Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.10.2014, 10:10   #1
blackberryq10
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika blackberryq10
 
Data rejestracji: 28.10.2014
Posty: 3
blackberryq10 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
UFO i SafeDisc2.9!

Cześć!
Mam problem. Próbuję zrobić kopię gry UFO. ClonyXXL rozpoznaje mi SafeDisc2.9. Używam Profilera, ale tam nie ma takiego profilu.
Próbowałem kopiować przy profilu innym, płyta się skopiowała i zainstalowałem z niej grę, ale nie mogę jej uruchomić!!
Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi informacja aby włożyć płytę a później pojawia się okno z napisem SafeDisc2 i to już koniec uruchamiania programu.
Czy może mi ktoś pomóc? Do tej pory nie zdażyło mi się coś takiego!!
Mam nagrywarkę LG CED 8120B i wszystkie kopie chodziły bez błędu.
blackberryq10 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.10.2014, 13:10   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez blackberryq10 Podgląd Wiadomości
Cześć!
Mam problem. Próbuję zrobić kopię gry UFO. ClonyXXL rozpoznaje mi SafeDisc2.9. Używam Profilera, ale tam nie ma takiego profilu.
Próbowałem kopiować przy profilu innym, płyta się skopiowała i zainstalowałem z niej grę, ale nie mogę jej uruchomić!!
Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi informacja aby włożyć płytę a później pojawia się okno z napisem SafeDisc2 i to już koniec uruchamiania programu.
Czy może mi ktoś pomóc? Do tej pory nie zdażyło mi się coś takiego!!
Mam nagrywarkę LG CED 8120B i wszystkie kopie chodziły bez błędu.
Przeskanuj na początek czymś nowszym i zweryfikuj czy na pewno jest tam SafeDisc 2.9
ClonyXXL dawno już nie aktualizowany i nie zawsze poprawnie pokazuje zabezpieczenie.


np: Protection iD
http://pid.gamecopyworld.com/dl.php?...oween.2013.rar



__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
jak nie UFO to co jest na tym zdjęciu? CIAPEK Fotografia 22 13.01.2018 14:23
UFO: Alien Invasion Kris Gry 1 17.04.2007 19:17
SF a UFO Aftershock i King Kong darkmaster32 Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 8 10.12.2005 21:02
UFO i SafeDisc2.9 LeszekJ Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 4 07.10.2003 17:17
UFO przy WTC ?? Patrix Off topic 34 25.08.2003 13:26


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.