Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.09.2015, 03:51   #1
WODZU1972
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika WODZU1972
 
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 114
WODZU1972 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Angry Brak wykrywalności podłączonego sprzętu do komputera

Witam, mam taki problem i proszę o pomoc w jego rozwiązaniu.
Otóż zakupiłem jakiś czas temu Studio MovieBox Plus firmy Pinnacle aby móc mieć możliwość przegrania materiału z zewnętrznego źródła na komputer stacjonarny poprzez złącze usb i odpowiednie oprogramowanie umożliwiające tą opcję.
Lecz niestety teraz po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows 10 Pro x64 nie mogę sobie dać rady aby znaleźć w internecie i zainstalować odpowiednie sterowniki pod ten właśnie system operacyjny aby była możliwość przegrywania.
Wcześniej gdy działałem na systemie Windows 7 Ultimate x64 wszysko śmiagało aż miło było patrzeć.
Gdy próbuję sterowników pod system operacyjny Windows 7 x64 niestety nic to nie daje nawet gdy przy uruchamianiu daję opcję uruchom jako administrator lub nawet bez tej opcji.
Po restarcie komputera nie wykrywa tego urządzenia juz próbowałem też nie restartować i również bez rezultatu pozytywnego mimo iż po instalacji ukazuje się informacja aby komputer uruchomić ponownie.
Do przechwytywania ze sprzętu stacjonarnego na komputer mam na myśli nagrywanie w czasie rzeczywistym oczywiście używam oprogramowania Video Deluxe 14 Plus wersja 11.0.6.4 wesja rzecz jasna Full.
Kodeki, java, itd. wszystko jest zainstalowanie najnowsze wraz z wszystkimi aktualizacjami jakie są dostępne do systemu operacyjnego lecz jak widzę nie zdaje to zbytnio egzaminu niestety.
Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu, pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-pinnacle-studio-moviebox-plus-510-.jpg  
WODZU1972 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.09.2015, 09:04   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przeprowadzka do właściwego działu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z instalacją systemu brak widocznego dysku w laptopie WODZU1972 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 5 22.07.2013 08:59
[ARTYKUŁ][PS3] Ściąganie patchy do gier na PS3 z poziomu komputera Bartez Homebrew 0 30.05.2011 16:22
Dysk przenośny podłaczony bezpośrednio do komputera stacjonarnego. Proszę o pomoc :) cegielka92 Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 5 07.03.2010 22:05
brak pliku NVATABUS.SYS tiken Komputery - oprogramowanie i sprzęt 14 03.02.2010 18:39
Brak paska Startu ynsiwy Off topic 9 07.04.2007 08:33


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.