Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.07.2010, 04:06   #3616
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Na stacjonarnym mam dużo zakładek i od dłuższego czasu zaobserwowałem, że jak je przeglądam (w sensie zarządzania) to trwa to bardzo wolno (pomimo wydajnego komputera). Zastanawia się więc, czy jest jakaś granica, powyżej której Opera tak się zachowuje.

Co do tego serwisu, to wolę mieć wszystko na swoim komputerze.



Jeszcze a propo ostatniej Opery. Nie wiem, czy to tylko u mnie (możliwe, że względu na ostatnie problemy z komputerem - opisane w innym temacie), ale dawno (jeśli kiedykolwiek) nie było tak złej nowej edycji. Po pierwsze strasznie niestabilna. Przez lata użytkowania tego programu zobaczyłem może z 5-10 przypadkowych zamknięć spowodowanych błędem, a teraz przez jeden dzień miałem ich chyba 5 i cały czas są kolejne. Dodatkowo strony często poprawnie się nie wyświetlają, co objawia się takimi 'przeskokami' w wyświetlaniu. Znikają dopiero po przesunięciu strony 'tam i z powrotem'. Kolejna sprawa to te pola szybkiego wyboru, które zupełnie niepotrzebnie zostały spłaszczone, przez co głupio wyglądają.

Wracam do starej wersji..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.07.2010, 05:55   #3617
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dziś rano instalator poprosił mnie o zaktualizowanie FF z wersji 3.6.4
do wersji 3.6.7
co uczyniłem
następnie dostałem info jak na obrazku
no więc zaktualizowałem do wersji 3.6.6, która obowiązuje obecnie
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-snap1.jpg  
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 11:46   #3618
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Co do tego serwisu, to wolę mieć wszystko na swoim komputerze.
Też tak myślałem dopóki nie spróbowałem tego serwisu. (zakładki można oflagować jako prywatne - nie są wtedy widoczne dla innych osób).
Do FF zainstalowałem sobie rozszerzenie, które pięknie integruje mi tamten portal z przeglądarką. Szukanie po tagach, dostęp z dowolnego komputera, dodawanie do zakładek z dowolnego komputera...
Obecne mam ponad 900 zakładek i mogę się założyć, że wyszukiwanie, przeglądanie tego w FF czy innej przeglądarce było by katorgą.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.07.2010 o godz. 11:56
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 11:55   #3619
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Mimo wszystko. Chyba, że można robić regularne kopie, to jeszcze mógłbym to rozważyć, ale w każdym innym przypadku nie zaryzykuję, że nagle stracę dostęp do adresów zbieranych przez lata.

W sumie przydałaby mi się ta funkcja zliczenia ilości zakładek w Operze. Sam jestem ciekaw, ile ich mam.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 12:02   #3620
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@andrzejj9 rozszerzenie delicious synchronizuje przeglądarkę z portalem więc kopie masz zawsze w FF Sam byłem sceptyczny dopóki nie zacząłem używać
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 19.07.2010 o godz. 12:04
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 12:24   #3621
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ale mówimy o Operze


Zresztą.. Opera sama w sobie ma możliwość synchronizacji z danymi na serwerze. Co więcej można to robić z kilku różnych komputerów plus jest normalny dostęp online. Pomysł świetny, wykonanie w sumie też nienajgorsze, ale mam uraz jak kilka razy porobił mi się taki burdel w zakładkach przez tą synchronizację, że długo musiałem dochodzić do ładu. Na szczęście miałem kopie, ale to właśnie wyeliminowaniu konieczności ich robienia miało to przede wszystkim służyć.

Poza tym.. co tak naprawdę mi ten serwis daje? Dostęp do zakładek z każdego miejsca? Generalnie nie jest mi to specjalnie (w tym momencie potrzebne), wyeliminowanie konieczności trzymania zakładek w programie, co może go spowalniać? Jeżeli już na czymś by mi zależało to właśnie na tym, ale do tego nie jestem właśnie przekonany (zresztą i w sumie też nie mam takie potrzeby).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 12:43   #3622
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Ale mówimy o Operze
Nie używam operki więc nie powiem czy taki dodatek i dla niej istnieje

Cytat:
Zresztą.. Opera sama w sobie ma możliwość synchronizacji z danymi na serwerze.
Lisek też ale nie o to tutaj chodzi.

Cytat:
Poza tym.. co tak naprawdę mi ten serwis daje?
Używanie delicious niejako wymusza porządek w zakładkach (odpowiednie tagowanie) co później wpływa na szybsze wyszukiwanie/odnajdywanie konkretnych materiałów.

Cytat:
What is Delicious?

Delicious is a social bookmarking service that allows users to tag, save, manage and share web pages from a centralized source. With emphasis on the power of the community, Delicious greatly improves how people discover, remember and share on the Internet.
Things you can do with Delicious

Bookmark any site on the Internet, and get to it from anywhere

Instead of having different bookmarks on every computer, Delicious makes it easy to have a single set of bookmarks kept in sync between all of your computers. Even if you're not on a computer you own, you can still get to your bookmarks on the Delicious website.
Share your bookmarks, and get bookmarks in return

If your friends use Delicious, you can send them interesting bookmarks that they can check out the next time they log in. Of course, they can do the same for you. As you explore the site and find interesting users, you can use our Subscriptions and Network features to keep track of the Delicious tags and users you find most interesting.
Discover the most useful and interesting bookmarks on the web

See what's hot with Delicious users by checking out our popular tags. By looking at popular bookmarks for a tag, you'll be able to discover the most interesting bookmarks on the topics you're most interested in. Browse bookmarks on just about anything from the best programming tips to the most popular travel sites, all in an easy to read format.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.07.2010, 16:37   #3623
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No u mnie na szczęście wymuszać trzymania porządku nikt/nic nie musi.

Przeczytałem to w ramce i szczerze mówiąc nie ma tam nic ponadto, co powiedzieliśmy - dostęp z każdego komputera, możliwość przesłania komuś zakładek (cóż to za problem i bez tego serwisu) czy też przeglądanie zakładek innych (podobnie, wolę strony typu wykop, jeśli już mam na to tracić czas). Nie dla mnie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 06:21   #3624
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Kolejne dwie rzeczy, które mnie drażnią w tej nowej wersji.

Po pierwsze przycisk nowej zakładki obok już otwartych. Do tej pory, z tego co pamiętam, był 'klikalny' w całości. Teraz trzeba przycisnąć na tym dość małym plusie, co sprawia, że nie raz już przycisnąłem i czekam, czekam aż się strona otworzy (tej najnowszej wersji używam na wolniejszym komputerze, gdzie wszystko działa opóźnieniem) i dopiero widzę, że muszę przycisnąć jeszcze raz. Bywa to irytujące.

Druga kwestia to zaznaczanie i kopiowanie jakiś linków ze strony. Kilkukrotnie już po zaznaczeniu takiego zaczęła mi się strona z nim automatycznie otwierać (pomimo iż nie wybierałem tej opcji). Nie byłoby to może jeszcze złe, gdyby robiło się to w nowym oknie, jednak było w tym samym. Trzeba się więc cofać, na nowo szukać i zaznaczać link, upewniać się, że automatycznie pod niego nie przechodzi i dopiero otwierać nową stronę i tam go wklejać.


Jak dla mnie najbardziej nieudana do tej pory wersja Opery. Mam nadzieję, że wycofają się z niektórych zmian i poprawią wprowadzone przy okazji niedoróbki.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 06:23   #3625
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no widzisz Jędrek,
a w FF cisza i spokój
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 06:41   #3626
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No wiesz, jak w programie nic się nie zmienia, to i nie ma nowych chybionych pomysłów
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 12:15   #3627
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,462
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Skro coś jest dobre, to po co zmieniać?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 12:22   #3628
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
To był mój argument odnośnie aktualizacji programów przy jakiejś okazji

Ale a propo zmian, a właściwie ich braku, wróciłem do wersji 10.50 i od razu lepiej Wszystko działa, nic się nie zawiesza. Dodatkowo działa znacznie szybciej niż w nowszej wersji. Przypomniałem sobie za co lubię Operę.

Tylko jeden problem mam, ale sam go spowodowałem. Wybrałem przez przypadek opcję ustawień domyślnych wyglądu paska i skasowało mi moje przyciski. Większość przywróciłem, ale brakuje mi jednego, którego właściwie nie przypominam sobie, żeby specjalnie dodawał - od zakładek. Jedyny, który znalazłem to "pisemny" - "Zakładki", natomiast nie mam nigdzie w formie ikonki.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.07.2010, 13:33   #3629
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Przyznaję się bez bicia - z AR pożegnałem się definitywnie w okolicach wersji 7, kiedy mimo jakiś przyspieszaczy w autostarcie (po których system uruchamiał się dłużej) i stosowaniu konfiguracji przyspieszających i tak uruchamiał się "3 minuty". Poszperałem, znalazłem Foxit'a który miał więcej opcji niż AR, a uruchamiał się w pół sekundy. Nie miałem z nim żadnych problemów dlatego jest do dzisiaj - AR może rzeczywiście poprawili, ale nawet nie chce mi się sprawdzać, czy rzeczywiście jest szybciej.
ja sprawdzilem
u mnie w tej chwili pelny Adobe Acrobat chodzi szybciej niz Foxit
Adobe mocno zostal zoptymalizowany - wersja 9 jest wielokrotnie szybsza od poprzednich
wiec Foxit poszedl w odstawke
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.07.2010, 11:57   #3630
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
TabCandy w FF 4
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.