Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.09.2009, 14:28   #3196
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Pragnę zauważyć, że czytając ten wątek można dostrzec, że męczą się raczej fajerfuksiarze...

Operowcy wymieniają się tylko informacjami o nowych, doskonałych funkcjach zaimplementowanych w najnowszych wersjach najlepszej przeglądarki na świecie.

Opera to taka VISTA bez SP...
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.09.2009, 14:30   #3197
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak nie chcesz pomóc, to się nie odzywaj, spamerze jeden. Tylko nabijasz te posty...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:31   #3198
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
taki windows Millenium
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:32   #3199
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
VISTA i Millenium nie miały reklam...
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:33   #3200
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To tak jak Opera...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:34   #3201
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... i tego paskudnego czerwonego O
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:36   #3202
rycho
Guru
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika rycho
 
Data rejestracji: 16.01.2002
Lokalizacja: szczecin
Posty: 10,422
rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>rycho ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
To nowe paskudne zastąpiłem mniej paskudnym ze starszej wersji...
Załącznik 52841

Ostatnio zmieniany przez rycho : 25.09.2010 o godz. 15:00
rycho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 14:43   #3203
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... rychu,
to też paskudne
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 15:46   #3204
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Wybieraj...

- silniczek Presto 2.2 ze 100/100 w teście Acid3;
Już poprzednio nie miałem zastrzeżeń do działania Opery. I dalej nie mam..

Cytat:
- rewelacyjne (w porównaniu z innymi browserami) zarządzanie pamięcią;
Sprawdzę, ale pamięci na komputerach mam pod dostatkiem, więc nie jest to dla mnie istotne.

Cytat:
- szybkość, szybkość, szybkość...
Póki co nie zaobserwowałem szybszego działania.


Cytat:
- dla posiadaczy wolnego łącza funkcja turbo;
Jak wyżej. Skoro już chodzi szybko, to funkcja mało istotna. Chyba, że zrobią też na komórkę.

Cytat:
- Quick link;
Tego jak na razie nie znam.

Cytat:
- wbudowany słownik;
Nie robię błedów (a przynajmniej rzadko)


Cytat:
- konfigurowalny speed dial;
Ok, to mi się podoba Teraz muszę tylko znaleźć to tło, o które kiedyś pytałem i które ktoś tu umieścił.

Cytat:
- automatyczny update;
Dla mnie mało istotne, a nawet trochę wada. Opera to co prawda nie Microsoft, ale i tak wolę sam wybierać co i kiedy chcę aktualizować.

Cytat:
- możliwość wizualizacji zakładek i zmiany położenia paska zakładek;
Jeśli chodzi o miniatury okien, to ok, chociaż akurat nie używam tej funkcji i w Windowsie i nie będę w Operze (zwykle wiem, co gdzie mam otwarte, a ja nie, to sprawdzam - na miniaturce i tak nic nie widać). Jeśli jednak jest coś związane rzeczywiście z zakładkami (ulubionymi) to też jeszcze nie widziałem.

Cytat:
- wbudowane narzędzia dla developerów;
Też nie dla mnie choć nie neguję.

Cytat:
- żaden inny browser nie obsługuje tak idealnie gestów myszy;
Nic mi w poprzedniej Operze pod tym względem nie brakowało.



Żeby nie było - lubię Operę i używać jej będę. Nie neguję też sensu zmian w nowej wersji i nie chcę jej krytykować. Nie spodobało mi się właściwie jedynie nowe logo i trochę to lekkie dodatkowe zabranie miejsca przy zakładkach (miniaturkach), co ma dla mnie znaczenie na laptopie, gdzie i tak mam wyłączony pasek osobisty, bo tego miejsca w pionie jest mało. Z tego też względu brakuje mi możliwości przeniesienia czegoś na belkę programu, która i tak jest praktycznie nieużywana (poza tytułem otwartej strony, co rzadko zajmuje całą jej szerokość). Poza tym jest ok i na pewno dobrze, że program się rozwija. Dla mnie i tak zawsze będzie lepszy od Firefoxa, który jest trochę jak Windows - ma możliwości, ale żeby doprowadzić do jako takiego stanu trzeba poświęcić dużo czasu. A coraz bardziej mi tego czasu na takie rzeczy szkoda i dlatego lubię rzeczy, które działają tak jak trzeba od razu.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 16:02   #3205
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Nie spodobało mi się właściwie jedynie nowe logo i trochę to lekkie dodatkowe zabranie miejsca przy zakładkach (miniaturkach), co ma dla mnie znaczenie na laptopie, gdzie i tak mam wyłączony pasek osobisty, bo tego miejsca w pionie jest mało.
O ikonie pisał @andy - możesz zmienić na dowolną, nawet na FF

A jeśli nie korzystasz z miniaturek, to je wyłącz. Nie będzie zabierało miejsca.

Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Z tego też względu brakuje mi możliwości przeniesienia czegoś na belkę programu, która i tak jest praktycznie nieużywana (poza tytułem otwartej strony, co rzadko zajmuje całą jej szerokość).
No nie wiem, czy jakikolwiek program to umożliwia - przecież to okienko systemowe.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 16:36   #3206
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
No nie wiem, czy jakikolwiek program to umożliwia - przecież to okienko systemowe.
Sam bym na to nie wpadł

Chrome tak ma, a zgapił chyba od Safari, ale to niech potwierdzą użytkownicy.



-----
EDIT

Co do ikonki to skrót zmienić mogę, ale w oknie programu (i na pasku zadań) zostaje. Ale żeby nie było, że się czepiam takiej bzdury - nie podoba mi się, ale przyzwyczaję się

Co do tego dodatkowego paska, to jak na screenie - miniatury oczywiście mam schowane, ale pasek i tak jest. Może i da się to wyłączyć, nie doszedłem jeszcze do tego (na razie tylko używam, ale nie intensywnie testuję ).
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg  
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 02.09.2009 o godz. 16:40
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 16:58   #3207
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Prawy klik na dowolnej karcie i z menu -> Dostosuj odznaczyć Wyświetlaj miniatury kart.

Aha, jeśli brakuje miejsca, to można wyłączyć pasek menu z menu Plik. A dla ekstremistów F11...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 17:25   #3208
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
nowe "O" jest calkiem ladne (i nie zrobione na odpieprz, jak wczesniej)

ikony w programie mozna zmienic np. Resource Hackerem
http://www.angusj.com/resourcehacker/
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 17:37   #3209
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Fakt, miniatury można było zaznaczyć. Od razu lepiej

Pasek z menu wyłączyć można i czasami to robię, jednak trochę go brakuje. Optymalnie by było, jak z paskiem widoku, który można włączać za pomocą jednej ikony. Ale opcja rzeczywiście jest. F11 to przesada, chociaż sporadycznie używam. Ewentualnie gdyby się dało połączyć ten widok z listą okien gdzieś na dole czy z boku, to nie byłoby to złe.


Jeszcze jedno - jak się nazywa ten nowy styl Opery, który widać na wszystkich screenach promujących 'dziesiątkę'? Myślałem, że instaluje się domyślnie, ale nie mam go na liście. Nie mogę też znaleźć w nowych stylach do ściągnięcia.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2009, 17:40   #3210
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
jeśli brakuje miejsca wyświetlanie każdego paska także można ustawić na lewą/prawą stronę ekranu.
F11 to też nie głupi pomysł i nie musi być dla ekstremistów - TUTAJ i TUTAJ mamy zbiór przycisków rozszerzających działanie "pełnego ekranu" uzupełnionego w paski,
np. Pełny ekran + paski przewijania, pasek adresu i pasek kart (na górze)
i pozbywamy się np. belki okna przeglądarki.
Przycisk wystarczy przeciągnąć na pasek główny czy adresu...

polecam pierwszy z linków - drugi "trochę się zestarzał" i przyciski mogą działać nie do końca jak powinny

edit:
pasek menu można mieć jako przycisk z popup menu tutaj więcej

edit2:
skórka widoczna np. tutaj? http://www.opera.com/browser/
jest to skóra domyślna...
__________________

Ostatnio zmieniany przez Pierwszy : 02.09.2009 o godz. 17:54
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.