Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.06.2011, 23:26   #1
erva
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.06.2011
Posty: 10
erva w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Easy CD-DA nagrywanie z flac na Audio CD

Witam!

Mam następujące pytanie do kolegów. Mam program do nagrywania jak w nazwie ECDDA Extractor. Wypalam sobie płytki Audio CD z Flacków. Niestety po włożeniu ich do auta lub w kompie nie widzę nazw. Nie mam również do tych plików pliku cue, choć do jednej płytki mam, to pojawia mi się komunikat, że cue jest obsługiwany wyłącznie do pojedynczego pliku. W programie wszystkie nazyw są widocznie, wszytkie pliki pięknie opisane.

W związku z tym mam dwa pytania:
1.) Czy można jakoś wypalić płytkę Audio-CD bez pliku cue, aby nazwy były widoczne np. w WMP i dowolnym odtwarzaczu.
2.) Jeśli jest potrzebny cue to można z listy flacków zrobić to w miarę automatycznie?

Wiem, że może coś pomyliłem i pytania są lamerskie, ale proszę mnie nie odsyłać do google, bo spędziłem tam już sporo czasu i poradzić sobie nie mogę.

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
erva jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.06.2011, 15:09   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Żeby tytuły tracków były widziane w samochodowym CD, musisz zastosować CD-Text (no i odtwarzacz musi CD-Text obsługiwać).

Żeby tytuły były widziane przez programowe odtwarzacze, musisz je dać do tagów.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.06.2011, 19:53   #3
erva
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.06.2011
Posty: 10
erva w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
joujoujou - dzięki. Jednak CD-TEXT mam cały czas włączony. Tagi przed nagraniem są w ECDDA Extractor widczone, a po nagraniu ich np. WMP i itunes nie widzi. Czy może być tak, że są tagi widocze w dla Extractora a inne dla WPM?
erva jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.06.2011, 01:39   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
WMP nie używam, więc nie mam pewności.

Ale z tego co piszą w internecie, to WMP mało co obsługuje, co gorsza - potrafi "sam z siebie" zmieniać/uszkadzać tagi z .mp3.

To wygląda interesująco:

http://bmproductions.fixnum.org/wmptagplus/

============

Chociaż - o ile dobrze rozumiem - chodzi o odtwarzanie AudioCD w komputerze?

Czy pliki w innych formatach?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2011, 12:52   #5
erva
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.06.2011
Posty: 10
erva w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
joujoujou - dzięki. Niewiedza jak to zwykle bywa leżała po mojej stronie. Opisy tam były, ale nie wiedziałem, że ani WPM, ani ITUNES, ani moja PS3, ani radio w aucie nie pokazują CD-textu. Po zainstalowaniu do WMP wtyczki, okazało się że opisy na płytach są...
Raz jeszcze dziękują za odpowiedzi.
erva jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.01.2012, 23:14   #6
cris69
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 15.01.2012
Posty: 1
cris69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Mam problem z programem Exact Audio Copy. A konkretnie taki że, obrazów płyt tworzonych tym programem, w żaden sposób nie mogę skonwertować do FLAC ( do innych formatów również ) programem Easy CD-DA Extractor. Zawsze pojawia się ten sam błąd, konwersja przebiega prawidłowo do drugiego utworu, na trzecim program się zatrzymuje.
Tymże programem zawsze wykonuję konwersję, bez najmniejszego problemu, jednak obrazów robionych przez innych użytkowników. Robiłem obrazy z wykorzystaniem kodeka zewnętrznego FLAC oraz obrazy WAV, z kompresją i bez. Obrazy robiłem z arkuszem dyrektyw. Próbowałem wszystkich wersji programu, jakie znalazłem w sieci. Efekt zawsze jest ten sam, obraz niby poprawny a konwersja tego obrazu do jakiegokolwiek formatu, poprawnie przebiega zawsze tylko do drugiego utworu.
Proszę o poradę, co robię źle. Nie mam absolutnie żadnych problemów z konwersją obrazów tworzonych tym programem znalezionych w sieci, obrazów które robię sam, skonwertować nie mogę.
Niestety nie znalazłem właściwego wątku, więc dopiąłem się do tego.
cris69 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
11 Wrzesnia WTC andy Off topic 51 22.11.2006 20:34
nie dziala nagrany plik MrBiedrona Napędy optyczne DVD 17 22.10.2005 14:57
Powtórka z historii - trochę długie para Off topic 63 01.09.2005 09:50
problem z tmpg fati DVD-Video 1 11.12.2004 21:24
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 21:39


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.