Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.06.2012, 13:02   #4486
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, no i?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.06.2012, 19:22   #4487
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Poczytałem komentarze i na razie 11.52 mi wystarczy
Dziwne, że w ogóle 11 posadziłeś, dziewiątka była przecież znakomita...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2012, 07:12   #4488
mirekk122
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.06.2012
Posty: 17
mirekk122 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ciekawe czemu antywirus avast nie ma ochrony na przeglądarkę opera?
mirekk122 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 18.06.2012, 16:10   #4489
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Stwierdzenie oczywiście nieprawdziwe - avast zapewnia ochronę www niezależnie od przeglądarki. Jedynie nie wspiera WebRep'a w Operze, ale ja i tak z tego nie korzystam w innych.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.06.2012, 07:14   #4490
mirekk122
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 01.06.2012
Posty: 17
mirekk122 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak mistrzu oczywiscie mialem na myśli że opera nie wspiera WebRep'a
mirekk122 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 13:26   #4491
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,445
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nawiązując do problemów z powracającą po updacie FF "niekompatybilnością" starych rozszerzeń, o czym było tutaj.

Powstało już rozszerzenie automatycznie dodające właściwy string w about:config po aktualizacji.

https://addons.mozilla.org/pl/firefo...ty/?src=search
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 15:54   #4492
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Poczytałem komentarze i na razie 11.52 mi wystarczy
Żebym to ja tylko siebie sam słuchał...

Niestety zainstalowałem tę wersję po którymś 'monicie' Opery i.. przyznam, że tak wolnej przeglądarki to jeszcze nigdy nie miałem (przynajmniej od czasu przesiadki z IE). Wracam do poprzedniej wersji i niestety coraz poważniej rozważam przesiadkę na Chroma.. (jak tylko uda mi się go w miarę dostosować do swoich potrzeb i przyzwyczajeń, to jednak trzeba się będzie z Operą po tylu latach pożegnać.. (choć niechętnie))
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 16:47   #4493
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak, Chrome jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ostatnio walczyłem z (zasranym) serwisem internetowym obsługi kont bankowych Polbanku, który na wstępie odrzucił Operę twierdząc, że nie jest wspierana (i rzeczywiście wykorzystywana tam aplikacja javy krzaczyła się niemiłosiernie). Chcąc nie chcąc odpaliłem FF, który niby działał, ale jak chciałem ustawić przelew przyszły na rok 2013, to okazało się, że nie mogę zmienić daty, bo okienko kalendarza jest za małe i nie można go powiększyć. Dopiero w Chromie udało mi się wszystko zrobić. A większego g... niż serwis Polbanku nie widziałem.

Więc możesz spokojnie zmieniać... Przynajmniej nie będziesz pisał, że najszybsza przeglądarka jaką do tej chwili widziałem jest wolna
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 17:08   #4494
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Najszybsza?

Wróciłem właśnie do 11.52 i różnica jest ogromna (oczywiście na korzyść) I mógłbym jeszcze zastanawiać, czy to nie tylko moje wrażenia, związane z konfiguracją danego komputera itp. ale po pierwsze sprawdzałem na kilku, a po drugie czytałem już przynajmniej z kilkaset komentarzy, gdzie ludzie też strasznie na to narzekali..


Poza tym nie wierzę.. Używasz gestów myszy? W tym przypadku głównie tego do zamykania stron? W ten nowej (pożal się Boże..) Operze nierzadko od momentu zrobienia gestu do zaknięcia strony mijała nawet sekunda - dwie (a ja w tym czasie nie wiedząc, czy zadziałało czy nie, robiłem gest jeszcze raz, i jeszcze, co albo zamykało mi kolejne strony, jak juz całość 'załapała', albo otwierało nowe strony, bo załapało tylko część gestu itp.). Już w 11.52 nie jest pod tym względem idealnie (w poprzednich wersjach gesty działały zdecydowanie lepiej), ale działa to generalnie poprawnie. W 12 dla mnie kompletnie beznadziejnie..
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 17:27   #4495
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście, że używam. Gesty myszą to jeden z głównych dla mnie atutów Opery. Żaden z dodatków do FF, czy Chome'a nie działa tak płynnie i niezawodnie, jak gesty wbudowane w Operze. Żadnych spowolnień w tym temacie nie zauważyłem, a pracuję na co dzień na naprawdę leciwym już CPU P4 3,0. A nowa wersja Opery uruchamia mi się widocznie szybciej niż poprzedniczka, która i tak była dużo żwawsza od konkurencji, natomiast strony wczytują się w mgnieniu oka i to dla mnie najlepiej widoczne przyspieszenie v12. To zawsze było mocną stroną Opery, a teraz jest po prostu komfort - to mi najbardziej przeszkadza w innych przeglądarkach, nie po to mam szybkie łącze, żeby czekać na otworzenie strony.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 17:45   #4496
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
I u mnie gesty działają równie dobrze jak w wersji 11.5 czy 11.64 jak i wcześniejszych... na szybko sprawdziłem opera:config moje ustawienia gestów i:
opera:config#UserPrefs|ShowGestureUI -> odznaczone (domyślnie zaznaczone)
opera:config#UserPrefs|GestureThreshold -> 10 (domyślnie 5)

No i nie zgodzę się, że jest wolna... opera v12 jest szybka jak diabli
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 17:50   #4497
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Czyli w takim razie dużo zależy od danej konfiguracji, a może i innych programów (tutaj chwilowo mam jeszcze McAfee (zanim to coś wyp...), co może trochę spowalniać, ale też nie przy wersji 11.52). Ale problem występuje i z tego, co czytam, nie jest rzadki.

Nie wiem, czy odważę się jeszcze wrócić do tej nowej wersji (bo w sumie i tak niewiele w niej dodali), ale jeśli to sprawdzę te ustawienia.


Aha, jeszcze jedno - instalowaliście od zera, czy jako uaktualnienie? (też podobno może mieć znaczenie)



-----

I jeszcze jedna sprawa od razu - nie macie problemów z YouTube? W standardowej rozdzielczości jeszcze jakoś chodzi, ale po przełączeniu na Hd, praktycznie nie zdarza mi się, że jakoś sensownie się ten film wczytywał. Nie robiłem jeszcze porównania z Chrome, ale czytałem też trochę wypowiedzi, że w Operze są z tym duże problemy (a nie ma w Chrome). I to mam niezależnie od wersji.. (rzadko w sumie YT używam, więc się powiedzmy przyzwyczaiłem, ale trochę to jednak wkurza.
__________________


neverending path to perfection..

Ostatnio zmieniany przez andrzejj9 : 28.06.2012 o godz. 17:53
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 18:02   #4498
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
używam comodo internet security (av+fw), czy mcafee "szkodzi" operze - niewiem
opera:config#UserPrefs|ShowGestureUI - tu wyłączamy/włączamy "podpowiadacza gestów myszy" mi zbędny, bo gesty znam

opera:config#UserPrefs|GestureThreshold -> tu zdaje się starujemy "zamaszystością" gestów... kiedyś się tym bawiłem no i stanęło na wartości 10 i tak juz zostało

Nowe wersje opery instaluje na "czysto" po czym kopiuje wszystkie ustawienia ze "starej" opery a wspomagam się >tym softem< działa perfekcyjnie
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 18:02   #4499
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Uaktualnienie, avast. A z youtube w HD mam problem nie tylko w Operze, ale i we wszystkich - tu niestety ograniczemiem jest kofig kompa, a nie użyta przeglądarka.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.06.2012, 21:42   #4500
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Zmień zasilacz.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.