Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.11.2004, 19:16   #106
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... obawiam się, że ET 3 pracuje z "jedynie słuszną" przeglądarką
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.11.2004, 19:19   #107
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Tak tez przypuszczam jak Zetoxa prawi, nasze ff widac nie chca tak pieknie wspolpracowac.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2004, 19:23   #108
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ThanatoS
Tak tez przypuszczam jak Zetoxa prawi, nasze ff widac nie chca tak pieknie wspolpracowac.
ale mamy ladna wtyczke ktora tlumaczy min na polski
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2004, 19:35   #109
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
ale mamy ladna wtyczke ktora tlumaczy min na polski
A to sie zgadza Bartusiu , dla nie wtajemniczonych moglbys podac linka do niej bo mi jakos zaginal.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2004, 19:46   #110
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Prosze bardzo

http://www.ctomer.com/archives/translate/
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2004, 20:02   #111
siwy_mw
dzien sadu juz blisko
 
Avatar użytkownika siwy_mw
 
Data rejestracji: 05.11.2002
Lokalizacja: Bielsko-Biala
Posty: 1,315
siwy_mw zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm zainstalowalem w\w wtyczke ale nie tlumaczy na polski to raz a dwa nie tlumaczy wcale tylko pokazuje sie strona astalavista ?
__________________
Liga rządzi, liga radzi, SIWY nigdy cie nie zdradzi !!!
Wszystko na temat DivX i nie tylko !
siwy_mw jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.11.2004, 20:21   #112
cyki
Bojownik Ruchu Oporu
 
Avatar użytkownika cyki
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Polanica
Posty: 348
cyki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Opera 7.60 Technical Preview 3

No i OS ASA wypuściła trzecie preview Opery 7.60. Chętnych do testowania zapraszamy: wersja dla Windowsa.

Zalecane jest instalowanie do nowego katalogu lub przynajmniej backup starej wersji przed instalacją w tym samym katalogu.

Wątek na polskim forum
cyki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2004, 20:15   #113
smolik
8 Samuraj
 
Avatar użytkownika smolik
 
Data rejestracji: 23.03.2004
Lokalizacja: Ciemna strona Księżyca
Posty: 1,248
smolik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przeczytajcie sobie reakcje Micro$oftu na Firefoxa i jej rosnącą popularność.
http://www.idg.pl/news/72408.html
Robią dobrą minę do złej gry.
__________________
Miłość to czekanie na szelesty, listy, na pukanie do drzwi...

Reputkowym skrytożercom mówimy nie!!!
smolik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 00:07   #114
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez smolik
Przeczytajcie sobie reakcje Micro$oftu na Firefoxa i jej rosnącą popularność.
http://www.idg.pl/news/72408.html
Robią dobrą minę do złej gry.
tia, ja sie zarazilem do firefoxa na forum (dzieki koledzy ) w ciagu ostatniego miesiaca sam "nawrocilem" 3 osoby - na firefoxa oczywiscie
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 15:58   #115
epol
przeciętny zjadacz...piwa
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika epol
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Lokalizacja: śląsk
Posty: 4,869
epol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
A jeśli użytkownikom konkretnego produktu brakuje jakichkolwiek funkcji, powinni o tym informować koncern, który może na ich sygnały szybko zareagować.
Szybko Niech mnie lepiej nie rozsmieszaja ^_^ Nie pamietam zadnej laty M$ ktora by sie ukazal rownie szykbo jak do Firefoxa.

Cytat:
Przykładowo, według Bena Englisha, znana z Firefoxa opcja przeglądania kilku stron internetowych w jednym oknie (tabbed browsing) nie jest tak naprawdę istotna dla użytkowników IE.
Nie bo po co :\ Uzytkownicy IE posiadaja sklonnosci masochostyczne, wiec nie potrzebuja paneli.

No ja *******e (sorki za slownictwo), ale nie moge tego czytac
__________________
epol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 16:27   #116
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Przykładowo, według Bena Englisha, znana z Firefoxa opcja przeglądania kilku stron internetowych w jednym oknie (tabbed browsing) nie jest tak naprawdę istotna dla użytkowników IE.
Ciekawe bo mi brakowalo tego bardzo w IE i to jedna z glownych przyczyn zmiany przegladarki. Nie chce miec otwarte 10 okien tego samego programu skoro moge miec jedno okno a w nim 10 zakladek - to wygodniejsze i bardziej logiczne.

Cytat:
Nie pamietam zadnej laty M$ ktora by sie ukazal rownie szykbo jak do Firefoxa.
Niestety tez sie czekalo do chwili wprowadzenie nagrod za znajdowanie bugow. Pozniej bylo lepiej.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 17:10   #117
Don Laser
laser nieskalibrowany
 
Avatar użytkownika Don Laser
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 303
Don Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przekornie tylko dodam ,że stosując Avant Browsera możemy korzystać z dobrodziejstw paneli w oknie, poza tym IE posiada naprawdę bardzo dużo ukrytych funkcji , a z ta zakładką działa i jest nader sprawną przeglądarką,
Mimo iż uzywam w tej chwili FF to daleki bym był od tego by produkt MS od czci i wiary odsądzać. Wiem, wiem kwestie bezpieczeństwa i wolna reakcja z wypuszczanie łatek.
Ale pamiętajmy że Windowsa na świecie używa 90 pare % ludzi,a IE tez prawie tyle, IMO żadna firma która ma opanowany tak rynek nie bedzie wypuszczać żadnych uaktualnień póki tego nie sprawdzi nie przetestuje, bowiem nie chodzi tu o zwykłych userów systemu, ale o firmy gdzie wypuszczenie jakieś źle działającej łatki wiecej szkody niz pożytku przynieść by mogło, choc przyznać muszę że parę razy się to MS zdażyło.
Póki co cieszmy się że powstają produktu takie jak FF czy Opera, ale nie łudźmy się że tak szybko wysiudają IE z rynku.
Weźmy przykład z Linuksa stara się idzie mu coraz lepiej i trzymam za ten system kciuki, ale wciąż jest to margines rynku systemów, jak byśmy na to nie spojrzeli, miejmy tylko nadzieje że nie na zawsze.
Don Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.11.2004, 19:05   #118
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Don Laser a pamietasz jak M$ wypuscil latke na IE sorry do IE, a za jakis czas wyszla kolejna bo tamta wcale problemu ni rozwiazywala. Ale na ta pierwsza dlugooo sie czekalo.
A teraz mnie mocno pier**li IE. M$ zacznie reagowac jak procent uzytkownikow uzywajacych alternatywnych przegladarek bedzie bliski usytkownikom IE. Wtedy przejrzy na oczy ze ta przesiadka na inne przegladarki nie jest wcale tymczasowa, tylko stala. A kazde kolejne wypowiedzi szefow koncernu z Redmond na temat wyzszosci IE nad FF, Opera sa smieszne . A uzytkownicy uzywajace IE nie maja sklonnosci masochistycznych tylko sklonnosci amobojcze.

Pozdro
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2004, 10:29   #119
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bez jaj!! Mulący Firefox i Java Sun!

Skusiłem się zainstalować Mozille Firefoxa.
Gadając z jednym z naszych kolegów z forum zapytałem naturalnie o jave bo wiem, ze przeglądarki zewnętrzne muszą korzystać z jakiejś javy.
Naturalnie dostałem link do kobyły Sun'a.

Cholera jasna jak to się dzieje, że kiedy otworze jakąś stronkę (np. wp i jakiś poddział) gdzie jest dużo animacji/skryptów java to Mozilla mi ciągnie prawie 100% użycia procesora?!
Ta sama strona przy użyciu MyIE to użycie procka wręcz znikome.
Dlatego zawsze byłem zwolennikiem tzw. "Javy Microsoftu", którą ściągnąłem kiedyś dawno temu przy okazji kiedy nie mogłem wejść na czata i onet mi zaproponował ściągnięcie tejże Javy ok. 2 MB.

Więc pytam czy nie ma innej Javy tylko ta po******ona na max Java Suna której installka ma ponad 10 MB i nie wiem po co (jest różnica 2 MB, a 10 MB).
Pamiętam jak kiedyś miałem Jave Sun'a zmulała na max i teraz też zmula.

Na pewno problem ten nie występuje przy bardzo szybkich komputerach. Z moim komputerem mimo to, że rakietą nie jest to jest wszystko OK.

Przetestowałem pare stron przy użyciu IE, a potem Firefoxa, który korzysta z tej powalonej Javy Sun'a i wnioski są tragiczne.

Firefox fajny jest, ale jeśli ma mi tak zmulać sprzęt to nie dzięki.
Kto to wymyślił, kto utrudnia tak prace, skoro można lepiej pokazał to microsoft ze swoją Javką i IE.

Macie jakieś pomysły?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2004, 10:34   #120
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak - wywal jave od microshita
java suna jest bardziej kompatybilna i szybsza, wiec jesli cos Ci muli to znaczy microshitowska ci gryzie
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
adblock, addon, chrome, dodatek, dodatki, firefox, google, js, kmeleon, noscript, opera, opera mini, opera unite, plugin, safari, vivaldi, wtyczka, wtyczki


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.