Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2013, 17:15   #1
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
BitTorrent Sync

BitTorrent Sync - synchronizacja z pominięciem "chmury", która wykorzystuje protokół BitTorrent.

http://labs.bittorrent.com/experiments/sync/

BitTorrent Sync-sync.png

Cytat:
BitTorrent Sync synchronizes your files using a peer-to-peer (P2P) protocol. This protocol is very effective for transferring large files across multiple devices, and is very similar to the powerful protocol used by applications like ***181;Torrent and BitTorrent. The data is transferred in pieces from each of the syncing devices, and BitTorrent Sync chooses the optimal algorithm to make sure you have a maximum download and upload speed during the process.
The devices you setup to sync are connected directly using UDP, NAT traversal and UPnP port mapping. We also provide such additional methods of ensuring connectivity as relay and tracker servers. If your devices are on the same local network, BitTorrent Sync will use your LAN for faster synchronization.
Cytat:
BitTorrent Sync was designed with privacy and security in mind. All the traffic between devices is encrypted with AES cypher and a 256-bit key created on the base of the secret***8212;a random string (20 bytes or more) that is unique for every folder.
It***8217;s our priority to make sure that nobody has unauthorized access to your folders. That***8217;s why there are no 3rd party servers involved when syncing your files. All the files are stored only on your trusted devices, controlled and managed solely by you.
For the same reason we provide you with a quick and easy way to manage secrets. You can regularly change them and invite people by sharing a one-time secret instead of distributing a permanent one.
Cytat:
The secret is a randomly generated 21-byte key. It is Base32-encoded in order to be readable by humans. BitTorrent Sync uses dev/random (Mac, Linux) and the Crypto API (Windows) in order to produce a completely random string. This authentication approach is significantly stronger than a login/password combination used by other services. That's why using a secret generated by BitTorrent Sync is very safe and secure.
If you want even more security, BitTorrent Sync gives you a way to use a custom secret. Just create your own secret, encode it with Base64, and enter in the secret field for BitTorrent Sync. Note that a custom secret should be more than 40 characters long.
Cytat:
In order to find proper peers that have the same secret, Sync uses:
  • Local peer discovery. All peers inside local network are discovered by sending broadcast packets. If there are peers with the same secret they respond to the broadcast message and connect.
  • Peer exchange (PEX). When two peers are connected, they exchange information about other peers they know.
  • Known hosts (folder settings). If you have a known host with a static ip:port, you can specify this in Sync client, so that it connects to the peer using this information.
  • DHT. Sync uses DHT to distribute information about itself and obtain the information about other peers with this secret. Sync sends SHA2(Secret):ip:port to DHT to announce itself and will get a list of peers by asking DHT for the following key SHA2(Secret)
  • BitTorrent tracker. BitTorrent Sync can use a specific tracker server to facilitate peer discovery. The tracker server sees the combination of SHA2(secret):ip:port and helps peers connect directly. The BitTorrent Sync tracker also acts like a STUN server and can help do a NAT traversal for peers so that they can establish a direct connection even behind a NAT.
We recommend that you use a tracker server instead of DHT for reasons of faster response and NAT traversal, so peers have a higher probability of networking directly.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2013, 18:43   #2
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Brzmi ciekawie, zastanawiam się do czego by to wykorzystać.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.04.2013, 20:26   #3
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Do synchronizacji pomiędzy wieloma komputerami

Powiedzmy zrzucasz zdjęcia z aparatu na komputer, ten po LAN automagicznie synchronizuje je z NASem i komputerem cioci, wujka...


Fajna sprawa to możliwość udostępnienia tylko do odczytu, czy na czas 24 godzin.


W tym wszystkim brakuje jeszcze tylko aplikacji mobilnej.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2013, 07:37   #4
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
No tak, ale po przemyśleniu o ile wszystko świetnie wygląda na papierze, to "w realu" jest całkiem nieżyciowe.

NAS w sieci lokalnej dużo szybciej zsynchronizuje się przy pomocy rsynca.

Problem z Bittorrent Sync jest taki, że oba urządzenia muszą być właczone jednocześnie. Jest to duży minus w stosunku do chmury, w której zdjęcia wrzucasz z laptopa w Lublinie i odczytujesz na swoim tablecie w Poznaniu tydzień później.

Drugi problem jest taki, że siłą Bittorrenta jest ilość użytkowników. Sync z góry temu zaprzecza, ponieważ użytkownik jest jeden i ma co najwyżej kilka urządzeń, z tego na raz włączone góra ze 2.
I cała para w gwizdek! Protokół w takim przypadku nie rozwinie skrzydeł.

I trzeci problem jest taki, że z chmury nie musisz ściągać wszytkiego. Tutaj po wrzuceniu filmu 10GB do folderu na komputerze Twój limit przesyłu danych na smartfonie zostanie dosłownie zmasakrowany, gdy zechce się on zsynchronizować.

Także aktualnie nie widzę innego sensownego zastosowania, jak .... wymiana plików wśród znajomych. I to najlepiej żeby było ich dużo, a dzięki technologii P2P i szyfrowaniu - nie muszą być całkiem legalne.

Myślę więc, że to się całkiem nieźle sprawdzi w akademikach Ktoś wrzuca wykłady w formie PDF - reszta zaraz to ma u siebie, a że ludzików jest kilkadziesiąt to szansa na spotkanie peerów istnieje.

Fajna technologia, brakowało czegoś takiego, ale standardowej chmurze, najlepiej prywatnej, to raczej nie zagrozi.

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 25.04.2013 o godz. 07:51
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2013, 08:50   #5
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Technologia jest fajna, ale czy nie prościej używać do synchronizacji prostszych i działających narzędzi jak SkyDrive , czy też - w ograniczonym zakresie - iCloud?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2013, 09:29   #6
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@Sobrus no ma ogracznienia - chociażby koniecznośc uruchomienia przynajmniej jednoego źróła, jednak sama technologia w wielu przypadkach jest lepsza niż chmura.

Przy synchronizacji danych między wieloma komputerami BT bije na głowe, bo rownomiernie rozbija transfery, przez co jest mniejsze obciążenie sieciowe.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to się nie wypowiem bo nie wiem dokładnie jak to działa i czy nie umieścili tylnych furtek

Na pewno fajna sprawa jak np. posiadamy jakiegoś NASa. Wrzucamy tam klienta i mamy non stop czynną jedną końcówkę. Dane lokalnie transmitują się po sieci LAN, a nie jak w przypadku DropBoksa i innych podobnych lecą do góry.


@Yossi nie wiem skąd się urwałeś, ale BTSync działa i JEST PROSTE. Wskazujesz folder do udostępnienia, kopiujesz skrót i dajesz dalej. Osoba wskazuje u siebie folder, wkleja skrót i już. Snychronizacja się wykonuje.
Gdzie tu trudność?

Dodatkowo ta technologia nie ogranicza Cię rozmiarem na plik tak jak np. SkyDrive, który ma 100MB na plik...


Oczywiście nie da się jej wdrożyć wszędzie, ale uważam że w wielu sytuacjach sprawdzi się lepiej niż obecnie stosowane rozwiązania.
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2013, 12:49   #7
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości

@Yossi nie wiem skąd się urwałeś...
No, tego typu odzywki uważam za - co najmniej - niegrzeczne. Jeśli masz do mnie pisać w ten sposób, to najlepiej nie odpowiadaj wcale - obowiązku nie ma.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.04.2013, 21:31   #8
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Pełna treść to:
Cytat:
@Yossi nie wiem skąd się urwałeś, ale BTSync działa i JEST PROSTE.
Wcześniej napisałeś, że nie działa wiec chciałem pokazać, że się (łagodnie to ujmując) mylisz.
Oczywiście nie napisałeś tego wprost, ale tak skonstruowałeś wypowiedź, że zabrzmiało jakby BTSync nie działało - co jest nieprawdą.

Do czego można stosować BTSync, jego przewagę nad np. wynalazkiem od MS, oraz wady opisałem wyżej.



W tej całej usłudze brakuje jeszcze aplikacji na urządzenia mobilne, oraz dla mojego routera Wtedy będzie dla mnie aplikacją godną zainteresowania się na poważnie.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2013, 09:42   #9
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Oczywiście nie napisałeś tego wprost, ale tak skonstruowałeś wypowiedź, że zabrzmiało jakby BTSync nie działało - co jest nieprawdą.
Nie mogę twierdzić, że coś nie działa, jeśli tego nie znam i nie używałem. Jeśli coś takiego napisałem, to poproszę o cytat. Napisałem o swoich wątpliwościach, a to chyba wolno- nie?
Mam wrażenie, że w wielu tematach zbyt szybko się zaperzasz, nawet, jeśłi mamy na ten temat identyczne zdanie. (a najczęściej mam takie jak Ty).
Melissę zamiast kawy może?
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.04.2013, 21:56   #10
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi
Nie mogę twierdzić, że coś nie działa, jeśli tego nie znam i nie używałem. Jeśli coś takiego napisałem, to poproszę o cytat. Napisałem o swoich wątpliwościach, a to chyba wolno- nie?
Wątpliwościach? Hmmm.

Cytat:
Technologia jest fajna, ale czy nie prościej używać do synchronizacji prostszych i działających narzędzi jak SkyDrive , czy też - w ograniczonym zakresie - iCloud?
Między wierszami się to czyta tak. Lepiej sobie zainstalować coś co działa, najlepiej SkyDrive, które jest bardzo proste...

BTSync jest BANALNE i DZIAŁA. Przed momentem sprawdziłem synchronizację po LAN między Ubuntu a Windows Viśta, i wiesz co? Działa za***iście szybko, i niewidocznie dla użytkownika.

Komputerem, który udostępniał był Ubuntu. Na Windows Vista po zainstalowaniu (~700KB!!) i uruchomieniu pokazuje się okienko w którym albo wpisujemy sekret do już udostępnionego zasobu, albo tworzymy nowy. Po wpisaniu istniejącego pyta się gdzie synchronizować dane, po wybraniu się synchronizuje.

Z tego co widzę to będą wersje dla MIPS - czyli pewnie mój router będzie w stanie to odpalić
http://forum.bittorrent.com/topic/18...-build-please/



Cytat:
Napisany przez yossi
Mam wrażenie, że w wielu tematach zbyt szybko się zaperzasz, nawet, jeśłi mamy na ten temat identyczne zdanie. (a najczęściej mam takie jak Ty).
Melissę zamiast kawy może?
Zawsze tak reaguję na trollowanie.



Wracając do samej technologii. W taki sposób np. developerzy mogą udostępniać swoje builidy z Androidem, studenci dzielić się notatkami.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.04.2013, 13:27   #11
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Wlasnie przy uzyciu tego narzedzia zsynchronizowalem moja biblioteke iPhoto (~50 GB) pomiedzy wszystkimi moimi Makami. Uzylem poki co klucza tylko-do-odczytu - nie chce by cos sie w niej namieszalo przez zmiane komputera, ale moze kiedys przetestuje. Narzedzie zajmuje malo zasobow, jest proste w uzyciu (choc mogloby byc po polsku) a przede wszystkim ma to czego wymagam od kazdego sftware i hardware - po prostu DZIALA! Dzieki za informacje, andy!
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.04.2013, 21:27   #12
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Na razie nie ma dedykowanej wersji dla systemu Android, JEDNAK...
https://matt.bionicmessage.net/blog/...droid%20device

Cytat:
BitTorrent, Inc came out with the beta of Sync - a peer to peer file sync tool this week. It came at the right time for me as I was looking for something to sync files across multiple machines, both across LAN and the internet, while using my own infrastructure.
The only issue I have with it is that there is no Android client yet. And I really want one - I use my Android tablet to write notes/annotate lecture slides and I want to ensure these are available on both my PCs and on my server.
Thankfully, while we wait for Sync to come to Android, there is a way to run Sync on your Android device right now, thanks to the fact that the BitTorrent folks have been awesome and released binaries for Linux on multiple architectures (including ARM, which is what 99% of the Android install base is running).
The way this is acheived is to use a chroot to run the Sync Linux binary. We do this by:
  1. Creating a minimal chroot environment, with only the libraries needed to run Sync
  2. Bundling this up into a filesystem image so we can run it off /sdcard on our Android device
  3. Using a small script to start Sync, and make the contents of /sdcard available to it under chroot
You will need a rooted Android device with loop filesystem mounts and busybox available. Most CyanogenMod ROMs should satisfy these requirements, if not, go out and recompile the kernel for your device so it does (horray for Open Source!)
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.04.2013, 22:48   #13
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Podziwiam autora za samozaparcie ...
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 29.04.2013, 11:59   #14
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Między wierszami się to czyta tak. Lepiej sobie zainstalować coś co działa, najlepiej SkyDrive, które jest bardzo proste...
Jeżeli już musisz odnosić się do moich postów, to proszę, czytaj to, co JA napisałem i do tego się odnieś. To, co Ty sobie wyobrażasz i co TY próbujesz odnaleźć "między wierszami"to naprawdę mało mnie interesuje i wybacz - nie bedę tego komentować.
Masz coś do mnie? Zacytuj i do tego się odnieś.

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
BTSync jest BANALNE i DZIAŁA.
Zacytuj proszę, gdzir to ja napisałem, że NIE jest banalne i że NIE działa

Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Zawsze tak reaguję na trollowanie.
Rozumiem, że trollem jest każdy, kto nie wychwala pod niebiosa Twoich opinii. Nawet, jeśli ten ktoś tylko zadaje pytania bo nie zna zagadnienia i chce się czegoś dowiedzieć?
Już zrozumiałem, że od Ciebie nie dowiem sie niczego.
Z mojej strony EOT.
I zastanów się 2 razy, zanim napiszesz kolejne wyzwiska.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2013, 23:53   #15
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Yossi
Jeżeli już musisz odnosić się do moich postów, to proszę, czytaj to, co JA napisałem i do tego się odnieś. To, co Ty sobie wyobrażasz i co TY próbujesz odnaleźć "między wierszami"to naprawdę mało mnie interesuje i wybacz - nie bedę tego komentować.
Masz coś do mnie? Zacytuj i do tego się odnieś.
Ależ czytam to co napisałeś. Z tej wypowiedzi:
Cytat:
Technologia jest fajna, ale czy nie prościej używać do synchronizacji prostszych i działających narzędzi jak SkyDrive , czy też - w ograniczonym zakresie - iCloud?
wywnioskować można tylko jedno: BTSync nie jest prosty, oraz nie działa i lepiej używać SkyDrive od MS.

Cytat:
Zacytuj proszę, gdzir to ja napisałem, że NIE jest banalne i że NIE działa
j.w

Cytat:
Rozumiem, że trollem jest każdy, kto nie wychwala pod niebiosa Twoich opinii. Nawet, jeśli ten ktoś tylko zadaje pytania bo nie zna zagadnienia i chce się czegoś dowiedzieć?
Już zrozumiałem, że od Ciebie nie dowiem sie niczego.
Z mojej strony EOT.
I zastanów się 2 razy, zanim napiszesz kolejne wyzwiska.
Ale tu nie chodzi o to że nie masz takiego samego zdania co ja. Po prostu trollujesz. Twój pierwszy post to przykład trollowania.
Oceniasz coś o czym nie masz nawet najmniejszego pojęcia - a wnioskuję to po twoim pierwszym poście w tym temacie w którym mijasz się z prawdą.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
bittorrent, bittorrent sync, bt, chmura, p2p, synchronizacja

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Bittorrent whiskey Off topic 2111 08.12.2007 22:02
Problem/audio ark_fx DVD-Video 1 10.11.2006 14:30
Samsung 750s Sync Master JackW Off topic 0 16.04.2004 10:04
EAC i sync error Wiadro Off topic 4 04.09.2003 22:39
Drive Image 2002 - Sync failed. tomus Napędy optyczne CD 3 03.04.2003 19:06


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.