Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.12.2011, 18:24   #31
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W DA jest chyba taka logika, że gdy dodasz drugą domenę, to utworzy dla niej kolejną strukturę katalogów i na tym ma polegać porządek.

Wiesz co, w sumie to nie jest takie głupie, jak mówiłem.

Ja mogę u siebie to dowolnie umiejscawiać i jak teraz patrzę to mam takie kwiatki, że pliki należące do głównej domeny są w podkatalogu serwisu na subdomenie

//edit
ustaw koledze MX na google apps i SRV do któregoś jabbera - będzie wniebowzięty
chyba wiesz o czym mówię, bo widzę, że nie jesteś newbie, jak na początku błędnie założyłem

Ostatnio zmieniany przez palikot : 30.12.2011 o godz. 18:35
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.12.2011, 18:46   #32
gallus
gÓru
 
Avatar użytkownika gallus
 
Data rejestracji: 20.12.2003
Lokalizacja: Zbąszynek
Posty: 5,983
gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>gallus jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Czyli nie wszystko złoto co się świeci
Na jakim skrypcie masz oparty swój panel administracyjny, mam nadzieję że w razie przenosin masz też tam phpmyadmin'a co bym za bardzo z bazami nie musiał kombinować?

Co do obecnego serwera - hostowo.eu to łapie on nieraz jakieś niespodziewane zadyszki dlatego też w miniony weekend zastanawiałem się nad jego zmianą lecz nie mogłem znaleźć jakieś niedrogiej alternatywy...
__________________

gallus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.12.2011, 19:53   #33
palikot
Banned
 
Data rejestracji: 19.11.2011
Lokalizacja: Praga
Posty: 194
palikot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie mam panelu, nie jestem hosterem - mam tylko porządne konta u hostera, które i tak nie są w pełni wykorzystywane. Możesz sobie zainstalować dowolny panel, ale po co

Mogę udostępnić login/pass & IP SFTP do twojego katalogu (FileZilla świetnie to obsługuje, jestem połączony już 3 dni). Edytor to nie wiem jakiego używasz. FTP nie mam i nie włączę.

Korzeń SFTP = korzeń httpd

quota może być 10 gb.

Domenę sam złapię i ustawię na wybrany przez Ciebie katalog (oczywiście fns1.42.pl niech pozostanie NS). Katalog dowolny, główny twojego konta albo dowolny podkatalog.

CREATE DB nie mogę dać uprawnień, ale uruchomię wybraną bazę danych (mysql lub postgresql) i przekażę login/pass etc.

Jest phpMyadmin & phpPgadmin - oba świetnie poustawiane, ze wszelkimi dodatkami. Logujesz się do nich normalnie login/pass.

Wskazałbyś mi jeszcze, na który katalog skierować przetwarzanie apache php & htaccess (może być główny katalog).

No i to tyle. Poczta, jabber - może być, jeśli zechcesz.

memcached jest, ale RAM wiele nie dam, parę mb maks.

Jeśli hosting Ci się spodoba, to możesz się zdalnie przenieść na swoje konto - ~ 23 zł miesięcznie za podstawowy pakiet. Baza się ładnie przeniesie poprzez phpmyadmin.
Jeśli kupisz potem swoje konto, to panel główny konta jest autorski i działa dobrze, a jeśli są błędy, to natychmiast naprawiane. Do tego jest shell (Debian & bash), więc zrobisz wszystko.
Ale nie ma to sensu, na swoim koncie miałbyś tylko ten panel, gdzie prawie nic nie ma: można tam ustawić domenę, stworzyć bazę czy powłączać frameworki python, ruby itp

Ostatnio zmieniany przez palikot : 30.12.2011 o godz. 19:57
palikot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
CD Audio jak nagrywać? Proszę mądre głowy o pomoc. adams Napędy optyczne CD 9 04.01.2005 21:45
LITEON LDW vs. SOHW - urwanie głowy... alexhawk Napędy optyczne DVD 4 04.11.2004 22:55
Virtualny Zawrót Głowy absorb Off topic 6 20.08.2003 06:27


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.