 19:05
Tomb Raider Anniversary Edition pablocoo Gry 118 21.02.2008 19:58


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.