Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio

Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio Wszelkie dyskusje poświęcone audio - zgrywanie, kompresja, sprzęt



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.01.2008, 02:41   #1
OiOii
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.01.2008
Lokalizacja: Lublin
Posty: 5
OiOii w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Wypalanie CD Audio...

witam!

mam kilka pytan odnosnie zapisu mp3-ek na CD Audio...

czasami gram na roznych imprezkach i zalezy mi na jak najlepszej jakosci plyt ktore nagrywam...chodzi mi oczywiscie o jakosc dzwieku jak i jakosc wypalonego dysku, nie raz slyszalem jak czysta plyta z niewiadomych przyczyn zaczynala przeskakiwac.

jak Waszym zdaniem lepiej jest nagrywac? dekompresowac na dysku i dopiero wypalac wav'y na CD, czy nie ma to wiekszego znaczenia i wystarczy w jakims programie wrzucac mp3-ki na liste do zapisu i nagrywac w tym stanie w jakim sa i niech program dekompresuje je w locie?

tu sie nasuwa kolejne pytanie...jakiego programu najlepiej uzywac do wypalenia CD Audio? do tej pory caly czas uzywalem EAC'a.

kolejne pytanie to, ktorych nosnikow najlepiej uzywac?

komputer z ktorego korzystam to Mac Mini z wewnetrzna nagrywarka Combo, oczywiscie w wersji slim, nie wiem czemu, ale jakos nie ufam tym malym urzadzeniom do wypalania plyt, dlatego tez musze kupic jakas porzadna, zewnetrzna nagrywarke USB albo FireWire.
czy mozecie polecic mi jakis konkretny model, ktory ma dobre, jak nie najlepsze wyniki w wypalaniu CD Audio, ten format jest dla mnie najwazniejszy.

wszystkie mp3-ki, ktore wypalam na CD, kupuje w sklepie internetowym, a ich bitrate jest zawsze na poziomie 320kbps...no wlasnie, mam jeszcze opcje zmiany formatu plikow na MP4. czy Waszym zdaniem lepiej przesiasc sie na MP4 czy pozostac przy MP3? tylko wtedy dojdzie kolejne pytanie...czym dekompresowac MP4 do WAV?

mam nadzieje, ze umiescilem post w odpowiednim dziale...jesli nie to prosze o wyrozumialosc...

pozdrawiam, Konrad.
OiOii jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.01.2008, 10:14   #2
romanesco
Guru
 
Data rejestracji: 01.08.2007
Posty: 3,562
romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>romanesco jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez OiOii
[...]
tu sie nasuwa kolejne pytanie...jakiego programu najlepiej uzywac do wypalenia CD Audio? do tej pory caly czas uzywalem EAC'a.
Ja do wypalania u***380;ywam Nero Burning ROM i jestem zadowolony.

Cytat:
Napisany przez OiOii
[...] kolejne pytanie to, ktorych nosnikow najlepiej uzywac?
Tych najlepszych. Np. Verbatim.
romanesco jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2008, 15:16   #3
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Burrrn
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.