Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2012, 14:34   #1
ltd
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.11.2011
Posty: 4
ltd w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Easy CD-DA Extractor

Witam
Mam orginalną płytę Audio CD jest to 10 nagrań np. Track01.cda, Track02.cda itp. Jak otwieram to w Winampie to wyświetla nazwy plików pokazuje tytuły np. Wykonawca - Penguin Readers Audio Cd Level 3 - Tytuł - Chapter 1 Billy's Story:Family Life
Jak przekopiować na dysk te utwory programem Easy CD-DA Extractor lub innym tylko tak żeby przekopiowało również informacje te które pokazuje Winamp?
ltd jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2012, 18:20   #2
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Darmowy CDex + pobranie informacji o tytułach z internetowej bazy CDDB lub CDtext-u wypalonego na płycie ewentualnie ręczna edycja nazw lub ID utworów...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2012, 18:01   #3
matyz332
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.06.2010
Posty: 16
matyz332 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dołączę się do tematu. Bo jego nazwa jest bardzo ogólna.
zacząłem swoja przygodę z EAC i wyczytałem że cbr jest lepsze od vbr pod względem jakości.na tej streonie http://www.zak.lodz.pl/download/eac_...al.html#profil znalażłem informacje jaką komendę wpisać dla najlepszej jakości cbr. Niestety te znaczniki nie są obsługiwane przez najnowszego eac'a . chciał bym prosić o podanie jakich komend używacie dla najlepszej jakości- rozmiar pliku nie ma znaczenia.
matyz332 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.02.2012, 22:48   #4
matyz332
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.06.2010
Posty: 16
matyz332 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jednak znalazłem odpowiedź, czy według was te ustawiania są optymalne ? oczywiście wiadomo ogg można dać nawet do 10, a flac 8, chodzi mi jednak raczej o jakieś dodatkowe parametry.
Kod:
mp3 320
-b 320 -h --ta "%artist%" --tt "%title%" --tl "%albumtitle%" --tg "%genre%" --ty "%year%" --tn "%tracknr%" --tc "%comment%" %source% %dest%

flac
-5 -V -T "ARTIST=%artist%" -T "TITLE=%title%" -T "ALBUM=%albumtitle%" -T "DATE=%year%" -T "TRACKNUMBER=%tracknr%" -T "GENRE=%genre%" -T "COMMENT=%comment%" -T "BAND=%albuminterpret%" -T "ALBUMARTIST=%albuminterpret%" -T "COMPOSER=%composer%" %haslyrics%--tag-from-file=LYRICS="%lyricsfile%"%haslyrics% -T "DISCNUMBER=%cdnumber%" -T "TOTALDISCS=%totalcds%" -T "TOTALTRACKS=%numtracks%" %hascover%--picture="%coverfile%"%hascover% %source% -o %dest%

ogg
--quality 7 --artist "%artist%" --title "%title%" --album "%albumtitle%" --date "%year%" --tracknum "%tracknr2%" --genre "%genre%" %source% --output=%dest%
matyz332 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Czy da się wyłączyć BOOTA z cd po jego wykorzystaniu ? denwer Napędy optyczne CD 1 20.02.2005 23:28
Overburn w Easy cd...6 Patrixs Napędy optyczne DVD 3 09.06.2003 14:04
easy cd creator 6 miodziarz Napędy optyczne CD 3 02.03.2003 19:37
Easy CD Creator Dziku2003 Napędy optyczne CD 6 10.02.2003 12:36
Problem z DirectCD z Easy CD Creator softnet Napędy optyczne CD 4 05.12.2002 20:55


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.