Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.09.2013, 15:35   #1
Hajasz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hajasz
 
Data rejestracji: 01.09.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 136
Hajasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Problem z Burrrn

Witam.
Mam kilka płyt w formacie Flac + Cue i chciałem zgrać je sobie na CD.
Wyczytałem, że najlepszy do tego jest program Burrrn ale on nie chce nagrać tych obrazów. Przy każdej próbie otrzymuję taki komunikat:
Drive does not accept any cue sheet variant - please report.
Zaznaczenie opcji Raw też nic nie daje.
Czyżby mój napęd nie potrafił tego nagrać - Asus DRW-1608P3S
Mam wgrany najnowszy firmware, ale to nic nie zmieniło.
Czy istnieje jakiś sposób aby to nagrać ?
Chodzi mi o jakość więc nie chciałbym tego konwertować do mp3.
__________________
Teach Children To Worship Satan !!!
Hajasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.09.2013, 15:42   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zamontuj obraz w daemon tools i zgraj jako kopię.
Chyba, że masz skopany cue.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2013, 16:26   #3
Hajasz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hajasz
 
Data rejestracji: 01.09.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 136
Hajasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obawiam się, że chyba skopana jest nagrywarka bo nawet jak przekonwertowałem flac na wave i odpowiednio zmieniłem plik .cue dalej nie mogę nagrać w żadnym programie.
Spróbuję na innej nagrywarce.
__________________
Teach Children To Worship Satan !!!
Hajasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2013, 20:57   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,762
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nagrywarka nagrywa strumień danych przygotowany przez program do nagrywania. Nie robi jej różnicy, czy to jest obraz z cue, czy coś innego.
W ogóle inne dane nagrywa? Np. tę płytkę bezpośrednio z wav'ów?
Zamontowałeś obraz w daemonie?
Jesteś pewien poprawności pliku cue?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.09.2013, 22:56   #5
Hajasz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hajasz
 
Data rejestracji: 01.09.2002
Lokalizacja: Opole
Posty: 136
Hajasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Już sprawa załatwiona.
Przecież chcę nagrać audio cd a wkładałem do napędu płyty DVD.
Poszło elegancko.
Dzięki za wariant z daemonem.
__________________
Teach Children To Worship Satan !!!
Hajasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nietypowy problem z nagrywarką LG GH22LP20 Symbiont Napędy optyczne DVD 2 24.08.2012 15:11
problem z nagraniem audio w Burrrn serious Napędy optyczne CD 25 27.02.2011 22:58
problem z odczytem tomaszekkkk Napędy optyczne DVD 9 30.07.2008 15:33
Problem z nagrywaniem CD w Burrrn na DVR-112D Pioneera dondon Napędy optyczne CD 38 09.03.2008 21:22
Rozwiązany Problem bluetooth HP nx6125 aeiouy Off topic 0 26.05.2006 14:35


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.