Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.03.2008, 19:53   #1
Czarek0
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.03.2008
Posty: 2
Czarek0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Pomóżcie.Problem z plikami mp3

Witam wszystkich.

Mam duży problem,a bardzo zalezy mi na tych plikach.

Sciągnąłem z neta pilki mp3 i chciałem przenieść je za pomocą Bluetoth,a na tel.komórkowy.
Żadnego z tych plikow nie da się przenieść na telefon,a znajomy Czech/kumaty facet/mówi że prawdopodobnie piliki ściągnąłem uszkodzone.
Bluetooth działa poprawnie ,bo inne pliki przenosi bez problemów.

Szukałem na necie jakiegoś softu i oprócz mp3 Doctora,nic nie znalazłem,pewnie dlatego ,że nie znam takich programów.
Może ktoś z Forumowiczów podpowiedział by mi z jakiego programu skorzystać najlepiej w polskiej wersji językowej.

Będę super wdzięczny.

Czarek .
Plzen
Czarek0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 05.03.2008, 21:14   #2
agusia.oz
jestem:)))
 
Avatar użytkownika agusia.oz
 
Data rejestracji: 28.12.2007
Posty: 10
agusia.oz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie znam programu o którym piszesz

Ja kożystam z audacity, który służy również do obróbki. Poprostu NAGRYWAM nim dobrych kilka godz muzyki z radia internet., po czym zapisuję (jako wav) następnie za pomocą audioconverter studio konwertuję do formatu mp3. Audacity nie jest skomplikowanym a jakże ciekawym programem. Polecam
__________________
skromna obserwatorka postów...
agusia.oz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2008, 21:24   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,499
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
Witam wszystkich.
Wszyscy witają.
Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
[...]

Sciągnąłem z neta pilki mp3 [...]
Udam, że tego nie widziałem - patrz regulamin.
Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
Żadnego z tych plikow nie da się przenieść na telefon,a znajomy Czech/kumaty facet/mówi że prawdopodobnie piliki ściągnąłem uszkodzone.
Prawdopodobnie (z całym szacunkiem dla kumatego Czecha) to niekoniecznie prawda.

Ponieważ:
Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
Bluetooth działa poprawnie ,bo inne pliki przenosi bez problemów.
Dla pewności wystarczy mptrójkę odtworzyć na komputerze - jak się da odtworzyć, to niby jakim cudem, skoro uszkodzona?
Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
Szukałem na necie jakiegoś softu i oprócz mp3 Doctora,nic nie znalazłem,pewnie dlatego ,że nie znam takich programów.
Może ktoś z Forumowiczów podpowiedział by mi z jakiego programu skorzystać najlepiej w polskiej wersji językowej.

[...]
A w czeskiej wersji może być?

Wrócę jeszcze do jednej sprawy:

Cytat:
Napisany przez Czarek0 Podgląd Wiadomości
[...] Żadnego z tych plikow nie da się przenieść na telefon [...]
Co masz na myśli?

Wyskakuje okienko, w którym napisane jest coś w stylu "sorry przyjacielu, ale tych plików nie da się przenieść", czy może jakiś bardziej treściwy komunikat, albo jeszcze całkiem co innego?

Może po prostu owe mptrójki mają np. bitrate nieobsługiwany przez telefon?

Warto zajrzeć do instrukcji.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.03.2008, 21:28   #4
agusia.oz
jestem:)))
 
Avatar użytkownika agusia.oz
 
Data rejestracji: 28.12.2007
Posty: 10
agusia.oz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zapomniałam dodać

że dobry do pobierania plików jest real player tutaj prawie nic nie trzeba robić otwierając jakikolwiek filmik czy muzę na necie wyskakuje takie okienko real playera download this video - tylko klikasz i już ci się pobiera ale nie pamiętam jakie on tam formaty obsługuje ale mp3 napewno spróbuj zresztą ja jestem z niego zadowolona przydaje się
__________________
skromna obserwatorka postów...
agusia.oz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2008, 07:42   #5
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
wiem ze to bardzo g***322;upie pytanie ale ...
czy na telefonie jest do***347;***263; miejsca?

bo empetr***243;jki to nie tapetki i dzwonki midi - zajmuj***261; du***380;o wi***281;cej.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2008, 22:57   #6
Czarek0
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.03.2008
Posty: 2
Czarek0 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Wszyscy witają.
Udam, że tego nie widziałem - patrz regulamin.
Prawdopodobnie (z całym szacunkiem dla kumatego Czecha) to

niekoniecznie prawda. Niekoniecznie,ale moze......
Ponieważ:

Dla pewności wystarczy mptrójkę odtworzyć na komputerze - jak się da odtworzyć, to niby jakim cudem, skoro uszkodzona?
A w czeskiej wersji może być?

Na kompie odtwarza.Co do czeskiej wersji językowej to dobry jest skrzynka emailowa lub komunikator.Wbrew pozorom czeski nie jest łatwy/dla Polaka/,a techniczny język/szczególnie informatyczny jest jak z innej galaktyki/

Wrócę jeszcze do jednej sprawy:

Co masz na myśli?

Wyskakuje okienko, w którym napisane jest coś w stylu "sorry przyjacielu, ale tych plików nie da się przenieść", czy może jakiś bardziej treściwy komunikat, albo jeszcze całkiem co innego?

komunikat brzmiołączenie nieudane/niemożliwe/ .Coś w tym stylu.jutro podam dokładnie jak to brzmi

Może po prostu owe mptrójki mają np. bitrate nieobsługiwany przez telefon?

Mam mp3 z bitrate 192 ,wyjątkowo 128.mam Nokie 6125 i Micro SD 1 Gb i zrzucałem juz z takim bitrate

Warto zajrzeć do instrukcji.
nie zaszkodzi ,ale myśle ,że to nie to

Dzieki za pomoc.Jakbys kiedys potrzebowal jakis czeskich książek informatycznych,to nie ma sprawy.Ale tak na powaznie to myślę ,że lepiej by bylo gdyby sie generalnie zabrali za produkcje piwa.W tym sa dobrzy.

Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
wiem ze to bardzo głupie pytanie ale ...
czy na telefonie jest dość miejsca?

bo empetrójki to nie tapetki i dzwonki midi - zajmują dużo więcej.
Wiem.Mam Nokię 6125 z 1 Gb karta Micro SD zapelniona w 50 %.
Dzieki za sugestie i za dobre chęci

Czarek

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 06.03.2008 o godz. 23:33
Czarek0 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2008, 06:39   #7
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Oj nie doczyta***322;em ***380;e masz kart***281; 1GB
Ok.

Nie napisa***322;e***347; czy jest b***322;***261;d podczas kopiowania czy te***380; podczas odtwarzania. Je***380;eli to to pierwsze to my***347;le ze by***263; mo***380;e telefon ma blokade na przesy***322;anie mp3. Niekt***243;rzy operatorzy celowo wy***322;***261;czaj***261; OBEX w pewnych telefonach aby uniemo***380;liwi***263; np ***322;atwe wgrywanie darmowych dzwonk***243;w z komputera.
Najprostsze rozwi***261;zanie to nagranie plik***243;w na karte w czytniku kart.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2008, 07:55   #8
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Sie kompletnie nie znam ale taki pomysl mam.
Skoro jest mozliwosc ze jest blokada na mp3 to czy jest blokada na inne pliki ?
Jesli nie to czy nie mozna zmienic rozszerzenia mp3 na cos co jest dozwolone, przegrac, i potem zmienic na mp3
Ale to wydaje sie za proste.
To nagraie w czytniku na karte to jeszce lepsze rozwiazanie.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.03.2008, 22:00   #9
agusia.oz
jestem:)))
 
Avatar użytkownika agusia.oz
 
Data rejestracji: 28.12.2007
Posty: 10
agusia.oz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
już sprawdzałam

O tym real playerze to napisałam tak przy okazji żebyś spróbował sobie coś z neta pobrać nim się szybko ściąga pliki filmy itd (ja zgrywam praktycznie wszystko dla męża żeby miał co oglądać jak jedzie w trasę) sprawdź audacity jak wcześniej pisałam luks gra muzyczka mam SE i nokię działa bez zarzutu w razie czego pisz na skype
__________________
skromna obserwatorka postów...
agusia.oz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problemy z plikami MP3 ! Maximus Magnus Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio 2 07.02.2008 09:13
Problem z nagrywaniem Acer deenoos Napędy optyczne CD 5 27.03.2006 23:38
index:of jazonik Off topic 4 19.07.2005 15:03
Płyta DVD z plikami mp3 ventix Napędy optyczne DVD 1 04.11.2004 20:40
Nagrywanie mp3 pod car audio SIWYYY Napędy optyczne CD 6 01.03.2004 13:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.