Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.05.2012, 15:32   #1
Hellraiser31
Banned
 
Data rejestracji: 23.06.2011
Posty: 4
Hellraiser31 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Usuwanie zabezpieczeń oryginalnych gier dvd na pc!!Jaki program użyć??

Witam.Jakim programem usuwać zabezpieczenia gier na pc z mediamarkt i empik??Czy ktoś wie??Jeśli ktoś wie i zna sie na tym czyli ktoś zorientowany w tej sprawie gier zabezpieczonych to prosze mi podpowiedzieć i napisać gdzie znaleść taki program profesjonalny by usunąć zabezpieczenie gry oryginalnej bo mam najnowszy alcohol 120 % i gamejack 6 ale nie wiem czy te programy sie nadają do tego celu.Prosze o pomoc.Pilne.Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Hellraiser31 : 16.05.2012 o godz. 15:42 Powód: Chciałem uzupełnić wpis i dodać dwa zdania..
Hellraiser31 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.05.2012, 18:16   #2
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Żeby coś pomóc w temacie potrzeba więcej info-jakie gry -jaki nośnik itp itd
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline  
Stary 16.05.2012, 18:29   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z MM czy empik? To nie MM zabezpiecza gry tylko producent. Z zabezpieczeń jest sporo różnych i nie ma uniwersalnego przepisu, wystarczy przejrzeć ten dział. A więc albo trzeba przysiąść, poczytać o zabezpieczeniach i metodach ich rozbrajania, albo nici z piracenia
Reetou jest offline  
Stary 16.05.2012, 20:23   #4
Hellraiser31
Banned
 
Data rejestracji: 23.06.2011
Posty: 4
Hellraiser31 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Usuwanie zabezpieczeń przy grach na pc!!!Jak tego dokonać??

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Z MM czy empik? To nie MM zabezpiecza gry tylko producent. Z zabezpieczeń jest sporo różnych i nie ma uniwersalnego przepisu, wystarczy przejrzeć ten dział. A więc albo trzeba przysiąść, poczytać o zabezpieczeniach i metodach ich rozbrajania, albo nici z piracenia
Ale jaki program do tego służy?Rozumiem producent ale ja miałem na myśli oryginalne gry ze sklepu przy których można by dokonać modyfikacji i przegrać bez zabezpieczeń żeby nie był potrzebny krak.Mam na myśli np.chociażby gre diablo3 z tych najnowszych bo chciałem bratu przegrać oryginalną i nie wiem jak przegrać i usunąć zabezpieczenie.Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Hellraiser31 : 16.05.2012 o godz. 20:27 Powód: Był błąd w pisowni.
Hellraiser31 jest offline  
Stary 16.05.2012, 20:28   #5
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Hellraiser31 Podgląd Wiadomości
Ale jaki program do tego służy?Rozumiem producent ale ja miałem na myśli oryginalne gry ze sklepu przy których można by dokonać modyfikacji i przegrać bez zabezpieczeń żeby nie był potrzebny *****.Mam na myśli np.chociażby gre diablo3 z tych najnowszych bo chiałem bratu przegrać oryginalną i nie wiem jak przegrać i usunąć zabezpieczenie.Pozdrawiam.
a wykonalne w ten sposob, diablo wymaga połączenia z netem

jedyny może pomoc cukierek a takowego na razie brak
- Deckard - jest offline  
Stary 16.05.2012, 22:04   #6
Hellraiser31
Banned
 
Data rejestracji: 23.06.2011
Posty: 4
Hellraiser31 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cool Diablo 3 skidrow krak emulator serwer!!Usuwanie zabezpieczeń przy grze na pc!!

Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
a wykonalne w ten sposob, diablo wymaga połączenia z netem

jedyny może pomoc cukierek a takowego na razie brak
A kiedy będzie krak do diablo3 skidrow??
Podaj strone torrenty by ściągnąć gre diablo 3 skidrow lub reloaded albo prophet ok żeby był krak......Czekam.Pozdrawiam.
Hellraiser31 jest offline  
Stary 16.05.2012, 22:17   #7
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pomyliłeś fora, skarbie...

Reetou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Projekt Freeware Calme Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 16.05.2005 19:31
Kila oryginalnych płyt CD na DVD ? axxel Napędy optyczne DVD 5 12.02.2005 08:31
Pomocy kochani jaki program do wypalania slajdow na stacjonarnym dvd !!! dziamblik Napędy optyczne DVD 0 03.02.2005 19:55
czy jest program ktorym mozna w prosty sposob przerobic divx na dvd?????????????????? zydu DVD-Video 5 30.11.2004 14:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.