Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.02.2023, 11:44   #16
Albdom
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.03.2022
Posty: 2
Albdom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, właśnie przeczytałem wpis o nagrywarce SONY RCD-W100 / 500. Sam posiadam dwie nagrywarki SONY RCD-W1 to starsza nagrywarka i obie służyły mi długo. W 2022 roku padły mi lasery i kupiłem nowe KRS-220C. Gosciu w serwisie je wymienił po czym zadzwonił i powiedział ze lasery nie czytają i czytać nie bedą ponieważ sprawdził service manual i wyczytał ze do kalibracji laserów potrzebny jest program DRAGON, który SONY dostarczała do serwisów razem z laserami. Dzisiaj nie jest w stanie dostac tego programu przez co nie moze sprawic aby nagrywarki poprawnie działały. Czy ktokolwiek miał podobny problem i czy ktos zna jakis sposob aby sprawic zeby te lasery zaczeły czytac płyty? Za każdą sugestie bede wdzieczny. Pozdrawiam.
Albdom jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.02.2023, 12:12   #17
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,280
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ciężki temat - program Dragon nigdy nie był publicznie dostępny - manualna kalibracja prawdopodobnie nie jest możliwa bez softu.
Musisz pisać po serwisach -może gdzieś jeszcze mają ten soft ....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2023, 13:02   #18
Albdom
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.03.2022
Posty: 2
Albdom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam, niestety już pisałem, serwis SONY w Poznaniu odpowiedział mi że nie ma szans abym znalazł ten program. Jesli oni nie mają to nikt go nie będzie miał Szkoda, fajne były te nagrywarki.
Albdom jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.02.2023, 22:46   #19
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,444
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mówi się że Ruscy (na trackerach) wszystko mają. Ale na szybko sprawdziłem dwa i też nie ma. Ewentualnie ktoś kto dobrze zna rosyjski mógłby u nich popytać.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
BAN hammer Sony Berion Inne 1 03.11.2013 15:06
nagrywarka sony nie działa !? soohy_s Napędy optyczne CD 2 14.01.2006 14:19
Sony DRU-710 i płyty DVD Sony Pictures - blokada kopiowania ? imola DVD-Video 0 31.01.2005 12:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.