Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2005, 10:31   #31
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Dlaczego nie uzywam TheBata:

1) Jest platny. (poza tym zakup wersji 3 nie daje mozliwosci upgrade na wersje 4 w momencie kiedy sie pojawi, a jedynie zadje mozliwosc uzyskania rabatu - nie lubie placic, a 2 razy tym bardziej)
2) Robienie archiwum dziala kiepsko. Zrobilem sobie wspomniana archiwizacje w TheBat no i chcialem przywrocic kopie spowrotem. W momencie robienia kopii Bat byl na D: a jak chcialem go przywrocic to byl tylko dysk C: . Niestety mechanizm przywracania archiwum bata dziala tak ze probuje sie rozpakowywac do miejsca w ktorym Bat byl poprzednio i operacja sie nie udala.

Teraz uzywam Thunderbirda. Ogolnie podoba mi sie - to jest to czego szukalem. Z rzeczy ktorych sie nie spodziewalem a milo mnie zaskoczyly, to automatyczny import dotychczasowych wiadomosci z OE (tu odpowiedz na pytanie z poczatku tematu - te odebrane na dole to folder zimportowany z OE, a odebrane na gorze to zwykly folder Thundera) i dosc inteligentny system blokowania. Jedna rzecz w Thunderbirdzie byla minusem - jak ktos juz wczesniej napisal, przy korzystaniu z kilku kont trzeba je wszystkie odpowiednio poprzestawiac, ale jak sie to juz raz zrobi to potem jest juz tylko z gorki
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2005, 11:05   #32
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
http://www.moox.ws/tech/mozilla/
na dole stronki masz do wyboru FF lub TB
Dziwne, bylem na stronce o podanym linku ale nie bylo tych plikow, dopiero teraz kiedy odswiezylem pojawily sie...

Mozecie mi jeszcze powiedziec czym roznia sie wersje M1, M2 i M3 (release i trunk)? Ktora z nich bedzie zoptymalizowana pod AMD?
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 11:24   #33
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.moox.ws/tech/mozilla/mdefs.htm
tu masz dokładnie rozpisane
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 11:26   #34
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Dlaczego nie uzywam TheBata:

1) Jest platny. [...]
2) Robienie archiwum dziala kiepsko.[...]
Ad.1) od czego są gazetki komputerowe (chociaż muszę ci przyznać rację z tym licencjonowaniem trochę przeginają)
Ad.2) dziwne ja nie miałem takiego problemu - chociaż miałem inny nie chciał mi przywrócić wszystkich folderów i niektóre musiałem ręcznie

ale

mimo szczerych chęci i poświęcenia mnóstwa czasu nie udało mi się znaleźć programu darmowego, mającego możliwości thebata
jedyny zbliżony to gołąbek (projekt niestety zaniechany)
a w tbirdzie wszystko jest na opak (a to wysyłanie z jednego smtp jest w/g głupią opcją)

jak ktoś zna program, który
  • trzyma pocztę z każdego konta w osobnym folderze
  • ma możliwość założenia hasła na skrzynkę (a najlepiej na cały program)
  • używa dla każdego konta osobnego SMTP
  • poprawnie koduje wiadomości z polskimi znaczkami
niech da znać
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 11:43   #35
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... eech majonez, nie chciało ci sie poszukać, jest w TB wysyłanie poczty z indywidualnego smtp dla każdego konta :cool: :cool: również przechowywanie wiadomości w odrębnym katalogu dla każdego konta istnieje w TB tylko poszukać :cool: , kodowanie w polskich znaczkach też jest.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 11:54   #36
Memphisus
peace 4 us ;)
 
Avatar użytkownika Memphisus
 
Data rejestracji: 25.10.2003
Lokalizacja: Far away from here
Posty: 291
Memphisus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Od dłużeszego czasu mam Incredi Mail'a i jak dla mnie jest
Wodotrysków można nie używać

Jedyna wada - nie ma kodowania polskich znaczków, tzn są kombinacje żeby je mieć, ale czasem maile przychodzące zamiast polskich krzaczków zawierają inne.
__________________
"Always be nice to people on your way up. Because you will meet the same people on the way down." - Wilson Mizner

Ostatnio zmieniany przez Memphisus : 31.01.2005 o godz. 11:56
Memphisus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 13:07   #37
Lwiczek
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Lwiczek
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 100
Lwiczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Dlaczego nie uzywam TheBata:
1) Jest platny.
W lutowym KŚ Ekspert ma być pełna wersja 3

Cytat:
Napisany przez pawelblu
2) Robienie archiwum dziala kiepsko.
A po co robić archiwum? Używam Bata już od bardzo dawna i jeszcze mi się ani razu nie sypnał... A jak muszę robić reinstal to tylko wcześniej eksportuje stosowna galaz z rejestru z ustawieniami [w sumie dla wsyzstkich programow tak robie ], gdzie zapisane sa miedzy innymi siezki do folderow z wiadomosciami i ustawieniami kont i tylko po ponownym zainstalowaniu systemu importuje ten pliczek i mam bata dokladnie takiego samego jak mialem
Lwiczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.01.2005, 14:49   #38
Krzycho83
Racer
 
Avatar użytkownika Krzycho83
 
Data rejestracji: 12.11.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,538
Krzycho83 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
http://www.moox.ws/tech/mozilla/mdefs.htm
tu masz dokładnie rozpisane
Dzieki Zetoxa
Krzycho83 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 10:17   #39
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... dla użytkowników ThunderBird'a, jest bardzo użyteczne rozszerzenie, które po zainstalowaniu daje opcję about:config taką jak w FF. Pojawia się ona w menu Narzędzia.
Dołączone pliki
File Type: zip aboutconfig-0.5.zip (13.5 KB, 40 oglądane)
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 10:27   #40
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
... eech majonez, nie chciało ci sie poszukać, jest w TB wysyłanie poczty z indywidualnego smtp dla każdego konta :cool: :cool: również przechowywanie wiadomości w odrębnym katalogu dla każdego konta istnieje w TB tylko poszukać :cool: , kodowanie w polskich znaczkach też jest.
ja wiem że jest ale trzeba to poustawiać a jak dla mnie to trochę zakręcili z tymi opcjami jednak nie ma opcji na ustawienie hasła na uruchamianie programu lub otworzenie danej skrzynki - jeżeli jest to please powiedz jak i gdzie
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.02.2005, 10:39   #41
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
hasła na uruchomienie programu chyba nie ma, ale jest hasło główne na uruchomienie wszystkich skrzynek,
menu Narzędzia\opcje\zaawansowane\zachowane hasła i tam jest przycisk "główne hasło"
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.02.2005, 23:49   #42
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
hasła na uruchomienie programu chyba nie ma, ale jest hasło główne na uruchomienie wszystkich skrzynek,
menu Narzędzia\opcje\zaawansowane\zachowane hasła i tam jest przycisk "główne hasło"
hmm albo ja cos zle robilem albo mi to nie specjalnie dzialalo tak jak chcialem
sprawdze jeszcze raz ale chyba ciezko bedzie mi sie przestawic na TBirda poza tym jezeli bedzie bat 3 w KS to nie ma szans
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2005, 09:39   #43
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
na prośbę userów kleimy
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2005, 20:03   #44
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rozczarowałem się w KS jest thebat 3 home ale trial 30 dni
a już sobie pazurki ostrzyłem
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.02.2005, 20:18   #45
Lwiczek
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Lwiczek
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 100
Lwiczek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
hmm.. ale to mialo byc w numerze ktory wyjdze 9 lutego i mial to byc KS _ekspert_... bo podobno w styczniowym KS zwyklym byla wersja trialowa faktycznie...
Lwiczek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.