Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.04.2009, 18:43   #931
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
otwarli i chyba padli z wrażenia
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.04.2009, 05:27   #932
silent22
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 26.12.2003
Posty: 531
silent22 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Diabolique Podgląd Wiadomości
a ja ciagle szukam zapa na PT
daj maila
__________________
silent22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2009, 19:56   #933
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Musze sie pochwalic.
Stracilem 3 konta ostatnio. Wszystkie z pieknymi lub dobrymi ratio.
Powinni wysylac jakies ostrzezenia albo w ogole zrezygnowac z czegos takiego. Czlowiek sie meczy i kilkaset gb w piach poszlo.
ehh
Zostal mi bt i tb.
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2009, 21:02   #934
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Sunna z pt? Jeśli tak to dlaczego?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2009, 22:23   #935
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mój znajomy właśnie też dostał bana dzisiaj... Jeszcze nie wie dlaczego, ale trzymał ratio i nie oszukiwał. Ciekawe, coś się dzieje na trackerze chyba ;-)
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2009, 22:29   #936
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piterniel Podgląd Wiadomości
Mój znajomy właśnie też dostał bana dzisiaj... Jeszcze nie wie dlaczego, ale trzymał ratio i nie oszukiwał. Ciekawe, coś się dzieje na trackerze chyba ;-)
PT: "- konta (o randze niższej niż VIP) bez downloadu lub uploadu przez conajmniej 90 dni, będą usuwane jako nieaktywne"
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2009, 22:31   #937
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
Musze sie pochwalic.
Stracilem 3 konta ostatnio. Wszystkie z pieknymi lub dobrymi ratio.
Powinni wysylac jakies ostrzezenia albo w ogole zrezygnowac z czegos takiego. Czlowiek sie meczy i kilkaset gb w piach poszlo.
ehh
Zostal mi bt i tb.
Cytat:
Napisany przez Piterniel Podgląd Wiadomości
Mój znajomy właśnie też dostał bana dzisiaj... Jeszcze nie wie dlaczego, ale trzymał ratio i nie oszukiwał. Ciekawe, coś się dzieje na trackerze chyba ;-)
Admin psychol!?
To norma na torrentach.
Te pajace nie rozumieja, ze sami sobie kopia grob.
Zreszta, 99% jest na otwartych, a ten 1% mozna sobie darowac i pociagnac z mula.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2009, 00:05   #938
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@yahol tylko te 99% przeważnie jest pierwsze na PT i dopiero później na innych serwisach p2p. Do tego dochodzi szybkość ściągania *****ną obsługę można jakoś znosić...
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2009, 00:53   #939
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dostałem bana na PT, chyba za to, że nic nie pobierałem, nawet się cieszę, bo seriale są bez łachy wszędzie. Adminami/moderatorami są tam jakieś zapryszczone/zakompleksione gnojki, nawet szkoda gadać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2009, 08:18   #940
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
To, jacy są admini PT wiadomo od dawna, więc nie rozumiem Waszego oburzenia :-).
Ja mam VIPa i mi wszystko lotto ;-).
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2009, 09:20   #941
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@yahol tylko te 99% przeważnie jest pierwsze na PT i dopiero później na innych serwisach p2p. Do tego dochodzi szybkość ściągania *****ną obsługę można jakoś znosić...
A oczywiscie jk nie masz czegos natychmiast to wlosy ci rosna i dostajesz rozbieznego zeza

Cytat:
Napisany przez Smartek Podgląd Wiadomości
To, jacy są admini PT wiadomo od dawna, więc nie rozumiem Waszego oburzenia :-).
Ja mam VIPa i mi wszystko lotto ;-).
Nie oburzam sie, bo to nawet nie warto.
Chodzi o sposob podejscia do userow.
To swiadczy i o kulturze osobistej (takie trudne slowo i nieznane) jak i o pogladach owych adminow.
Bo ja rozumiem, ze serwis jest dla ludzi, a nie odwrotnie.
vide - tutejsze forum i fora osiolkowe.
A podejscie co do "wlasnosci" releasow, swiadczy o calkowitej nieznajomosci prawa, i o zadeciu az do wydecia w/w - a domniemana wladza unosi ich az pod sam sufit.
Szkoda tylko, ze jak przychodzi co do czego, to zostaje sam smród.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2009, 12:16   #942
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
@Sunna z pt? Jeśli tak to dlaczego?
M.in. z pt. Za co nie mam pojecia. Nie minelo 90 dni na bank. Jak juz wspominalem ratio bylo wiecej niz ok.
Hmm, mam pomysl za co. Teraz wprowadzili ze trzeba iles tam godzin seedowac lub do 1:1, tyle ze torrenta wywalili i pewnie mi pare godzin zabraklo. Ale z drugiej strony to mialo byc w przypadku nagminnego nie seedowania. Ot taki domysl. Ale to jeden z 3 trackerow jakie utracilem.
Nic nie poradze na dzieciuchy z gimnazjum. Trudno, nie musze miec wszystkiego przed premiera. Wiekszosc jest na publikach i nowosci naprawde ida blyskawicznie. Od innych rzeczy jest rapidshare.

Ostatnio sie zastanawiam powaznie nad p2m. Ale te lepsze sa chyba platne. A we wrzucanie nie bede sie bawil
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2009, 05:56   #943
mdfire
Cogito ergo doleo
 
Avatar użytkownika mdfire
 
Data rejestracji: 24.04.2005
Lokalizacja: Somewhere in time
Posty: 379
mdfire zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja niestety też niedawno straciłem parę kont z wysokim ratio (TL, BT) ale tylko ze względu na to, że dość długo się nie logowałem. Ale fakt jest faktem, ze mogliby jakieś ostrzeżenie przysłać.

Przy okazji, czy będzie ktoś taki miły i podzieli się ze mną zaproszeniem na DVDSeed.org ? Z góry dzięki.
mdfire jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2009, 13:07   #944
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jak ktos chetny to mam pare zaproszen na bitgamer.com , jak ktos chetny prosze dac maila i screena z innej stronki z ratio abym wiedzial ze daje osobie ktora zasłużyła na zaproszenie bo i sam nie mam zamiaru stracić konta
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.05.2009, 15:21   #945
suchyjastrzab
noob
 
Avatar użytkownika suchyjastrzab
 
Data rejestracji: 19.12.2005
Posty: 306
suchyjastrzab zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jestem zainteresowany.
http://img194.imageshack.us/img194/9017/ratio.png

suchyjastrzab@gmail.com
__________________
"Windows is a 32-bit extension to a 16-bit graphical shell for an 8-bit operating system originally coded for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand 1 bit of competition"
suchyjastrzab jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
bittorrent, btdigg, p2p, torrent, utorrent


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.