Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Alternatywne przeglądarki internetowe - newsy, problemy, porady... (https://forum.cdrinfo.pl/f113/alternatywne-przegladarki-internetowe-newsy-problemy-porady-39686/)

DreamCrusher 29.11.2004 19:43

czy jest jakis plugin do opery zeby mozna bylo animacje flashowe zapisywac?

andy 29.11.2004 19:49

@zuk4u wystarczy plugin do wyswietlania. Potem otwierasz strone z animacja i klikasz zapisz strone. I szukasz pliku *.swf w miejscu gdzie zapisales stronke. O to chodzi..??

DreamCrusher 29.11.2004 19:54

niezbyt. chodzi o to zebym np po klinknieciu prawy przyciskiem na flashu mial mozliwosc zapisania go. zapisywanie strony nie sciaga flasha [przynajmniej u mnie]

andy 29.11.2004 20:07

Dziwne. Wiesz jak zapisalem stronke cdrinfo.pl to w katalogu byly tez animacje swf.

Zetoxa 30.11.2004 07:40

Cytat:

Napisany przez smolik
Może ktoś wie jak importować zakładki z opery do Firefoxa???
Próbowałem juz wszelakich sposobów łącznie z eksportem zakładek z opery jako html.
niestety Firefox nie chce ich importować.
Próbowałem z Opery do IE a potem do FF ale IE też sie gryzie z zakładkami Opery.

... przecież podczas pierwszej instalacji FF pyta o import zakładek m.in. z Opery, poza tym import pliku w formacie html też wychodzi liskowi bardzo dobrze
menedżer zakładek/plik/imporuj

smolik 30.11.2004 12:26

Cytat:

Napisany przez Zetoxa
... przecież podczas pierwszej instalacji FF pyta o import zakładek m.in. z Opery, poza tym import pliku w formacie html też wychodzi liskowi bardzo dobrze
menedżer zakładek/plik/imporuj

Właśnie nie moge importować z Opery do liska nie ma żadnej reakcji, tzn. żadnego komunikatu o błędzie czy czymś podobnym. Z importem z IE nie ma problemu. Przy próbie importu z opery do IE wyskakuje błąd "to nie jest prawidłowy plik zakładek'.
Zainstalowanie ponowne firefoza nic nie dało bo nie bylo mozliwości wyboru zakładek opery tylko IE oraz mozilli.

Zetoxa 30.11.2004 12:31

... coś ci się skaszaniło w czasie instalacji, w takim razie odinstaluj FF z usunięciem profilu włącznie
Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\
wywal cały katalog Mozilla.

smolik 30.11.2004 12:47

Cytat:

Napisany przez Zetoxa
... coś ci się skaszaniło w czasie instalacji, w takim razie odinstaluj FF z usunięciem profilu włącznie
Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\
wywal cały katalog Mozilla.

Już to robiłem nic nie daje niestety.

Don Laser 01.12.2004 10:10

Do uzytkowników FF.
Czy macie cos takiego w zakładkach, że jesli się kliknie na link w zakładce, nie lewym klikiem a prawym to powstaje taki mały kwadratowy punkcik i juz nie można rozwinąć po chwili tej właśnie zakładki.
Zastanawiam sie czy to jakiś błąd , czy coś innego. :>

nimal 01.12.2004 10:27

Don Laser - jak klikne prawym to wyswietla sie menu - i czy anuluje czy cos wybire to zaden kwadracik sie nie pojawia, wsio dalej dzioala poprawnie...

CIAPEK 01.12.2004 10:52

FF to straszny muł, chyba przyjdzie jego koniec na moim komputerze, powróci MyIE2.
Jak można zabierać prawie 100% zasobów procesora to ja nie rozumiem.

nimal 01.12.2004 10:53

ciapek - zobacz go jeszcze po reinstalacji sysa - stawiam ze to problem systemu a nie ff ;)

Zetoxa 01.12.2004 11:03

... Ciapek to nie FF, mam właśnie uruchomione 8 zakładek i procesor w porywach pracuje na 1-4 %

siwy_mw 01.12.2004 11:40

u mnie podobnie 10 zakladek+mulek+torrent+nero cusik wypala i to daje raptem od 5%-12% procka

Don Laser 01.12.2004 16:35

Cytat:

Napisany przez nimal
Don Laser - jak klikne prawym to wyswietla sie menu - i czy anuluje czy cos wybire to zaden kwadracik sie nie pojawia, wsio dalej dzioala poprawnie...

Musi mam jakiegoś buga - tylko kurde gdzie, wsio chodzi na medal :rozwal: - naprawdę tego nie wymyśliłem, tak mam jak napisałem i ......nic na to póki co zaradzić nie mogę
:sciana:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.