Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.04.2011, 21:13   #3946
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Listonic!


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.04.2011, 21:20   #3947
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Na wszelki wypadek uściśle - klawiatura nie jest mi potrzebna do robienia listy zakupów (mam jeszcze pamięć ) tylko do ewentualnego zapisywania czegoś na mieście, kiedy nie mam nic do pisania. Ostatnio np. wyjątkowo pokręcony symbol jakiejś podkładki pod notebooka, którą chciałem potem sprawdzić na necie.

btw. czy ktoś nie miał oglądać Matrixa?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 21:42   #3948
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A nie łatwiej zrobić zdjęcie zamiast zapisywać?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 21:44   #3949
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
A nie łatwiej zrobić zdjęcie zamiast zapisywać?
hmm 2mpix bez ostrzenia - trochę kiepska sprawa.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 22:12   #3950
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jak pisze Patrix - aparat średniej jakości (no.. biorąc pod uwagę, co teraz jest w niektórych komórkach to wręccz bardzo złej). Na komputerze bym odczytał, ale na samej komórce raczej nie, a podłączać tylko po to, żeby przeczytać, to mi się niezbyt chce. Coś za coś.

Zresztą i tak powoli się przymierzam do wymiany. Kusi mnie jeden model Blackberry, ale trochę drogie są. Może na początek wezmę sobie tego Samsunga w pełną klawiaturą, albo tą nową Motorolę (na dwie karty). Są niedrogie, a wydają się całkiem przyzwoite. Cudów od telefonu nie potrzebuję (właściwie tylko: rozmowy + wygodny Internet + pełna klawiatura + ewentualnie jakiś sensowny aparat + dobra bateria).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 22:46   #3951
superrrmario
PODWÓJNY DZIADEK
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika superrrmario
 
Data rejestracji: 26.06.2004
Lokalizacja: Łódź
Posty: 6,266
superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>superrrmario ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jaki model motoroli?
__________________
superrrmario jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 23:16   #3952
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
hmm 2mpix bez ostrzenia - trochę kiepska sprawa.
Poruszam się komunikacją miejską i robię zdjęcia rozkładów jazdy na przystankach. Aparatem 1.3 Mpix w komórce. Wystarcza w zupełności! zoom działa świetnie! Pełnej klawiatury mi nie brakuje, bo kto by wklepywał ręcznie rozkład jazdy
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.04.2011, 23:22   #3953
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Nie pamiętam modelu.. Ale jeden z ostatnich, z pełną klawiaturą i na dwie karty sim. Jest tylko jeden taki (mogę ewentualnie jutro sprawdzić, bo mam test w jednej gazecie).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 07:46   #3954
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez BananaCoctail
Ale jak to Mac może wspierać Androida?!
Jak to wspierać? Przecież mobilny lisek kontaktuje się ze stacjonarnym liskiem, system operacyjny nie ma znaczenia.

Cytat:
Napisany przez Reetou
A co w tym rewelacyjnego?
Dla mnie jest to świetnie zrobiona reklama, muzyczka, ujęcia, sposób w jaki to przedstawili itp itd

Cytat:
Napisany przez andrzejj9
straszne...

Wydawało mi się, że należę do młodego pokolenia, ale chyba się starzeję, bo wizja takiego uzależnienia od wszelkiego rodzaju urządzeń komputerowych zaczyna mnie po prostu przerażać..
Jakie straszne? Jakie uzależnienie? Gdy na rynek wchodziły telefony GSM ludzie też mówili, że uzależnimy się od nich, ale tak się nie stało. Fakt są obecnie niezbędne w wielu wypadkach ale to nie oznacza, że ktoś jest uzależniony.

Cytat:
A rekordy popularności bije podobno aplikacja do robienia listy zakupów.. Jak rozumiem kartka i ołówek to już prehistoria, a sugerowanie zapamiętania kilku rzeczy to wręcz zniewaga...?

Stary się robię...
Cytat:
Napisany przez Patrix
Etam, notatnik w telefonie zupełnie wystarcza. Po kit do tego jakieś appsy dodatkowe.
Program o którym wspomniał @M@X to nie tylko kartka na której zapisujesz produkty. Wyobraź sobie, że jesteś w pracy, żona dzwoni i mówi, że chce abyś pojechał i kupił parę rzeczy. Wklepuje w domu do konta listonic listę zakupów, ty odczytujesz ją w telefonie i telefon np. pokazuje Ci ich ceny i sklep w którym jako całość są najtaniej i najbliżej. Fajne nie ?

Albo jesteś w markecie i widzisz np. torbę na laptopa renomowanej marki po obniżonej cenie. Robisz zdjęcie kodu kreskowego i klikasz znajdź....Program sprawdza inne sklepy w pobliżu czy akurat nie ma taniej takiej torby.
Ba chcesz kupić jakiś produkt i robisz zdjęcie a program pokazuje lokalizacje gdzie go możesz dostać!

Aplikacja do tankowania, pokazuje okoliczne stacje benzynowe i ceny paliwa podświetlając najtańsze. Jak dla mnie to straszne ułatwienie życia.
Dalej. Aplikacja która pokazuje ci repertuar kin, w momencie jak jakieś mijasz, aplikacja która pokazuje Ci najbliższe restaurację z cenami i listą potraw

Ostatnio czytałem o fajnym projekcie - eZnaczek. Chcesz wysłać list/paczkę, nie kupujesz znaczka tylko wysyłasz sms'a na odpowiedni numer i dostajesz zwrotny kod który zapisujesz na liście. SMS kosztuje tyle ile znaczek, po takim kodzie możesz śledzić paczkę itp itd.
Wygoda! :-)

Cytat:
Napisany przez Pierwszy
Poruszam się komunikacją miejską i robię zdjęcia rozkładów jazdy na przystankach. Aparatem 1.3 Mpix w komórce. Wystarcza w zupełności! zoom działa świetnie! Pełnej klawiatury mi nie brakuje, bo kto by wklepywał ręcznie rozkład jazdy
Na mojej Avili używam mmpk. Rozkład komunikacji miejskiej w telefonie, wpisuję linię, wybieram przystanek i mam pokazany rozkład

Jakiś czas temu pisałem o programie Cabulous. Mając zainstalowany program masz pokazane wszystkie taksówki w mieście, które go mają. Taksówki widzisz w czasie rzeczywistym, możesz napisać do kierowcy i jak odpowiadać Ci będzie cena wybrać go a on zobaczy twoją pozycję(wcześniej jest ukryta) i podjedzie do Ciebie!


Wracając do mobilnego liska to fajna sprawa z tym pobieraniem zakładek z wersji stacjonarnej.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 02.04.2011 o godz. 07:51
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 10:04   #3955
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Jakie straszne? Jakie uzależnienie? Gdy na rynek wchodziły telefony GSM ludzie też mówili, że uzależnimy się od nich, ale tak się nie stało. Fakt są obecnie niezbędne w wielu wypadkach ale to nie oznacza, że ktoś jest uzależniony.
Nie stało się ?!?!

NIE STAŁO SIĘ ?!?!?

W Polsce jest zarejestrowanych więcej telefonów niż jest mieszańców, na świecie tendencje są podobne, telefon mają już nie tylko osoby w średnim wieku, ale także starsze - także naprawdę stare, które ze wszystkimi innymi nowinkami technicznymi są na bakier, i zupełnie młode - nie przesadząc przedszkolaki i pewnie jeszcze młodsze. Telefon ma praktycznie każdy! Nie ważne, czy go potrzebuje, czy nie, czy dałoby się bez niego obejść. Ma, bo trzeba. A coraz więcej osób ma więcej niż jeden..

A jak widać z rozmowy wcześniej, w coraz mniejszej ilości przypadków służy on do tego, co często było argumentem za tym, że faktycznie jest potrzebny - możliwości kontaktu z rodziną itp. Dzwonienie to już tylko jedna z funkcji, często mniej ważna..


Trudno mi wskazać jakąkolwiek inną rzecz, która tak uzależniła od siebie ludzi, jak telefony komórkowe..


Cytat:
Program o którym wspomniał @M@X to nie tylko kartka na której zapisujesz produkty. Wyobraź sobie, że jesteś w pracy, żona dzwoni i mówi, że chce abyś pojechał i kupił parę rzeczy. Wklepuje w domu do konta listonic listę zakupów, ty odczytujesz ją w telefonie i telefon np. pokazuje Ci ich ceny i sklep w którym jako całość są najtaniej i najbliżej. Fajne nie ?
arrghhh...

Jeszcze lepiej.. pracę wykonuję z domu, ceny porównuję przez wyszukiwarki, zamawiam online i przywożą mi do domu.. Zaraz.. tylko ktoś jeszcze musi otworzyć drzwi i odebrać towar.. Trzeba szybko rozwiązać ten problem..

A potem.. czemu nie własny avatar. Na razie technologie na to nie pozwalają, ale jak będziemy tak szybko i ładnie zmierzać w tym kierunku, to czemu nie. Surrogaci czekają...


Cytat:
Albo jesteś w markecie i widzisz np. torbę na laptopa renomowanej marki po obniżonej cenie. Robisz zdjęcie kodu kreskowego i klikasz znajdź....Program sprawdza inne sklepy w pobliżu czy akurat nie ma taniej takiej torby.
Ba chcesz kupić jakiś produkt i robisz zdjęcie a program pokazuje lokalizacje gdzie go możesz dostać!
czas umierać...

Technologie mogą naprawdę pomagać w życiu i opisana sytuacja jest jedną, która brzmi całkiem rozsądnie. Jest w końcu wygodnie, nowocześnie..

Mnie tylko zastanawia czy naprawdę czegoś takiego chcemy - możliwości porównania wszystkiego, ze wszystkim. Posiadania praktycznie kompletu informacji i - oczywiście - pełnego uzależnienia przy tym od urządzeń elektronicznych..


Cytat:
Aplikacja do tankowania, pokazuje okoliczne stacje benzynowe i ceny paliwa podświetlając najtańsze. Jak dla mnie to straszne ułatwienie życia.
Dalej. Aplikacja która pokazuje ci repertuar kin, w momencie jak jakieś mijasz, aplikacja która pokazuje Ci najbliższe restaurację z cenami i listą potraw
i wbudowany chip w głowę, który przesyła mi także reklamy, na wypadek gdybym nie usłyszał tych o natężeniu 1000 decybeli czy przegapił te z milionem luxów..

Jeszcze nie..? Nic straconego.. Apple w końcu musi jakoś zapewnić sobie funkcjonowanie po wydaniu Ipone'a 100 czy Ipoda/pada/pida/puda/pxxx 50..


Cytat:
Ostatnio czytałem o fajnym projekcie - eZnaczek. Chcesz wysłać list/paczkę, nie kupujesz znaczka tylko wysyłasz sms'a na odpowiedni numer i dostajesz zwrotny kod który zapisujesz na liście. SMS kosztuje tyle ile znaczek, po takim kodzie możesz śledzić paczkę itp itd.
Wygoda! :-)
To wszystko o czym piszesz (no.. może nie wszystko, ale generalnie) brzmi naprawdę nieźle i nie jest tak, że sam nie używam niektórych z takich rozwiązań. Mnie jednak naprawdę przeraża to postępujące całkowite uzależnienie od tego typu technologii. W niektórych przypadkach są naprawdę potrzebne, w niektórych niezbędne. Ale jeśli najprostsze czynności także przenosimy do elektroniki, to bez niej stajemy się po prostu kalekami. I mam wrażenie - bez obrazy dla nikogo - że kolejne pokolenie takie właśnie zaczyna być..

To mnie bardzo niepokoi...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 10:27   #3956
Banana Coctail
Banned
 
Avatar użytkownika Banana Coctail
 
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Banana Coctail jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@andrzejj9 nokia 5510 ma pełną klawiaturę, mp3, bateria długo trzyma. Tylko dual-sim jest nieobecny.
Banana Coctail jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 10:42   #3957
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
A mi tam starcza zwyczajny telefon, który tylko dzwoni, no może jeszcze SMSy wysyła/odbiera. Wszystkie te aplikacje, które wymieniłeś Andy są zupełnie zbędne - mi. I trudno mi zrozumieć osoby, którym są niezbędne. Jak gdzieś mam dojechać to sprawdzam rozkład jazdy w domu, jeśli wypadnie coś nieoczekiwanego to potrafię czytać te wywieszone na przystankach. A co do "najlepszych"? Skąd wiesz, że takie są? Skąd wiesz, że ta aplikacja pokazuje Ci najlepsze? I skąd wiesz, że wszystkie, najtańsze? Itd. itd. itd.

Nie rozumiem całego tego pierd*ca na punkcie smartfonów i tabletów. Tym bardziej, że obserwując po np. dzieciach swoich braci/sióstr, bez nich się nie potrafią obejść. Nie potrafią same wyszukiwać sobie potrzebnych informacji, ani myśleć kreatywnie. Wszystko to do tej pory robią za nie aplikacje i inne 'fejsbuki' (następne g*o ;]).
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 11:02   #3958
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Ciekawe co zrobisz gdy znajdziesz sie o drugiej w nocy na przystanku na koncu swiata na ktorym oczywiscie chuligani zniszczyli tablice z rozkladam. Moj rozklad jazdy, lacznie z przesiadkami planuje na biezaco siedzac w autobusie czy pociagu. I tu nie chodzi o brak kreatywnosci, bo te okazuje w innych dziedzinach zycia i pracy. Skoro moge uproscic czynnosci codzienne to to robie przerzucajac je na apki co daje mi wiecej czasu dla siebie.


Wiadomo***347;***263; wys***322;ana z ***63743; iPhone przy u***380;yciu Tapatalk
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 11:05   #3959
Berion
Hibernant
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Berion
 
Data rejestracji: 24.06.2004
Posty: 17,115
Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Berion jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Napisałem, że *mi* zbędne. Nie włóczę się nocami po mieście, także ten problem mnie nie dotyczy (ale przykład akurat dobry). ;]
__________________
Wszystko co chciałbyś wiedzieć o:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |

FF000000000003010101010003010000000003010000030000 00000003010000000003010100000003010101010003010000 00000300010101010300000000000301010000000300000001 01030101010100030101000000030000000000030100000000 03000001010103000000000003010100000003000000000103 01000000000301010000000301010000000300000000000301 01010100030000000000030101000000030000000001030003 01000000000301000000030100000000030000000101030100 00000003010000030100000000030100010003010100000003 00000000000300000000000300010301000000000301000003 00000001010301010100000301010000000300000000000301 00000000030000000101030000000001030101000000030101 000000030101000000FF
Berion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.04.2011, 11:13   #3960
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
@Max A co zrobisz jak telefon ci ukradna albo nie bedzie zasiegu - w koncu to drugi koniec swiata - czarna dziura zabita deskami
Dawniej ludzie zyli bez tego, rozklad mozna bylo sprawdzic w regionalnej gazecie, necie i tak jak Berion napisal, robilo sie to przed wyjazdem a nie w jego czasie, bo moze sie okazac ze linia jest remontowana i nie da sie gdzies dojechac - jak bedziesz sprawdzal na biezaco podczas jazdy a nie wczesniej.

Nie jestem technofobem, ale nie mozna sie wszystkim we wszystkim wyreczac bo w koncu w lozku tez nas cos wyreczy bo po co sie meczyc, jak cos moze zrobic to za nas
PS. Smartfona mam, psp rowniez i laptopa tez

Ostatnio zmieniany przez loki7777 : 02.04.2011 o godz. 11:18
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.