Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy masz nasze forum jako 'strone startowa'?
TAK - dzien kazda minuta bez forum to czas stracony 17 28.81%
NIE - wole np. www.google.com 31 52.54%
a co to jest 'strona startowa?' 11 18.64%
Wszystkich głosów: 59. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.08.2002, 17:39   #1
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
czy masz to forum jako strone startowa?

w watku 'spowodowanym' przez kolege Kizia pojawilo sie dosc ciekawe stwierdzenie nt. strony startowej...

no wlasnie, czy tylko ja mam to forum jako 'home page'? (ja dodalem to jeszcze do autostartu )

glosujcie, komentujcie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.08.2002, 18:11   #2
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja mam strone główną cdrinfo jako startową
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 18:56   #3
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A ja sobie dzisiaj ustawiłem jako stronę startową przeglądarki( i tak dość często tu zaglądam), nie muszę się zastanawiać jaki tam jest dokładny adres( http://www.cdrinfo.pl/skrypty/vb/v/ ) a ustawienie http://www.cdrinfo.pl/forum.php3 powoduje, że muszę klikać w wejście. Wygodne rozwiązanie, zobacze, jak będzie mi przeszkadzało to zmienie na about blank.
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 19:43   #4
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam na startowej jakis tam onet chyba... Z tym forun na starcie to bylby dobry pomysl bo i tak tu czesto wchodze i siedze, ale wkurza mnie fakt ze jak zostawie kompa na pare godzin z forum na ekranie to w miedzyczasie oczywiscie przybedzie postow ale u mnie one sa wyswietlone jako juz przeczytane i musze szukac na czym wczesniej skonczylem. Jesli za kazdym razem wchodze na nowo na forum to wszystko jest OK. Ma ktos jeszcze cos takiego albo wie jak to ugryzc? Dodam ze na starym forum tego nie mialem.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 20:03   #5
lopus
WeldMaster
 
Avatar użytkownika lopus
 
Data rejestracji: 16.08.2001
Posty: 1,246
lopus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Mam na startowej jakis tam onet chyba... Z tym forun na starcie to bylby dobry pomysl bo i tak tu czesto wchodze i siedze, ale wkurza mnie fakt ze jak zostawie kompa na pare godzin z forum na ekranie to w miedzyczasie oczywiscie przybedzie postow ale u mnie one sa wyswietlone jako juz przeczytane i musze szukac na czym wczesniej skonczylem. Jesli za kazdym razem wchodze na nowo na forum to wszystko jest OK. Ma ktos jeszcze cos takiego albo wie jak to ugryzc? Dodam ze na starym forum tego nie mialem.
Ja mam ten sam objaw co grzeniu,nieprzeczytane posty po jakimś czasie są oznaczone jako przeczytane.Co to może być..
lopus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 20:35   #6
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja wogóle nie mam ustawionej strony startowej.
ThanatoS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 20:54   #7
Taz40
Forumator
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 813
Taz40 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Owszem mam ale w Operze bo z niej kożystam do przeglądania forum. A to z tego wzgledu że o tym oczym piszą grzeniu i lopus wystepuje bardzo żadko. W IE było to nagminne więc wykombinowałem opere.
Taz40 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 21:20   #8
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Sid - podoba mi się trzecia odpowiedź, he he :-D
a poważnie to nie mam ustawionej CDRInfo jako startowej, ale od niej zaczynam (codzienny ) przegląd netu, i nie podoba mi się bardziej google, to na co ja mam zagłosować?

PS. Ja już mówiłem, że bez forum jak bez wody
__________________
Pozdrawiam Pedros

Ostatnio zmieniany przez Pedros : 23.08.2002 o godz. 21:22
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 21:35   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
w sumie to google dalem jako przyklad - a co to tego odswierzania - to macie cos dziwnego - zrobilem eksperyment - zostawilem kompa na 2 godziny (uczylem sie) z wlaczonym forum - i u mnie nowe posty sa zolciutkie jak cytrynka (a propos - czy tylko mnie przeszyl mily dreszczyk na widok 'cytrynki' na odwrocie Gazety Telewizyjnej? )

moze trzeba sobie gdzies odswiezanie poustawiac?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.08.2002, 23:11   #10
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja skłamałem / bo żadne nie pasiło / jako żeużywam operki to startowych mam na dzień dzisejszy 20
pozdro
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2002, 00:46   #11
Marius_The_Mad
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika Marius_The_Mad
 
Data rejestracji: 25.07.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 465
Marius_The_Mad zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moja strona startowa to about:blank
Marius_The_Mad jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2002, 01:21   #12
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Marius_The_Mad napisa***322;(a)
Moja strona startowa to about:blank
U mnie dokładnie ta sama (skrycie zastanawiam się skąd Marius o niej wiedział i czy inni też ją znają?). Ale zacząłem się poważnie zastanawiać nad tą stronką google jest poprostu szałowa


Pozdrawiam wszystkich ..::emieN:::..
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2002, 18:44   #13
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
TeacMan napisa***322;(a)


U mnie dokładnie ta sama (skrycie zastanawiam się skąd Marius o niej wiedział i czy inni też ją znają?).


o, rany!!! ja też tak mam! to penie jakaś ogólnointernetowa konspiracja, zmierzająca do skrytego zaboutowania blanków...:cool:
mapsajm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2002, 18:47   #14
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Strona startowa?:-D A cio to!:-D :-D :-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.08.2002, 22:08   #15
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... u mnie to http://www.pajacyk.pl (serce mi pęka, gdy słyszę o głodnych dzieciach).
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.