Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Alternatywne przeglądarki internetowe - newsy, problemy, porady... (https://forum.cdrinfo.pl/f113/alternatywne-przegladarki-internetowe-newsy-problemy-porady-39686/)

icemac 13.05.2005 08:03

jush lookam ;)

na razie anglik 1.0.4 mi smiga i nie narzekam

PIOTR34 13.05.2005 09:02

Cytat:

Napisany przez gallus

Sprawdzę bo jadę cały czas na 1.0 bo tylko z tą nie ma problemów ;)

andy 13.05.2005 09:13

Od wczoraj jadę na 1.0.4 PL :D i jak narazie żadnych problemów.
P.S. Niech Bill zobaczy jak się dba o użytkowników:> Zaledwie po 3 dniach od ujawnienia błędu wypuścili nową wersje FF w której załatano dziurki.

siwy_mw 13.05.2005 19:45

Wersja 1.0.4 zajmuje u mnie tylko 20-25mb w pamieci, gdy wersja 1.0.3 na starcie miala ok 40mb. Jak narazie wydaje mi sie ze dziala nieznacznie szybciej od wersji wczesniejszych :piwo:

PIOTR34 13.05.2005 21:43

Przesiadłem się na FF 1.0.4 pożyjemy zobaczymy, jak dotąd tylko wersja 1.0 sprawnie u mnie działała.

MariuszV 14.05.2005 03:02

Wlasnie zainstalowalem Opera 8 i wyadje mi sie ze chodzi szybciej niz Netscape 7.2, moze zostane przy niej? Hmm...

Jak myslice jaka jest najlepsza obecnie przegladarka??

Matievoo 14.05.2005 11:18

Cytat:

Napisany przez MariuszV
Wlasnie zainstalowalem Opera 8 i wyadje mi sie ze chodzi szybciej niz Netscape 7.2, moze zostane przy niej? Hmm...

Jak myslice jaka jest najlepsza obecnie przegladarka??

Nom ,Opera 8 faktycznie szybko chodzi ,ale jak się rozkręci czyli tym wiecej razy uruchomisz daną stronke tym bedzie się szybciej otwierała ;)

MariuszV 14.05.2005 17:12

Mam takie pytanko do Opery 8

Jak wlaczam nowa zakladke to otwiera sie ona zaraz po prawej stronie okna z ktorego zostala otwarta niewazne ile okienk jest jeszcez za nia, jak to ustawic tak zebo otwieralo sie na samym koncu za wszystkimi zakladkami???

Unit 14.05.2005 17:15

Cytat:

Napisany przez MariuszV
Mam takie pytanko do Opery 8

Jak wlaczam nowa zakladke to otwiera sie ona zaraz po prawej stronie okna z ktorego zostala otwarta niewazne ile okienk jest jeszcez za nia, jak to ustawic tak zebo otwieralo sie na samym koncu za wszystkimi zakladkami???

Narzędia / Preferencje / Zaawansowane odznacz "Otwieraj nowe karty obok karty aktywnej".

Chyba o to chodzi ;)

MariuszV 14.05.2005 17:17

Cytat:

Napisany przez Unit
Narzędia / Preferencje / Zaawansowane odznacz "Otwieraj nowe karty obok karty aktywnej".

Chyba o to chodzi ;)

Dzieki ja tam szukalem ale jakos mi sie nie rzucilo w oko ;)

Pierwszy 14.05.2005 21:12

Cytat:

Napisany przez MariuszV
Dzieki ja tam szukalem ale jakos mi sie nie rzucilo w oko ;)

lub po prostu kliknij 2x lewym w wolne miejsce za ostatnią zakładką :)

ro29 16.05.2005 00:03

Dziwne pytanie ?
 
Witam !
Coraz popularniejszy FireFox, więc i kilka razy próbowałem, zarówno u siebie na modemie, jak i u mojego Wuja na łączu stałym.
I według mnie strony w FireFox, otwierają się nawet trochę dłużej niż w IE6.
A z wielu źródeł słyszałem, że FireFox jest szybszy - więc jak to naprawdę jest i dlaczego u mnie jest odwrotnie ?
Pozdrawiam
ro29

polakT 16.05.2005 08:38

Cytat:

Napisany przez ro29
Witam !
Coraz popularniejszy FireFox, więc i kilka razy próbowałem, zarówno u siebie na modemie, jak i u mojego Wuja na łączu stałym.
I według mnie strony w FireFox, otwierają się nawet trochę dłużej niż w IE6.
A z wielu źródeł słyszałem, że FireFox jest szybszy - więc jak to naprawdę jest i dlaczego u mnie jest odwrotnie ?
Pozdrawiam
ro29


w gruncie rzeczy na poczatku mi sie takze wydawało ze tak jest, ale po jakims czasie zobaczylem roznice w otwieraniu w ff i ie, poprstu ie otwierał cała strpne odrazu, potem style i na koncu obrazki, ff odrazu ze stylami otwiera a pozniej obrazki - przynajmiej ja tak mam - na koniec ff cala strone otwiera szybciej - chociaz na poczatku ma sie wrazenie ze ie jest szybsze

kontestator 16.05.2005 09:33

Cytat:

Napisany przez ro29
Witam !
Coraz popularniejszy FireFox, więc i kilka razy próbowałem, zarówno u siebie na modemie, jak i u mojego Wuja na łączu stałym.
I według mnie strony w FireFox, otwierają się nawet trochę dłużej niż w IE6.
A z wielu źródeł słyszałem, że FireFox jest szybszy - więc jak to naprawdę jest i dlaczego u mnie jest odwrotnie ?
Pozdrawiam
ro29

bo jest szybszy, a mozna go jeszcze bardziej przyspieszyć || (poczytaj na forum)
na początku ostroznie podchodziłem do liska, ale jak sie wgryzłem co jak gdzie kiedy, nie wyobrazam sobie kompa bez ff, przegladarka moze nie jest bardzo przyjazna dla poczatkującego, ale jak posiedzisz przy niej kilka chwil, poczytasz jakie dodatki mozna do niej zainstalować, przekonasz sie ze ta przegladarka spełni każde Twoje wymagania, a IE odejdzie w zapomnienie ;)

aby nie być gołosłownym kilka linków gdzie znajdziesz wtyczki, motywy i rozszerzenia do Twojej nowej ulubionej przegladarki
dodatki
wtyczki
skarbnica wiedzy o FF


pozdrawiam

smolik 16.05.2005 13:01

Cytat:

Napisany przez Dziennik Internautów
Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym, czy nowym użytkownikiem przeglądarki Firefox, optymalizacja jej działania może czasami zająć trochę czasu i zmusić Cię do "pobiegania" po różnych forach w poszukiwaniu porad ekspertów od FF. Tymczasem "podkręcenie" Firefoksa może sprowadzić się tylko do kilku kliknięć.

Artykuł:
http://di.com.pl/n/?lp=9843

Link do programu:
http://www.totalidea.com/freestuff4.htm


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.