Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Komputery - oprogramowanie i sprzęt

Komputery - oprogramowanie i sprzęt Pytania i problemy niezwiązane z nagrywaniem, backupem i grami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.01.2008, 13:44   #46
zupabary
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.01.2008
Posty: 18
zupabary w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lol brodka.. :
"Tak masz racje ta gra jest juz stara, ale twoj komp jest jeszcze starszy a to co podajesz za wymagania to sa wymagania minimalne i dotycza kart graficznych ze sprzetowym Direct 9c, grac w ta gre na takim kompie jak twoj to tragedia, jak na athlonie xp 1700+, 512mb DDR, GF4200 TI 64mbddr potrafi ta gra sie nie raz zaciac przy wi***281;kszym skupisku ***380;o***322;nierzy i wiekszych mapach (przy ustawieniach standardowych i rozdzielczo***347;ci 1024x768) to por***243;wnaj sobie swojego kompa ze swoja grafika ktora ma jeszcze na pok***322;adzie pamieci SDRAM" <----- hmm albo jestes bot-em^^ albo nigdy w CoD1 nie grales ;] Czlowieku na takim kapie jakim podales to gra po 1 wogole sie nie tnie po 2 fps jest taki ze na bre mozna spokojnie grac. Posluchaj moj kap jest stary, slaby ale JAKIMS CUDEM jestem w najlepszym klanie na 1.1 mianowicie pAx clan... wiec nie mow mi ze granie na takim kapie jak ja gram jest "katorg***261;" bo jakos gram i jestem na czolowce.. jest to kwestia przyzwyczajenia.. ale jakos mam tego skila pomimo mojego fps-u... pograj troche w cod na takim kapie jak ja hmm uzywajac LOD, rozdzielczosc Min i reszta standrardowo...
zupabary jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.01.2008, 15:41   #47
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak sie sklada ze mam na komputerze zainstalowanego COD i gralem w niego nie raz i wiem czy mi sie gra zacina czy nie a jak ty jestes taki zapalony gracz to nie kombinuj z tak stara grafika tylko kup sobie pozadna grafike bo ja ci mowie nic juz z niej nie wyci***261;gniesz bo cud***243;w nie ma szczeg***243;lnie jesli chodzi o komputery, a jezeli dam na rozdzielczosc 800x600 przy lcd 19calowym 16:10 to widze jedna wielka pixeloze i trafienie w kogos to meczarnia dla oczu

Ostatnio zmieniany przez Bródka : 12.01.2008 o godz. 15:43
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 15:56   #48
zupabary
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.01.2008
Posty: 18
zupabary w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hymm... "Zapalony gracz" nie jestem nalogowcem... moze odrbinke^^ skoro tak mowisz.. to wynika jedno jestes zbyt "wygoda***347;ny" skoro ja potrafie grac na takim shicie to kazdy potrafi.. kwestia przyzwyczajenia... Szanuje co mam... a pokombinowac nie zaszkodzi bo jak mi sie ten sprzet spali.. to rodzice kupia nowy ale nie chcem ich naciagac uzbieram polowe kasy i reszte mi doloz***261;... Jak juz uzbieram t***261; po***322;owe to ten sprzet ktory mam zostanie podkrecony zobaczymy co potrafi ta "stara technologia" xD
zupabary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 16:30   #49
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Widac ze jestes mlody i jeszcze nie zarobiles sam ani grosza, wyobra***378; sobie ze ja nie mam czasu na granie bo pracuje i nie potrzebny mi lepszy komp skoro z niego nie bede kozystal a najnowsza gra i jedyna na moim kompie to wlasnie COD bo kiedy cod wychodzi***322; moj komp juz nie byl pierwszej mlodosci, osobiscie uwazam ze jezeli lubisz grac to lepiej jest miec konsole np PS3 lub xbox360 lepiej na tym wyjdziesz i tu nie chodzi o wygode bo ty po prostu nie masz wyjscia bo gdybys mial nie meczyl bys sie z ta stara grafika, bo nie po to sie kupuje konsole czy tez coraz lepsze podzespo***322;y by byc "wygodnickim" tylko po to aby miec przyjemno***347;***263; z grania, ja juz wyros***322;em z grania dla mnie wa***380;niejsze jest kupno nowych mebli do kuchni czy tez wymiana paru rzeczy w samochodzie

P.S. Oczywi***347;cie nie mia***322;em zamiaru cie urazi***263;, troszk***281; mnie ponios***322;o
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl

Ostatnio zmieniany przez Bródka : 12.01.2008 o godz. 16:33
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 20:34   #50
zupabary
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.01.2008
Posty: 18
zupabary w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hymm... latek mam 18 a uwierz mi ze zarobilem juz troche kasy... moze wiecej niz troche bo zawsze lubialem peracowac i miec swoje pieniadze za ktore kupywalem rozne rzeczy..a ten sprzet ktory mam rowniez kupilem za swoje pieniadze... teraz nie mam zbytnio czasu na zalapanie jakiejs pracy bo mam duzo nauki "Technikum wymaga" jak to sie mowi Jak narazie idzie mi dobrze w szkole, poszedlem na Technik-Informatyk wiec mysle ze jak skacze ta szkole to trochu bede zarabial ogolnie to po sql mam zamiar opuscic ojczyzne a te zarobione przez siebie "wlasnorecznie" sie bardziej szanuje niz te ktore sie dostalo od kogos... Hmm mysle ze jak narazie mebli nie musze kupywac bo sa dobre a samochodu nie mam a komputer slozy mi ogolnie do wszystkiego nie tylko grania... i nie przepadam za xboxami, konsolami itd. wole normalny komputer...

Ostatnio zmieniany przez zupabary : 12.01.2008 o godz. 20:37
zupabary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.01.2008, 21:04   #51
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja tesz lubiem sfojom katrem graficznom.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.