Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.02.2003, 11:20   #31
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
TO jest pytanie kto i dlaczego to wywalil? jesli tak to marsjanie zaatakowali...
napisaeni tego tekstu swiadczy wlasnie o tym ze upodobales sobie najazdy na kazda ingerencje w wolnosc slowa w postaci moderatorow (nie cenozrow - piszac tak obrazasz mnie) - czyli jednak my (albo samo zjawisko - faktycznie lepiej sie nei przeceniac) cie intryguje
*****************************************
dobra napisze w punktach:
1. jestem przeciwny ingerencjom w wolnosc slowa - i dotyczy to rowniez cenzorow
2. nie dotyczy to uzywania slow powszechnie uznanych za obrazliwe, obrazania uczestnikow dyskusji, rasismu, przekonan religijnych i ( zupelnie prywanie uzywanie bekotu zamiast jezyka poskiego)
3. okreslenie CENZOR jest jak najbardziej na miejscu - bo taka de facto role pelnicie ( taka postawe przyjeliscie)i nie ma w tym slowie nic obrazliwego. Moderator kierunkuje dyskusje ..zreszta nie ma sensu tego wyjasniac ( przeczytaj wlasne posty pod adresem bartka i poprzenich moderatorow )
4 jesli uwazacie, ze to powinniscie robic -co robicie - to gratuluje dobrego samopoczucia
5. jest mi obojetne czy na forum cenzorzy beda czy nie ( trafnie to przy poprzedniej rewolucji palacowej okreslil Yachol - ale nie chce mi sie postu szukac).
6.zaluje, ze jedynym moderatorem nie jest Majonez - i nie tylko dlatego, ze jest z Wrocławia

mysle, ze na tym zakonczymy nasza wymiane pogladow na temat cenzurowania - nie osiagniemy cosensusu - mysle, a zreszta...end
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.02.2003, 11:21   #32
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wysłane

TOMMYx leży na twojej skrzyneczce działający link
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 11:22   #33
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
Jak to już nie działa ?!?!?

A ile zajmuje cały plik ?
Nie wiem od kogo ( nie znam takiego nickname, e-maila), ale dostałem cały pliczek mailem.
Ktokolwiek to był, bardzo mu dziękuję za przesyłkę.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 11:26   #34
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Re: Wysłane

Cytat:
kizio napisa***322;(a)
TOMMYx leży na twojej skrzyneczce działający link
Mam juz od kogoś cały plik w skrzynce, ale dziękuję też za link, który podam poniżej, może zanim go usuną, ktoś z niego skorzysta

... no cóż, to było do przewidzenia, takie prawo
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 11:33   #35
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
no to niech będzie tak:

tu tez byl link/ by Majonez - to pierwszy raz w tym roku jak gdziekolwiek ingerowalem wiec miej to na uwadze ze musialem byc juz mocno zly

tt er

takie numery tez nie przejda - nie robcie sobie jaj - macie maile privy forum Patrixa ale nei na sile trzeba pokazac ze da rade podac linka do takich rzeczy - jak dzieci
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 11:41   #36
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dzieki Zyga
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 11:51   #37
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ludzie macie do tego osobne forum gdzie nikt linka nie wywali
a wy tu jak koń pod góre ...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 12:09   #38
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
bgn napisa***322;(a)
*****************************************
dobra napisze w punktach:
1. jestem przeciwny ingerencjom w wolnosc slowa - i dotyczy to rowniez cenzorow
2. nie dotyczy to uzywania slow powszechnie uznanych za obrazliwe, obrazania uczestnikow dyskusji, rasismu, przekonan religijnych i ( zupelnie prywanie uzywanie bekotu zamiast jezyka poskiego)
3. okreslenie CENZOR jest jak najbardziej na miejscu - bo taka de facto role pelnicie ( taka postawe przyjeliscie)i nie ma w tym slowie nic obrazliwego. Moderator kierunkuje dyskusje ..zreszta nie ma sensu tego wyjasniac ( przeczytaj wlasne posty pod adresem bartka i poprzenich moderatorow )
4 jesli uwazacie, ze to powinniscie robic -co robicie - to gratuluje dobrego samopoczucia
5. jest mi obojetne czy na forum cenzorzy beda czy nie ( trafnie to przy poprzedniej rewolucji palacowej okreslil Yachol - ale nie chce mi sie postu szukac).
6.zaluje, ze jedynym moderatorem nie jest Majonez - i nie tylko dlatego, ze jest z Wrocławia

mysle, ze na tym zakonczymy nasza wymiane pogladow na temat cenzurowania - nie osiagniemy cosensusu - mysle, a zreszta...end
ad2. - wolnosc slowa to mowienie tego czego nie zabrania prawo - podawanie linkow w jakistam sposob z prawem koliduje - i tu wolnoscia slowa nie mozna sie zaslaniac
ad3. - no komment - ale kiedy ja nazwe cie wichrzycielem pewnie poczujesz sie dobrze?...
ad4. - moje samopoczucie nie jest zwiazene z tym co robie na forum - mam od tego 'real life'
ad5. - mi na swoj sposob tez - ale mod przydaje sie kiedy przychodzi pan Imperator czy ww__ i trzeba sie pana pozbyc
ad6. Majonez MIAL DOSC takich uwag i dogadzania wszystim na raz - ja tez zacznam miec - i zaraz zobaczymy co on sam na to napisze
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 12:29   #39
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
bgn napisa***322;(a)
nie wiem ktory cenzor wywalal - i wlasnie pytam i pytam dlaczego.
Mnie tez to przeszkadza - wiec w przeszkadzaniu nie jestes osamotniony.
Link to link - znajde go sam tracac troche czasu. Jesli myslisz, ze nei mam co robic i tylko "przesladuje" cenzorow - to przeceniasz wasza role, az tak bardzo mnie nie intrygujecie
Jak zamkna serwis to wtedy do kogo bedziesz sie czepial? Oczywiscie ze do nas. Dobrze wiesz ze ten programik nie jest freeware. Zgodnie z zasada daj palec to ci reke wezma.
Jak tak chcesz wiedziec to ja wywalilem ten link.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 12:48   #40
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
ThanatoS napisa***322;(a)
Jak zamkna serwis to wtedy do kogo bedziesz sie czepial? Oczywiscie ze do nas. Dobrze wiesz ze ten programik nie jest freeware. Zgodnie z zasada daj palec to ci reke wezma.
Jak tak chcesz wiedziec to ja wywalilem ten link.
Panowie, trzeba po prostu dawać linki w taki sposób, w jaki zrobił to kolega Kizio podając pod linkiem brakujące literki/cyferki/znaki.

W ten sposób link do niczego nie prowadzi - nie zostanie usunięty, a wilk będzie syty i owca cała


Po co się kłucić? Przecież jesteśmy jednym, wielkim Team'em, prawda ?
:cool:
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 12:48   #41
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
TOMMYx napisa***322;(a)
Jak to już nie działa ?!?!?

A ile zajmuje cały plik ?
Niestety, cały plik to niecałe 3MB (dwie dyskietki). 8)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 13:42   #42
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
może w grupie zrobimy łatke spolszczającą ??
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 13:43   #43
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chyba wkleje sobie to w podpisie

§ -8-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl zabrania użytkownikom zamieszczania i publikowania treści niezgodnych z prawem, reklam, spamu, a w szczególności numerów seryjnych, kluczy programowych, cracków, czy tzw. 'wspomagaczy', 'poprawek', 'łatek' etc. umożliwiających nielegalne użytkowanie komercyjnych aplikacji. Użytkownicy nagminnie nie stosujący się do niniejszego postanowienia mogą liczyć się z konsekwencjami - z czasowym zablokowaniem dostępu do Forum dyskusyjnego oraz wykluczeniem z grona zarejestrowanych użytkowników włącznie.

§ -9-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż użytkownicy mogą w postach zamieszczać odnośniki (hyperlinki) do plików/stron WWW/informacji/etc. pod warunkiemm, że treści do których prowadzą nie są niezgodne z § -5- lub/oraz z § -8- niniejszego regulaminu.

A teraz moja tak oczekiwana wypowiedz
Mam tego wszystkiego serdecznie dosyc
Starzy userzy forum zamiast pisac w innych dzialach i odpowiadac na pytania zra sie miedzy soba
Sid ma racje - to nie byla zadna rewolucja - ja mialem juz dosc i szykowalem sie do zrezygnowania z moderowania - moderowania tak bo na tym polega(la) nasza funkcja - nikt tu nie jest cenzorem - zobaczcie do slownika wyrazow obcych co znaczy cenzor a potem .... - zreszta nie ma o czym gadac

co mnie najbardziej zaskoczylo - teraz nawet bgn zaluje ze nie jestem modem (chyba nie czytal paru postow na opiniach) - co to sie porobilo - a pare postow wczesniej najezdzal na mnie rowno - czyzby wahania nastroju - nie sadze - po prostu nie ma znaczenia kto jest modem jak nim jest to jest wrogiem forum numer 1 - heh pewnie po tygodniu jak bym wrocil bylyby posty ale ten majonez jest sid byl o niebo lepszy i lagodniejszy - bo jest lagodniejszy - moze nie zwrociliscie uwagi ze sporo postow tego typu egzystuje przez kilka godzin a nawet dni zanim ktos je wywali - u mnie nie bylo szumu bo wywalem bez ostrzegania - bez mozliwosci dopisania jakim to jestem chamem - za to na maila szly rowne bluzgi - tego zaden z was nie wie nie widzial i bylo ok - nie wiem czy wszystkim sie wydaje ze moderatorzy lataja po calym forum i tylko wyszukuja jakies posty do wywalenia czy zamkniecia i robia to z usmiechem na twarzy - sadzac po wypowiedziach chyba tak

bgn teraz bezposrednio do Ciebie bez owijania w bawelne - chcialbym Cie kiedys poznac wiesz dlaczego bo zawsze szanowalem Ciebie i Twoja wiedze - nie ma co ukrywac spora wiedze - nie tylko na tematy nagrywania - nie rozumiem dlaczego nie spozytkujesz jej na cos co przyda sie innym dlaczego tracisz czas i klawiature na pisanie bzdur na wywolywanie burd na forum - moze zrobisz cos dobrego dla foruum dla cdrinfo - jest sporo spraw ktorymi moglbys sie smialo zajac ale nie latwiej jest opieprzyc moderatora ze wywalil posta czy linka do softu - moze nie czytales mojego posta na opiniach takze skierowanego do Ciebie - przeczytaj - jednak poki co na pewno nie dojdzie do takiego spotkania - bo w tym momencie nasza rozmowa na pewno dotyczylaby mojego obecnego wrazenia o Tobie - a nie jest ono zbyt mile - nie zebym mial Cie zwyzywac czy cos - na to jestem juz zbyt doroslym czlowiekiem i raczej inteligentym zeby w cos takiego sie bawic - nie lubie jakiegos krecenia dlatego sprobuj mi powiedziec dlaczego tak nie lubisz osob nadzorujacych cokolwiek dlaczego coraz wiecej Twoich postow dotyczy niezadowolenia z forum z moderatorow itp
ok starczy

teraz wracam do regulaminu i chce tylko wyjasnic ze regulamin jak sama nazwa wskazuje slucy do regulowania czegos w tym przypadku do regulowania zasad korzystania z forum a te punkty przytoczone na samym poczatku dobitnie i wyraznie wskazuja jakie tresci nie sa mile widziane tutaj - jak sie nie podoba komus to papa nikt plakac nie bedzie a regulamin kazdy zaakceptowal przy rejestracji a po zmianach kazdy moze zrezygnowac jezeli nie chce sie dostosowac do regulaminu
tak samo kazde inne prawo sluzy jakims konkretnym celom czy prawo mowiace ze nalezy karac zlodziei czy mordercow tez jest zle bo jest prawem ? - chyba nie a dlaczego bo chroni innych przynajmniej w czesci przed takimi osobami - dziala odstraszajaco - tak samo u nas regulamin ma chronic osoby ktore chca sie czegos dowiedziec przed wyzwiskami czy spamem a tworcow oprogramowania przed tym ze klucze czy cracki beda lataly na forum na takim serwisie cdrinfo bez zadnych konsekwencji - jak ty bys sie czul robisz program siedzisz nad nim rok a tu mozesz bez skrupolow znalezc cracka do niego na takich stronach - poza tym co tu gadac cdrifno nie jest od wymiany crackow od tego jest w cholere innych stron gdzie mozna znalezc wszystko i to bez problemow i niech mi nikt nie wkreca ze ma modem i nie ma czasu bo wiecej czasu zajmnie mu rejestracja i napisanie posta niz wstukanie na astalavista nawy progsa - jeszcze lepiej ZiP ma stronke z linkami do takich przydatnych stron ale po co zagladac przeciez mozna to wrzucic tutaj mozna zlamac regulamin przeciez nikt nas nie zbije nie wsadzi do paki - co najwyzej jakis chamski moderator wywali posta

powtarzalem juz to wielokrotnie - zobaczcie co sie dzieje na zachodzie w stanach - porypane instytucje typu RIAA czy BSA ktore lataja po calym juz swiecie i czepiaja sie ludzi za sciaganie muzy czy softu ale nie zaczynaja od gory od zrodla (np ostanie szopki z jury od oscarow ktory wyniosl dwie wieze na dvd) ale od samego dolu to tak jakby chcieli powalic drzewo a zaczynali od skubania lisci

nawiasem mowiac cale to BSA to kojarzy mi sie tylko z jednym z choroba wscieklych krow i idealnie opisuje ludzi ktorzy to gowno (za przeproszeniem wymyslili) - ale jak zwykle wszedzie ktos ma w czyms interes lepiej wypieprzac milirdy dolarow na tepienie np kazy niz wpieprzyc do paki szefa wytworni czy tloczni za to ze wyniosl sobie film na dvd - przeciez to tylko jedna plyta a tych na kaza jest miliony - tyle ze od tej jednej plyty sie zaczyna ale to juz opowiadanie na inny czas i miejsce

rozpisalem sie troche i juz pogubilem sam w tym wszystkim ale mam nadzieje ze dotrze to choc do kilku osob a Ty bgn przemyslisz na spokojnie moje slowa i tez cos dla siebie z nich wyciagniesz - licze tylko ze pozytywnego

pozdrawiam serdecznie wszystkich
a dla kazdego ktory to przeczytal do konca
nalezy sie pol godziny odpoczynku i browarek
--------------------------------------------
ex moderator
FAQ'er
i jeszcze pare innych rzeczy robiacy na cdrifno
Majonez

PS bgn Yahol bez c przed h
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 13:45   #44
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
uff więc teraz pół godziny odpoczynku i browarek uff
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2003, 13:50   #45
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Patrix napisa***322;(a)
może w grupie zrobimy łatke spolszczającą ??
Dobry pomysł tylko jak
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.