Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.11.2004, 22:26   #136
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
gdzie jest katalog wtyczek w firefoxie?
Jak zainstalować tego FlasGota?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.11.2004, 22:48   #137
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Jak zrobić aby Firefox współpracował z FlashGetem??
Ja uzywam Download With - http://downloadwith.mozdev.org

A co do instalacji to ten plik XPI musisz uruchomic. Wystarczy jak w FF zrobisz Plik/Otworz plik i pozniej chyba juz wiesz

W przypadku instalacji ze strony czasem musisz dodac strone do zaufanych - automatycznie pojawi sie odpowiedni pasek i tam do dopiszesz. Pozniej po kliknieciu w XPI na stronie masz automatyczna instalacje - wtyczka dziala po restarcie.

Co do zmiany wygladu to sa tematy. FF ma kilka a do najlepszych nalezy chyba Charamel - http://members.shaw.ca/lucx/ - i Noia http://kasteo.deviantart.com/
Musisz pobrac plik na dysk a nastepnie z menu Narzedzia wybrac Motywy. Pozniej do nowego okna przeciagnij pobrany plik jar.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2004, 23:16   #138
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
Ja uzywam Download With - http://downloadwith.mozdev.org

A co do instalacji to ten plik XPI musisz uruchomic. Wystarczy jak w FF zrobisz Plik/Otworz plik i pozniej chyba juz wiesz

W przypadku instalacji ze strony czasem musisz dodac strone do zaufanych - automatycznie pojawi sie odpowiedni pasek i tam do dopiszesz. Pozniej po kliknieciu w XPI na stronie masz automatyczna instalacje - wtyczka dziala po restarcie.

Co do zmiany wygladu to sa tematy. FF ma kilka a do najlepszych nalezy chyba Charamel - http://members.shaw.ca/lucx/ - i Noia http://kasteo.deviantart.com/
Musisz pobrac plik na dysk a nastepnie z menu Narzedzia wybrac Motywy. Pozniej do nowego okna przeciagnij pobrany plik jar.
dzieki bardzo
wszystko jasne.

Innym też dzieki za pomoc jak narazie wszystko można powiedzieć działa. Java 5 działa, Microsoftu odinstalowana, ale mimo to często Firefox pobiera mi duuzo procesora.

Jest tylko jedno "ale" co do Mozilli Firefox - wolno się uruchamia, ale to niewielki szczegół ze względu na rzadkośc wykonywania operacji.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 24.11.2004 o godz. 23:39
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 07:12   #139
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
coz, dlugo jak dlugo - wez pod uwage ze IE siedzi non stop w ramie i dlatego "startuje szybciej"
wtyczki najwygodniej instalowac wprost ze strony (na dialupie nie siedzisz w koncu ) wtedy masz opis przed nosem i wsio sie automagicznie dzieje
warto tez przetestowac moduly poczty i kalendarza (PIMa) - Thunderbird oraz Calendar - mnie akurat nie przekonaly do przejscia z TheBat'a i komorki ale warte uwagi
wyglad... wejdz do extensions/visual na stronie mozilli a znajdziesz sporo opcji
naprawde ladna jest np ta ala RedHat - ale o gustach sie nie dyskutuje ja tam nie uzywam zadnej, pewnie dlatego e nie mam ani jednego przycisku na wierzchu ^_^ oczywiscie gesty myszki musialem zainstalowac ale bez tego po Operze przegladarki sobie nie wyobrazam
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 07:16   #140
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moja ulubiona skórka to Qute, miała być oficjalną skórką FF, ale autor wycofał się w ostatniej chwili.
http://www.quadrone.org/graphics/Qute/qute.jar
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 10:47   #141
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Jest tylko jedno "ale" co do Mozilli Firefox - wolno się uruchamia, ale to niewielki szczegół ze względu na rzadkośc wykonywania operacji.
Sam sie z tym kiedys zwalnialem i przyczyn moze byc kilka.

1) Zainstalowales za duzo pluginow - na poczatku instalowalem co popadlo i FF wolno startowal.
2) Robiles upgrade z poprzedniej wersji FF bez uprzedniego usuniecia poprzedniego FF. Niestety to blad bo wg mnie instalator nowej wersji powinien usuwac starego FF i dopiero sie instalowac ale tak nie jest. Upgrade bo usuniecia starej wersji czesto jest przyczyna wielu problemow. Rozwiazaniem jest usuniecie calego profilu i ponowne ustawienie przegladarki i instalacja dodatkow.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 16:15   #142
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@BD niestety jak sobie instalowale za pierwszym raze FF to tez sie wolnoooo uruchamiala. I tak mam do dzisiaj. Dodatkown mam zaledwie chyba 3 w tym 2 pluginy i jeden zastaw wygladu. Wiec od tego to raczej nie zalezy. Moze to w koncu naprawia.

Pozdro
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 16:30   #143
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
@BD niestety jak sobie instalowale za pierwszym raze FF to tez sie wolnoooo uruchamiala. I tak mam do dzisiaj. Dodatkown mam zaledwie chyba 3 w tym 2 pluginy i jeden zastaw wygladu. Wiec od tego to raczej nie zalezy. Moze to w koncu naprawia.

Pozdro
dokładnie u mnie podobnie
Więc BD rzeczy które opisałeś na pewno są prawdziwe, ale nie dotyczą nas.
Po prostu tak już jest, ale pisze - MI TO NIE PRZESZKADZA

A teraz taka opinia po trzech dniach użytkowania Mozilii.
-przeglądarka jak przeglądarka - mało doświadoczona osoba nie powie, że to coś onnego niż IE
-podoba mi się pierwszeństwo ładowania tekstu nad obrazkami co przyspiesza ładowanie strony
-mało opcji, ale może to i dobrze. MyIE2 miało ich kupe i jeszcze troche.
-zdecydowanie wolniej działa Mozilla jako program. Zalaguje się czasem, pzy ładowaniu stron praktycznie wogóle czasem nie moge otworzyć listy menu.
-powiedzcie mi gdzie Mozilla zapisuje Tempy. Cookiesy i historie już wiem, że opróżnia się w opcjach, a tempy i inne ochodne które dla IE oprożniało się w opcjach internetowych i w "oczyszczaniu dysku"??

pzdr
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!

Ostatnio zmieniany przez CIAPEK : 26.11.2004 o godz. 06:42
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 16:35   #144
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
x:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ai0jgngt.defaul t\Cache - wg mnie tutaj jest temp FF

x:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ai0jgngt.defaul t\cookies.txt - cookiesy
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.11.2004, 16:51   #145
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A teraz tak z innej beczki. Jezeli przelacze FF w tryb full screen to nie jest pokazywany pasek postepu. Czy jest mozliwosc aby go gdzies umiescic..??
Dołączone obrazki
File Type: png screen.PNG (2.3 KB, 237 oglądane)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.11.2004, 07:29   #146
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@ndy - widzialem wtyczke do zarzadzanioa elementami widocznymi w trybie full screen
jest na bank na stronie ff - kuknij
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2004, 08:05   #147
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@nimal a moglbys dokladnie podac nazwe dodatku. Bo przeszukalem wszystkie dodatki i nic..

A teraz z innej beczki:

Cytat:
Być może Microsoft niechcący przyczyni się do promocji konkurencyjnej przeglądarki internetowej i to w dodatku wywodzącej się ze środowiska open-source. Wszystko za sprawą rzekomo opublikowanego przez korporację w celach promocyjnych screenshot***8217;a ukazującego MSN Search w działaniu. Dror Levin czytając recenzję wyszukiwarki ze zdziwieniem odkrył, że widać na nim***8230; przeglądarkę Mozilla Firefox. Mimo podpisu ***8222;AP Photo/HO/Microsoft***8221; pod zdjęciem, który jasno wskazuje na Microsoft jako dostarczyciela tego materiału rzecznik prasowy korporacji - Brian Petersom ***8211; zdecydowanie twierdzi, że żadne z oficjalnie opublikowanych przez Microsoft zdjęć nie zostało zrobione przy wykorzystaniu Firefox***8217;a i odmówił dalszego komentowania tych rewelacji. Pikanterii całej sprawie dodaje oczywisty fakt, że to właśnie Firefox jako pierwsza przeglądarka od wielu lat zdołała zredukować popularność Internet Explorer***8217;a w okolice - według różnych szacunków - 90%. Jak było naprawdę? Zobaczymy czy ktoś w Microsofcie rychło nie straci pracy... [źródło: Bink.nu]
Wszystko jest na infojama.pl
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2004, 20:17   #148
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A kto wie jak w FF zwiększyć limit czasu połączenia??
tzn. jakna zywa się ta opcja w about:config??
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.11.2004, 20:27   #149
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
accessibility.typeaheadfind.timeout <-- bodajże to to
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.11.2004, 19:30   #150
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może ktoś wie jak importować zakładki z opery do Firefoxa
Próbowałem juz wszelakich sposobów łącznie z eksportem zakładek z opery jako html.
niestety Firefox nie chce ich importować.
Próbowałem z Opery do IE a potem do FF ale IE też sie gryzie z zakładkami Opery.
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.