Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.06.2008, 23:33   #1
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Ad Muncher

Strona producenta
Ad Muncher to malenka aplikacja, która pozwala na blokowanie reklam na stronach web.

Program znakomicie blokuje wyskakujące okienka na wszystkich witrynach internetowych, potrafi również usunąć reklamy z tak popularnych programów jak: ICQ, Opera, posiada wtyczke do FireFoxa, pozwalajaca wpisac w okienku zlikwidowanej reklamy, tekst wpisany przez uzytkownika.

Program działa jak serwer proxy, wszystkie wychodzące polecenia z PC przechodzą przez Ad Muncher-a i to właśnie ten program decyduje co ma pokazywać na stronach www oraz w komunikatorach. Już zaraz po zainstalowaniu maleje ilość wyświetlanych reklam na stronach internetowych.

Program posiada również możliwość blokowania różnych czynności takich jak np.: dodawanie automatyczne bez naszej wiedzy strony do Ulubionych, pojawień się posłańca w systemach NT, oraz przed zmianą koloru pasków przewijania i ładowaniu się muzyki w tle podczas ładowaniu strony.

Ad Muncher również posiada opcje blokowania określonych przez użytkownika treści znajdujących się na stronach internetowych, oraz w niektórych aplikacjach.

- blokuje wyświetlanie reklam (we wszystkich przeglądarkach)
- blokuje wyskakujące okienka reklamowe
- blokuje wyświetlanie reklam w komunikatorach (ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire itp - zdecydowanie jednak odradzam stosowanie wymienionych komunikatorow, z GG na czele )

Program rezyduje sobie w traju, jako mordka sympatycznej krowki, poruszajacej pyskiem przy zjadaniu reklam.
Uzywam od kilku dni i powiem szczerze - program jest rewelacyjny! nie spotkalem tak skutecznego i dokladnego programu blokujacego reklamy.

Ps: wydawalo mi sie, ze bylo o tym programie na forum, ale nie moglem odnalesc, wiec.........
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.06.2008, 23:59   #2
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Strona producenta
Ad Muncher...
Uzywam od kilku dni i powiem szczerze - program jest rewelacyjny! nie spotkalem tak skutecznego i dokladnego programu blokujacego reklamy.
Dzięki, akurat się za czymś rozglądałem. To sobie potestuję
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2008, 23:59   #3
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
- blokuje wy***347;wietlanie reklam w komunikatorach (ICQ, Morpheus, Kazaa, Grokster, Opera, PalTalk, iMesh, Bearshare, LimeWire itp - zdecydowanie jednak odradzam stosowanie wymienionych komunikatorow, z GG na czele )
iMesh, to si***281; zgodz***281; bo to jedno wielkie AddWare.

Ale co kolega ma do BearShare i LimeWire?.

BearShare u***380;ywam od.......odk***261;d mam internet i nigdy nie wyskoczy***322;a mi reklama(v5.2.4 Pro).A LimeWire te***380; nie posiada modu***322;u AddWare.Tylko ta biedna podstawowa wersja ma AddWare.Wersja Lite i Pro jest jej pozbawiona.
Do IE to na pewno sie ten programik przyda, ale do FF(je***347;li tylko tego si***281; u***380;ywa)?
Poza tym w autostarcie i tak mam ju***380; du***380;o...
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.

Ostatnio zmieniany przez Burt : 14.06.2008 o godz. 00:07
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:06   #4
pops
Zdezorientowany
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika pops
 
Data rejestracji: 08.05.2005
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,698
pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>pops jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mi wystarcza filtr kt***243;ry jest wbudowany w oper***281;.
pops jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:10   #5
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez pops Podgląd Wiadomości
Mi wystarcza filtr który jest wbudowany w operę.
Po prostu sprawdz!
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:22   #6
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:35   #7
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.
Dobrze, że tylko dygresja, bo szczerze mnie rozbawiłeś swoim stwierdzeniem

P.S. Teraz się zacznie
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:37   #8
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.
Bartez miej litość. Np. ktoś musi używać IE na jakimś kompie i każde otwarcie jakiejś podstrony/linka na ... no nie wiem wp.pl skutkuje flashem na pół ekranu. KAŻDE.

Ja rozumiem, że pewne rzeczy kosztują "a wszystko co oryginalne jest lepsze - dżinsy, kompakty, dolary" ale na litość boską - na cholerę komuś oglądać reklamy o d.pie Maryny co chwila?
Prawda?
A darmowego na świecie (szczególnie w przestrzeni www i zero-jedynkowej) jest na szczęście wiele.
Niech żyje open surce
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 00:37   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ale za to program nie jest darmowy

Zainstalowa***322;em z ciekawo***347;ci...
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 01:16   #10
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ano w***322;a***347;nie, 30-dniowy trial

A co do reklam, to fakt, ***380;e w du***380;ej mierze dzi***281;ki nim mamy darmowe serwisy, skrzynki pocztowe na portalach internetowych itp. Gdyby nie by***322;o w internecie reklam, w miejscach, gdzie je widzimy, widnia***322;yby zapewne cenniki...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 03:25   #11
Burt
Precz z internetem
 
Avatar użytkownika Burt
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Lokalizacja: Gdzieś na stronach z gołymi babami
Posty: 1,424
Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Burt jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale za to program nie jest darmowy

Zainstalowałem z ciekawości...
A tam, czepiasz się.

A reklamy jak to reklamy, jeśli lubię daną stronę jestem tam zarejestrowany to wyłączam na niej NoScript'a i AdBlock'a i jak mi tam coś od czasu do czasu wyskoczy to nawet mogę w to kliknąć.
Ale jak wypierniczy mi flasha na cały ekran i to co chwilę jak na WP czy Interii to nie ma zlituj się.Takim reklamom mówimy nie.
Małe reklamy mi nigdy nie przeszkadzały.
__________________
ZAPROSZENIA NA PT.
Burt jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.06.2008, 09:35   #12
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Więcej tego typu programów i za treść dostępną w internecie, która nie jest darmowa (niestety z tego mało kto zdaje sobie sprawę), będziemy płacić. Obecnie robimy to oglądając reklamy, z których te serwisy się utrzymują.

No ale to tylko taka dygresja.
Bartez - sa granice zdrowego rozsadku!
Jezeli nie moge popatrzec na strone, bo otwiera mi sie 100 reklam, z ukrytymi buttonami - to moje dzialanie jest jedno - zlikwidowac!

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Ale za to program nie jest darmowy

Zainstalowałem z ciekawości...
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Ano właśnie, 30-dniowy trial

A co do reklam, to fakt, że w dużej mierze dzięki nim mamy darmowe serwisy, skrzynki pocztowe na portalach internetowych itp. Gdyby nie było w internecie reklam, w miejscach, gdzie je widzimy, widniałyby zapewne cenniki...
Nie przesadzajcie - mozna sprawdzic i kupic, mozna inaczej.
Nie podam przeciez linka do full wersji
Ludzie sie narobili, wiec niech tez zarobia


Rozumiem potrzebe reklam, jako zrodlo zarobkow, ale nie akceptuje reklamy nachalnej, agresywnej i przeszkadzajacej w normalnym uzywaniu internetu.
A i pojawianie sie dzwiekow na stronach, wtedy gdy to mi przeszkadza.
Ogolnie - jestem za takimi programami.
Projektanci stron maja czas i pieniadze - nie reklamuja w inny mniej nachalny sposob.
Strony web to nie Polsat A zreszta jak kto chce - sa strony platne, niech zrobia strony z reklamami, dla maniakow
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2008, 02:37   #13
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
***321;obuz blokowa***322; mi wykonywanie niekt***243;rych skrypt***243;w w przegl***261;darce Poza tym dzia***322;a***322; dobrze, by***322; spok***243;j z reklamami na p***243;***322; ekranu (z uciekaj***261;cymi pch***322;ami-krzy***380;ykami do zamykania)...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2008, 04:15   #14
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A Opera na to - no problemos...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.06.2008, 10:46   #15
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Tworcy stron mogliby ostrzegac ze umieszczaja reklamy, jesli nie to niech spadaja.
Dobrze ze nie jest tak jak w filmach za ktore sie placi w sklepach i nie mozna przewinac denerwujacego poczatku.
Firmy fono od lat mowia ze jeszcze chwila i przez piractwo beda cierpiec artysci no i od lat nic sie nie dzieje strasznego.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
NLite & Windows Morris Komputery - oprogramowanie i sprzęt 54 26.09.2008 21:10
Pytanie ad sciagania filmow HD piotreki Off topic 4 08.04.2008 13:44
STATYSTYKA - praca semestralna: Ankieta *Vojtas* Off topic 55 16.01.2005 18:45
Polska przed i w ue.. tomgoo Off topic 50 08.01.2004 19:12
AD. - pytanko bp3 Off topic 5 28.12.2002 13:28


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.