Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray

Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray Forum związane z tematem zabezpieczania płyt i ich odbezpieczania :) Nie dotyczy zabezpieczeń filmów DVD (dział DVD Video).



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.05.2005, 18:37   #1
Luz_001
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 31.10.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 4
Luz_001 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zabezpieczanie płyty DVD przed kopiowaniem

Witam serdecznie!
Mam problem i proszę o pomoc w ustaleniu programiku do zabezpieczenia płyty DVD przed kopiowaniem!
Nagrałem film I komuni Św i większość ludzi mnie zlekceważyła ponieważ oficjalnie mówi, że sobie poprzegrywa.
Chciałbym choć trochę wstawić jakieś utrudnienie, aby nie kopiowali sobie płyt np. programem Nero Copy.
Serdecznie proszę o poradę, bo już szukam kilka dni stronę, która by mi wyjaśniła mój problem.
Pozdrawiam
Zdzisław
Luz_001 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.05.2005, 19:09   #2
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Po pierwsze coś takiego jak EDIT posta działa, 2 takie same posty jeden pod drugim wyglądają idiotycznie.
Twój problem był już kilka razy omawiany , poszukaj to znajdziesz.
Z tego co pamiętam to chyba najbardziej sensowny (jak dla mnie choć filmowaniem się nie zajmuję, zabezpieczam płyt też nie , wręcz przeciwnie ) jest dogranie czegoś na samym końcu (np. jakaś animacja loga firmy jeśli taką posiadasz) a następnie mechanicznie , igłą uszkodzenie nośnika na samym końcu wypalonego pierścienia.
A na przyszłość to stosuj system zaliczek lub przedpłat
Mam nadzieję że nie kręciłeś komunii mojej córki tydzień temu
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 22.05.2005, 22:22   #3
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
jest dogranie czegoś na samym końcu (np. jakaś animacja loga firmy jeśli taką posiadasz) a następnie mechanicznie , igłą uszkodzenie nośnika na samym końcu wypalonego pierścienia.
o tym zabezpieczeniu wspominałem juz jakis czas temu

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=47357

jestem z niego w 98% zadowolony (te 2% to płyty kóre niestety już nie ruszają ani na kompie ani na stacjonarnym - zabezpieczone w 100% )

jest to dość skuteczna metoda dla Lalików, uzytkownik bardziej zaawansowany da rade ją ominąć, wystarczy ruszyć głową
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline  
Stary 22.05.2005, 22:22   #4
Loczek
Kocham Agnieszke T. !!!
 
Avatar użytkownika Loczek
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: Grajewo (Podlasie)
Posty: 1,724
Loczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Mam nadzieję że nie kręciłeś komunii mojej córki tydzień temu
To tak jak jeden kamerzysta co filmowal na weselu mojej ciotki przechodzil cale wesele z wylaczona kamera hehehhe.
Loczek jest offline  
Stary 22.05.2005, 22:29   #5
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
o tym zabezpieczeniu wspominałem juz jakis czas temu
Wiedziałem że gdzieś dzwonili ale nie pamiętałem w którym kościele

@loczek
Czyli ciotka miała fajnie skręcone wesele
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 22.05.2005, 22:36   #6
Ufil123
Forumator
 
Data rejestracji: 04.04.2004
Lokalizacja: Chorzów
Posty: 903
Ufil123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Loczek
To tak jak jeden kamerzysta co filmowal na weselu mojej ciotki przechodzil cale wesele z wylaczona kamera hehehhe.
przynajmniej nikt nie bedzie chcial skopiowac "orginału"
__________________
Ludzie pomocy bo już nie mam pomysłu!!!!
Ufil123 jest offline  
Stary 23.05.2005, 07:53   #7
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ufil123
te 2% to płyty kóre niestety już nie ruszają ani na kompie ani na stacjonarnym - zabezpieczone w 100%
Jedyne 100% zabezpieczenie ^_^ ^_^
__________________
epol jest offline  
Stary 24.05.2005, 18:29   #8
Koolo
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 15.01.2002
Posty: 407
Koolo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nic na to nie poradzisz musisz po prostu obniżyć cenę jak nie to twoja strata a zysk dla takich jak ja. DVD z komunii czy wesela przegrywam za 10 zł i zawsze parę groszy jakoś uzbieram.
__________________
TEAC CD-W524E NEC ND-2500A Matshita UJ-850S

Ostatnio zmieniany przez Koolo : 24.05.2005 o godz. 20:46
Koolo jest offline  
Stary 24.05.2005, 19:07   #9
guzio85
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Posty: 33
guzio85 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wszystko da sie skopiowac nawet uszkodzoną płyte po co robic dziurki które da sie skopiowac) po co robic rysy da sie je obejsc pozdro a wystarczy jeden programik a jaki to juz moja tajemnica
__________________
Guzio85
guzio85 jest offline  
Stary 24.05.2005, 20:06   #10
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez guzio85
wszystko da sie skopiowac nawet uszkodzoną płyte po co robic dziurki które da sie skopiowac) po co robic rysy da sie je obejsc pozdro a wystarczy jeden programik a jaki to juz moja tajemnica
jak masz tajemnice to pisz w notatniku nie na forum i nikomu nie pokazuj

a płyty DVD z wesel i innych komunii jeśli są zabezpieczone to dodaniem wielu dodatkowych maleńkich tytułów nie powiązanych z niczym a zawierających błedy CRC.

jak to obejść każdy uważnie czytający forum wie.

i tyle. ide se. 8 )
ed hunter jest offline  
Stary 25.05.2005, 08:04   #11
grzes07
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 21.10.2002
Posty: 254
grzes07 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez guzio85
wszystko da sie skopiowac nawet uszkodzoną płyte po co robic dziurki które da sie skopiowac) po co robic rysy da sie je obejsc pozdro a wystarczy jeden programik a jaki to juz moja tajemnica

witam

ale ty jestes "tajemniczy"?, a do tego zal...
grzes07 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.