Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.12.2008, 17:42   #1
feciu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.08.2008
Posty: 4
feciu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation AVerTV..........

witam.mam problem z ustawieniem dzwięku przy nagrywaniu np z nosników zewn(kamera,vhs,..)
mam karte AVerTV 303/AVerTV studio 303
obraz jest ok z kamery jak i z innych urządzeń.
dzwięk ok ale tylko przy wizji,odtwarzaniu
gdy nagrac chce na twardziela dzwięk jest tragicznej jakości i tak tez sie nagrywa
kombinowałem menedżerem realteka hd audio jak i ustawieniami głośności XP,AVerTV......
.....i niedaje juz rady
prosze o pomoc moze ktos juz miał taki problem
feciu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.12.2008, 20:14   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czy przypadkiem nie nagrywasz z mikrofonu? albo z what you hear? ustaw wejscie line in
druga sprawa - ustaw glosnosc na 80% zamiast na max, najwyzej podciagniesz normalizacja po zgraniu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.12.2008, 20:12   #3
feciu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.08.2008
Posty: 4
feciu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
opcja mikrofonu wyłączona,głośnośc jest ustawiona na mniej niż 50%,jakieś 30%.
przy 50% dzwiek jest taki jak bym miał 100 letnie głosniki.
i nadal nie jest czysty jak w oryginale.wręcz tragiczny.!!!
czy nikt takiej karty nie posiada.?i nie zgrywał nic nią?!!!!!

Ostatnio zmieniany przez feciu : 26.12.2008 o godz. 20:15
feciu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2008, 03:58   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mialem ta karte (chyba ta, dawno temu ja sprzedalem) i uzywalem do zgrywnia
jakosc dzwieku byla poprawna
jedyne co sie mi nasuwa to nagrywanie dwieku z mikrofonu, ale skoro jestes pewny ze to nie to, to nie wiem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2008, 08:15   #5
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam tą kartę,u mnie nie ma żadnych problemów ze zgrywaniem ze żródeł zewnętrznych na XP i Viście.Pamiętam że wcześniej dużo problemów stwarzało oprogramowanie AverTV,ale po zmianie na najnowsze AVer MediaCenter:1.6.5
karta pracuje o niebo lepiej,jeżeli masz oprogramowanie dołączone do karty to zaktualizuj masz tu link:
http://www.avermedia.com/avertv/Supp...PDriver&id=288

Jeżeli dalej jest problem to wal do polskiej pomocy technicznej która działa dość sprawnie;
http://www.geoinf.pl/serwis.

Dział Pomocy Technicznej:
- tel. 024 264-47-63 wew. 318, 310
- Formularz zgłoszenia reklamacyjnego - www.geoinf.pl/serwis
- E-mail: serwis@geoinf.pl

Serwis GEOINF czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00

AVerTV..........-aver.jpg

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 27.12.2008 o godz. 08:21
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.12.2008, 17:12   #6
feciu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 18.08.2008
Posty: 4
feciu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czary2mary dzieki za pomoc
skorzystam.sciągnąlem juz ta wersje.
niby prostsza ale sie przyzwyczaiłem do poprzedniej wersji.
sprawze czy nagrywa z zewn. bez strat w audio.
jesli sobie nie poradze to moze serwis pomoze.
dzieki
napisze jak sie sprawdzi.pozdrawiam

nie jestem jeszcze pewny (bo tak na szybko sprawdziłem)ale chyba bedzie ok
dzieki bardzo
ps sorry za post pod postem

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 27.12.2008 o godz. 21:50 Powód: To nie sorruj tylko edytuj - to nie boli.
feciu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
AverTV Cardbus E500 - jak to rozebrać? Gadzina18 Komputery - oprogramowanie i sprzęt 0 30.10.2007 22:41
Aver Media AverTV Go/FM -jak to sie je?? bossbar Off topic 6 16.01.2005 20:30
AverTv go - POMOCY!!! SpeedMaStEr Off topic 5 30.12.2004 17:45
avertv i niemoge ruszyc "okna" :| Pawel_k Off topic 0 13.04.2004 19:25
AverTV Win2000... Problem Patrixs Napędy optyczne DVD 3 31.12.2003 10:36


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.