Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.05.2005, 11:54   #796
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Właśnie się przekonałem, że Opera może być dosyć niebezpieczna

A dokładniej - jakiś tydzień temu będąc na stronie internetowej kliknąłem pewien link (od razu wyjaśniam, że nie była to strona z gatunku niebezpiecznych tylko oficjalny serwis ). Po kliknięciu system się zawiesił, na sekundę pojawił się niebieski ekran po czym nastąpił samoistny restart. Po uruchomieniu Windowsa i włączeniu Opery stwierdziłem, że powróciła ona do swoich domyślnych ustawień i trzeba było konfigurować wszystko od nowa.

Ten sam problem wystąpił jakieś 10 minut temu. Chcąc odpowiedzieć na pewien post kliknąłem na "odp. z cytatem". Tym razem jednak, po uruchomieniu Windowsa, Opera nie powróciła do swoich domyślnych ustawień. Zamiast tego zresetowało mi się... GG. Program wyglądał jakbym go dopiero co zainstalował, wszystkie hasła zniknęły, nawet okienko z numerem było puste i trzeba go było ręcznie wpisywać. Dobrze, że przynajmniej archiwum i lista zostały nietknięte

EDIT:
Ledwo skończyłem pisać post i znów to samo, tym razem nawet nigdzie nie klikałem. Na szczęście skończyło się na ponownym uruchomieniu systemu, Opera jak i inne programy nie zostały przywrócone do domyślnych ustawień.
Ktoś wie co może być przyczyną tego problemu?
Dodam, że mam Operę w wersji 8.0.

Ostatnio zmieniany przez Unit : 27.05.2005 o godz. 12:02
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.05.2005, 12:18   #797
Pierwszy
Guru
 
Avatar użytkownika Pierwszy
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Posty: 1,422
Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Pierwszy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
po pierwsze co zawierał tajemniczy niebieski ekran
__________________
Pierwszy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2005, 12:27   #798
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mnie to wyglada na walnietą pamieć, a nie problem z operą
"Mój Komputer" wlasciawosci=zawansowane="uruchamianie i dzyskiwanie"=ustawienia i odchacz "automatycznie uruchom ponownie"
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !
siwy_mw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2005, 12:35   #799
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Pierwszy
po pierwsze co zawierał tajemniczy niebieski ekran
Tego niestety Ci nie powiem, ekran pojawia się na jakąś sekundę po czym komp się resetuje. Mogę jedynie powiedzieć, że na całym ekranie są białe napisy i symbole jednak nie zdążyłem przeczytać.

Po ponownym uruchomieniu, jeszcze zanim załaduje się Windows, uruchamia się proces, który szuka błędów na dysku. Za pierwszym razem znalazł nieprawidłowe wpisy w plikach Opery z katalogu "profile". Za drugim i trzecim razem nieprawidłowych wpisów było więcej, z różnych katalogów.

W sumie mógłbym wykasować Operę i zainstalować ponownie (co pewnie i tak zrobię) i pewnie problem by się rozwiązał, chciałbym jednak z ciekawości poznać co jest jego przyczyną



Cytat:
Napisany przez siwy_mw
mnie to wyglada na walnietą pamieć, a nie problem z operą
Wątpię, takie błędy pojawiają się jedynie przy korzystaniu z Opery. Kiedy jej nie używam, komp może chodzić całymi dniami i nawet się nie zawiesi.

Ostatnio zmieniany przez Unit : 27.05.2005 o godz. 12:42
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.05.2005, 12:39   #800
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Unit
Tego niestety Ci nie powiem, ekran pojawia się na jakąś sekundę po czym komp się resetuje. Mogę jedynie powiedzieć, że na całym ekranie są białe napisy i symbole jednak nie zdążyłem przeczytać.

Po ponownym uruchomieniu, jeszcze zanim załaduje się Windows, uruchamia się proces, który szuka błędów na dysku. Za pierwszym razem znalazł nieprawidłowe wpisy w plikach Opery z katalogu "profile". Za drugim i trzecim razem nieprawidłowych wpisów było więcej, z różnych katalogów.

W sumie mógłbym wykasować Operę i zainstalować ponownie (co pewnie i tak zrobię) i pewnie problem by się rozwiązał, chciałbym jednak z ciekawości poznać co jest jego przyczyną
odchacz to co napisałem, o wtedy niebieki ekran pozostanie i bedziesz mógł odczytac kod błędu.
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !
siwy_mw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 11:55   #801
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Miałem to samo, podczas korzystania z netu tez mialem taki bluescreen 1 sekundowy i była to walnita pamięć! Wszystkiego bym sie spodziewal ale pamiec? Wystepowało to w moim przypadku na FireFoxie. Sprawdz tego bluescreena
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.05.2005, 16:56   #802
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Sprawdzę jak tylko się pojawi (chociaż było by lepiej aby w ogóle się nie pojawił)

Gdyby to był jakiś problem z pamięcią to objawy takie występowałyby bez względu na to co się robi na kompie?
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2005, 08:30   #803
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
poraz kolejny zmarl mi lisek

objawy mam idiotyczne - klikam na ikone, niby sie odpala bo jest odpalony (jest proces w menadzeze zadan) a gui jak nie ma tak nie ma

pojawilo mi sie to juz poraz drugi
pomogla reinstalaka, ale takie reinstlowanie jest troche bez sensu

moze mam jakiegos smiecia ??
adaware nic nie wykazuje, IE staram sie nie uzywac, choc troche stron wymaga tej "jedynej slusznej" przegladary ?

thx
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2005, 09:29   #804
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
poraz kolejny zmarl mi lisek

objawy mam idiotyczne - klikam na ikone, niby sie odpala bo jest odpalony (jest proces w menadzeze zadan) a gui jak nie ma tak nie ma

pojawilo mi sie to juz poraz drugi
pomogla reinstalaka, ale takie reinstlowanie jest troche bez sensu

moze mam jakiegos smiecia ??
adaware nic nie wykazuje, IE staram sie nie uzywac, choc troche stron wymaga tej "jedynej slusznej" przegladary ?

thx
mam to samo od czasu do czasu, jak wylacze z procesow i uruchomie ponownie to kasuje mi to co jest tempach liska
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !
siwy_mw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2005, 10:45   #805
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
i znow reinstalka pomogla

ale tak za kazdym razem to ...
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2005, 18:13   #806
Unit
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 21.02.2005
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 198
Unit w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wypróbuj Operę - nie będziesz miał takich problemów
Unit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.05.2005, 20:17   #807
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może już było, ale nie znalazłem

Jak w Operze ustawić cos takiego żeby po najechaniu myszką na nazwę tematu pojawiała się skrócona treść tematu a nie adres do dyskusji?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-przyklad.jpg  
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2005, 08:18   #808
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Unit
Wypróbuj Operę - nie będziesz miał takich problemów
opere tesh mam, ale na wolnym kompie lisek chodzi szybciej i zzera mniej zasobow
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2005, 12:29   #809
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przy wychodzeniu z ff często dostaję pewien komunikat.
System świeżutki, wszystko cacy, tylko włącza się później wysyłanie raportu błędów do mozilli.
Oto ów komunikat:
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-schowek02.gif  
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.06.2005, 12:42   #810
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
widze ze coraz wiecej kolegow ma problemy z liskiem moze go za bardzo przypalali
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.